Falken

Top 6 Falken rūpnīca

Falken prekinis ženklas sukurtas 1983 japonų kompanijos Ohtsu Tore and Rubber. 2003 metais kompaniją įsigijo Sumitomo Rubber Industries korporacija (Sumitomo yra 6 pasaulyje padangų gamintoja), kuri ir suformavo atskirą padangų gamybos biznį – vienetą Falken

Iš pradžių padangos Falken buvo tiekiamos tik Japonijos rinkai, bet, tapus paklausiomis ir užkariavus vartotojų pasitikėjimą Japonijos rinkoje, kompanija pradėjo tiekti produkciją ir į kitas šalis. Aukšto padangų įvertinimo ir patikimumo rodikliu gali būti tas faktas, kad tokių gerai žinomų prekinių ženklų kaip Suzuki, Subaru, Daihatsu automobiliams Falken produktus pasirenka kaip originalią įrangą.

Taip pat dar viena iš padangų Falken populiarumo priežasčių – dalyvavimas ir daugkartinės pergalės įvairiose lenktynėse, iš kurių labiausiai žinomos yra lenktynės Le Mans.

Kompanijos filosofija:

Naudoti technologijas, kurios bus harmonijoje su žmonėmis ir aplinka. Ši filosofija yra grindžiama keliais principais:

  • kurti aukštos kokybės didelio efektyvumo padangas;
  • gamyba ir pardavimas tos produkcijos, kuri turi vartotojų paklausą;
  • minimalus poveikis aplinkai;
  • lankstumas ir atviras bendravimas su klientais, siekiant nuolat gerinti Falken produktus.

Falken produkcija

Falken padangos - geriausias pasirinkimas tiems, kurie mėgsta greitį!

Pagrindinė kompanijos Falken veikla yra greitaeigių sportinių padangų, turinčių puikias valdymo charakteristikas bet kokiomis oro sąlygomis, gamyba. Šiai dienai asortimentas apima padangas nebrangiems sedanams, liukso klasės automobiliams, visais ratais varomiems automobiliams ir visureigiams. Falken padangos laimėjo puikią reputaciją tarp gatvės lenktynių ir autotiunerių puikių savo charakteristikų ir nepriekaištingo dizaino dėka.

Kompaijos dizaineriai ir inžinieriai nuolat stengiasi, kad Falken padangos skirtųsi tokiais aukštais rodikliais,kaip maksimalus stabilumas stabdant ir posūkiuose esant dideliam greičiui, greita ir tiksli reakcija sukant vairą, saugumas esant šlapiai ir slidžiai dangai, žemas triukšmo lygis ir judėjimo sklandumas. Kiekviena nuėjusi nuo konvejerio padanga praeina kokybės kontrolę, naudojant šiuolaikines elektronines sistemas, kas garantuoja padangų Falken patikimumą ir saugumą.

Kompanijos istorija

1983
Japonijos kompanija Ohtsu Tire and Rubber sukuria Falken. Išleistos pirmosios Falken markės padangos - FK06C/FK07A su orginaliu padangų dizainu skirtos agresyvaus vairavimo stiliui.

1985
Padangos Falken eksportuojamos už Vokietijos ribų.

1990
tolimesnei plėtrai sukurta korporacija Falken Tire. Siekiant propaguoti produktus Amerikos rinkose JAV įsteigtas Falken filialas.

1995
Pradėtos pardavinėti aukštos kokybės GRß FK451 padangos, kurios buvo sukurtos specialiai lenktynėms.

1996
Įgyvendinamas padangų ZIEX ZE502 pardavimas su patobulintu protektoriaus raštu.Kuriant šias padangas naudojamos koncepcijos - "jaunimas", "kietas" ir " sportinis komfortas ".

1999
kompanija Falken pirmą kartą dalyvauja automobilių lenktynėse. Kad pademonstruotų savo флагманской modelio padangų– Falken FK451 aukštą kokybę, Falken bendrovė pateikė šias padangos dalyvauti "Nürburgring" 24 valandų lenktynėse. Šis modelis gavo daugelio Europos žurnalų aukštą įvertinimą .

2002
galutinai suformuota prekinio ženklo Falken koncepcija, kuri buvo suformuluota kaip " vairavimo malonumas, kokio Jūs norite" («Driving pleasure as you like»).

2003
Sumitomo Rubber Industries (SRI) įsigyja kompaniją Ohtsu Tire and Rubber ir taip gauna visas prekinio ženklo Falken teises.

2006-2008
Komanda Falken tapo AMA Motocross serijos nugalėja.

