Key Point Latakko Kompanijos Latakko komanda

Key Point

PKP
Key Point tai tarptautinis projektas, kuriame dalyvauja daugiau kaip 700 autocentrų visoje Europoje. Žodžių junginys Key Point pažodžiui išvertus reiškia „svarbiausias momentas“. Kiekvienam iš klientų, besikreipiančių vieną iš 700 Key Point servisų, įsikūrusių visoje Europoje, šis momentas taps svarbiausiu dėl aukšto aptarnavimo kokybės lygio

Nuo 2001 metų tarptautinį Key Point tinklą Latvijoje atstovauja Latakko kompanija, bendradarbiaujanti su Pirelli koncernu.

Mūsų partneriais yra serviso įmonės, esančios visose mūsų valstybės regionuose. Šiandien jau yra 61 Key Point padangų centrų. Jie yra visuose didesniuose Latvijos miestuose. Key Point — ne tik centrai, kuriuose bet kuris automėgėjas gali gauti būtiną aptarnavimą, bet tai dar ir mokomieji centrai, kuriuose profesionalai kelia savo kvalifikaciją. Juose specialistai gauna naudingos automobilių technologijų srities informacijos, sužino naujienas ir paskutinius įrenginius.Taip pat jie studijuoja padangų ypatumus ir lankosi mokomuosiuose seminaruose, kurie buvo suorganizuoti pasaulinės padangų, ratlankių ir akumuliatorių pramonės atstovų.

pkp

Key Point padangų centrai gali pasiūlyti patį plačiausią padangų, ratlankių, akumuliatorių ir tepalų pasirinkimą, o taip pat bet kurią kitą produkciją iš paties didžiausio sandėlio Baltijoje. Jo asortimentą sudaro daugiau nei 10 000 įvairių padangų tipų ir 250 ratlankių rūšių su skirtingu dizainu. Dėl tokių gerų galimybių, klientas galės Key Point‘e išsirinkti vieną iš 20 bet kokio dydžio alternatyvių padangų (netgi krovininėms mašinoms, industrinei, žemės ūkio ir miško technikai).

Kiekvienas mūsų padangų centras yra aprūpintas šiuolaikine, specialia aptarnavimo įranga. Sveiki atvykę!

dobele aizkraukle ardala tukums
matisa nometnu saldus raina
gulbene kraslava zrauto aloja

Suraskite artimiausią Key Point padangų centrą savajame mieste!

« atgal