Key Point Latakko Kompanijos Latakko komanda

Apie kompaniją Latakko

Latakko

Kompanija Latakko įsikūrė 1994 metais. Pradžioje pagrindinė kompanijos veiklos sritis buvo prekyba akumuliatoriais. Laikui bėgant ji išsiplėtė iki pagrindinės kompanijos, prekiaujančios padangomis, lietais ratlankiais, akumuliatoriais ir tepalais Latvijos rinkoje.

Buvo išvystytos tokios naujos veiklos sritys, kaip specializuotų padangų centrų paslaugos tiek lengviesiems, tiek ir krovininiams automobiliams.

Kompanija Latakko, dėl savo sėkmingos veiklos, kiekvienais metais gerina savo poziciją rinkoje ir 2010 metais užėmė 201-ąją vietą tarp didžiausių Latvijos kompanijų.

Nuo 2001 metų Latakko plečia Key Point padangų centrus Baltijos šalių teritorijoje.

Kompanija siūlo platų asortimentą, kuris apima 20 padangų gamintojų produkciją, daugiau nei 300 lietų ratlankių dizainą, 400 skirtingų akumuliatorių rūšių ir platų variklių tepalų ir autochemijos spektrą.

Kompanija Latakko yra išskirtinis Pirelli — vieno iš didžiausių pasaulyje koncernų atstovas padangų gamyboje. Nuo 2001 metų, kartu su Pirelli kompanija, Latakko užsiima padangų centrų Key Point frančizės tinklo (specializuoti padangų centrai ir parduotuvės) išplėtimu Latvijoje. Šiuo metu Key Point tinklą sudaro 40 parduotuvių-autocentrų, apimančių visą Latvijos teritoriją. Taip pat pradėta šio projekto plėtra Baltijos mastu

Šiai dienai kompanija pateikia Latvijos, Lietuvos ir Estijos rinkai daugiau nei 40 tarptautinių ženklų ir vienu metu gali pasiūlyti daugiau nei 100 000 padangų iš didžiausio Baltijoje sandėlio, kurio dydis — 15 000 m2.

Tri  Patys svarbiausi įvykiai Latakko istorijoje:

1994 – kompanijos įkūrimas

1995 – pradėta prekyba akumuliatoriaus ir atsarginėmis dalimis

1997 – pasirašyta sutartis su Pirelli kompanija dėl bendradarbiavimo ir atstovavimo Latvijoje.

2000 – atidarytas naujas biuras M. Nometniu g.

2001 – Latvijoje atidarytas pirmasis Key Point padangų centras

2003 – pradėta visame pasaulyje žinomo Pirelli Kalendoriaus pristatymo tradicija

2007 – atidarytas didžiausias sandėlis Baltijoje — kompleksas Uriekstes g.

2008 – įkurtas mažmeninis tinklas, o taip pat išvystyta autotiuningo kryptis.

2010 – įtvirtintos dukterinės kompanijos Lietuvoje ir Estijoje.

2011 – Latakko ir su ja susijusiose kompanijose pradėjo dirbti 200-asis darbininkas.Tri  Latakko duomenys

Kompanijos apyvarta

Apgrozijums

Pagrindinė veikos kryptis

Darbiba

Darbuotojų skaičius

Darbiba
Tri  Eksporto šalys

Map
Plėsdama savo veiklą ir apimdama naujas rinkas Latakko intensyviai vysto eksportą daugiau kaip 20 šalių visame pasaulyje. Mūsų siūlomos prekės eksploatuojamos į tokias šalis, kaip Rusija, Baltarusija, Vokietija, Olandija, Suomija, Prancūzija ir kt. Kartu jūs galite pažiūrėti į žemėlapį su šalimis, su kuriomis mes bendradarbiaujame importo ir eksporto srityje. Kompanija tvirtina savo pozicijas dalyvaudama specializuotose tarptautinėse parodose Vokietijoje, Italijoje, Rusijoje ir Lenkijoje.

Metams bėgant Latakko iš mažos verslo įmonės išsivystė į savo srities rinkos lyderę ir 2010 metais tapo holdingu, į kurios sudėtį šiuo metu įeina šešios įmonės Latvijoje, Lietuvoje ir Estijoje, kurios toliau vysto didmeninę ir mažmeninę prekybą mūsų produkcija.

Nuo 2008 metų kompanija aktyviai vysto naują veiklos rūšį — autotiuningą. Latakko tiuningo studija siūlo unikalius tiuningo projektus kartu su visuotinai pripažintais tiuningo ženklais. Mes esame AC Schnitzer (BMW), Lorinser (Mercedes-Benz), ABT (Audi, VW, Skoda, Seat), Hofele (Audi, Porsche, VW), Startech (Land Rover, Jaguar) atstovai, taip pat esame ratlankių ir kitų produktų aprūpinimo partneriais su SpeedART, Brabus, Breyton, G-Power, Hartge, Kahn, Supersprint.

Šiandien kompanija tęsia atkaklų vystimąsi ir iškelia naujus ambicingus tikslus. Mes orientuojamės į naujus pasiekimus ir kviečiame prisijungti prie mūsų draugiškos komandos.

Tri  Kontaktai

Biuro tel.nr.: 67605120
Informacinis Key Point telefonas: 67000111
Faksas.: 67605119
E-mail: latakko@latakko.lv

Tri  Rekvizitai

SIA "Latakko"
Adresas: Rīga, Mazā Nometņu 33, LV-1002
Reg. Nr. (PVN) LV40003219834
AS "Swedbank"
Banko kodas: HABALV22
Banko sąskaita: LV49HABA0001408030778

« atgal