2011
Falken tapo čempionato Formula Drift nugalėtoja.

Falken ir autosportas

Falken lenktynių komanda yra daugkartinė tarptautinių žiedinių lenktynių ir ralio nugalėtoja. Reikėtų pažymėti, kad masinio naudojimo Falken padangos yra pagamintos, remiantis patirtimi, įgyta automobilių sporte/p>

AMA Motocross

Amerikos motokroso čempionatas (AMA Motocross) yra vienas populiariausių motokroso varžybų pasaulyje. Šiame čempionate taip pat dalyvauja Falken komandos lenktynininkas –Rajenas Vilopotas (Ryan Villopoto). Šiandien jis yra vienas iš labiausiai perspektyvių ir konkurencingų serijos Monster Energy AMA Motocross lenktynininkų. 2006, 2007 ir 2008 metais Rajenas tapo AMA Motocross nugalėtoju.

Komanda AMA Supercross

ALMS (American Le Mans Series)

Kompanija Falken aktyviai dalyvauja American Le Mans Series lenktynėse – analogiškose klasikinėms 24 valandų lenktynėms Le-Mans ir remiasi panašiomis taisyklėmis. ALMS komandos varžosi keturiose klasėse: LMP1 ir LMP2 sportinių automobilių prototipams Le-Mans, ir GT1 ir GT2 sportiniams automobiliams GT klasės. Į ALMS Falken komandai atstovauja lenktynininkai Vulfas Hencleris (Wolf Henzler)ir Brajenas Selleris (Bryan Sellers) GT2 klasėje automobiliu Porsche 911 GT3 RSR, kuris specialiai buvo paruoštas ir sukomplektuotas Porsche kompanijos.

Komanda ALMS

Formula Drift

Formula Drift yra driftingo čempionatas, susidedantis iš 7 skirtingų varžybų, vykstančių visoje Amerikoje. Falken komanda dalyvauja Formula Drift ir demonstruoja puikius rezultatus. 2010 metais lenktynininkas Vognas Gittinas (Vaughn Gittin) tapo čempionato nugalėtoju, o 2011 metais Džastinas Pavlakas( Justin Pawlak) laimėjo antrąją vietą.

DRIFT komanda

Kiti sportiniai renginiai

Bagių varžybos

King of The Hammers serijos varžybos

King of the Hammers – tai bekelių varžybos, sujungiančios lenktynes dykumoje ir pakilimus po akmenines uolas. Kasmet čempionatas vyksta vasarį išdžiūvusio Minso ežero rajone Kalifornijoje, JAV. Varžybų trasos nuo seno nusipelnė pačių sudėtingiausių ir uolingiausių maršrutų šlovę JAV. 2011 metais, kartu su komanda Savvy Off-Road, Falken Tire užtikrintai laimėjo bekeles lenktynes King of the Hammers. Komandos visureigiui buvo sumontuotos Falken WildPeak A / T, padangos ir būtent jos padėjo nugalėti, aplenkiant tris dešimtis konkurentų Stock Class kategorijoje 124 kilometrų distancijoje.

Bekelės varžybos

JK Experience varžybų serijos

2010 ir 2011 metais Falken Tire kompanija buvo JK Experience rėmėja. Jose dalyvauja Visureigiai automobiliai Jeep Wrangler JK, rodydami visą savo galią ir jėgą įvairiomis važiavimo sąlygomis, tiek kelyje, tiek bekelėje.

Jeep Safari varžybų serija

Falken dalyvauja Easter Jeep Safari renginyje, kuris vyksta JAV Moabo dykumoje. Kasmet į Jeep Safari susirenka daugybė Jeep savininkų papramogauti ir išbandyti savo automobilių praeinamumą specialiai paruoštose bekelėse trasose. Falken komanda dalyvavo šiame renginyje su visureigiu Falken Jeep JK, kuris turi WildPeak A / T visureigių padangas.

Pikes Peak International Hill Climb varžybų serijos

Pikes Peak International Hill Climb yra vienos iš seniausių ir sudėtingiausių varžybų pasaulyje, turinčių pakilimą gana sudėtinga trasa, kurios ilgis 19,99 km. Pikes Peak varžybos vyksta kasmet ir jose dalyvauja įvairios transporto priemonės: lengvieji automobiliai, keturračiai, motociklai, elektra varomi automobiliai. Sudėtingi viražai, staigūs posūkiai, rūkas, krituliai, staigūs temperatūros svyravimai paverčia šias lenktynes rimtais išbandymais žmonėms ir technikai.

2009 metais lenktynininkas Nobuhiro 'Monster' Tajima, kurio rėmėjas yra Falken Suzuki, laimėjo Pikes Peak International Hill Climb. Nobuhiro automobilis Suzuki Sport SX4 Hillclimb Special buvo "apautas" Falken ZIEX S / T Z04 Pikes Peak Special padangomis.

FALKEN komandos modeliai

Peržiūrėti Falken padangų dydžius ir kainas s

« atgal