GT Radial

GT Radial - vienas iš GT Tire padangų gamintojų prekinių ženklų. Į gamybos plėtrą kasmet investuojamos didelės sumos, dėka to GT Radial produktai gaminami pagal naujausias pasaulio technologijas. Padangos gaminamos gamyklose, aprūpintomis pažangiausiomis technologijomis. Tobulinant padangas dirba tiek bendrovės specialistai, tiek kvalifikuoti specialistai pakviesti iš Vokietijos – šalies, kurioje žino beveik viską apie kokybiškus automobilius ir ratus. GT padangų kompanija turi didelius gamybos pajėgumus, kurie leidžia kasmet pagaminti 6.5 milijonus padangų sunkvežimiams, dėl ko kompanija užima 4-ą vietą pasaulyje pagal sunkvežimių padangų gamybos pajėgumus. GT Tire kompanija tarp didžiausių pasaulyje padangų gamintojų užima 9 vietą!

Mokslinė - tiriamoji veikla

GT-Radial zinātnieki

GT Tire tikslas yra gaminti aukštos kokybės ir konkurencingas padangas, atitinkančias aukščiausius vairuotojų reikalavimus. Norėdama įgyvendinti savo tikslus kompanija pastatė europinį techninį centrą netoli garsaus poligono MIRA UAB Jungtinėje Karalystėje.

Tobulinant ir testuojant padangas dirba inžinieriai iš įvairių šalių su didele patirtimi padangų ir automobilių pramonėje. Prieš patenkant į pardavimą, padangoms atliekama daugybė bandymų MIRA UAB poligone ir praeina rimtą kokybės kontrolę. Be kita ko, patikrinamas visų naujų padangų stabilumas važiuojant dideliu greičiu, vairavimo komfortas, sukibimas su minkštu paviršiumi, triukšmo lygis ir kt.

Naujų produktų testavimo poligonai

GT Radial padangos

Šiuo metu, su GT Radial ženklu yra gaminamos automobilių, autobusų, mikroautobusų ir sunkvežimių padangos.Gumos žaliavos sudėtyje naudojamas aukštos kokybės kaučiukas iš Indonezijos, dėl ko produktai turi aukštą atsparumą dilimui.

GT Radial padangos tiekiamos į 80 pasaulio šalių ir ten aukštai vertinamos kaip patikima ir šiuolaikiška produkcija įvairių tipų automobiliams, turinti labai prieinamą kainą. Vienok daug mažesnės kainos palyginus su kitų firmų analogiškais produktais nereiškia žemesnės kokybės. Tai sąlygoja pigesnės darbo jėgos panaudojimas ir žema kaučiuko kaina, nes kompanija Indonezijoje turi savo plantacijas.

Iš visų produktų, kuriuos pagamino kompanija, 21% yra eksportuojama į Europą, 31% - JAV, 18% - į Artimuosius Rytus, 16% - Pietryčių Aziją.

Apdovanojimai ir sertifikatai

Pagrindinis GT Radial padangų patikimumo įrodymas yra daugybė tarptautinių organizacijų kokybės sertifikatų. 2005 metais "General Motors" kompaniją GT Tire pavadino „Geriausiu metų tiekėju ", o 2006 metais ji gavo prestižinį apdovanojimą už geriausią įmonės „Best Managed Company 2006“valdymą.

Kompanija laiko privalomu kontrolės procedūrų laikymąsi atitinkant aukščiausius kokybės standartus, gavusi ISO 9001:2000 ir ISO / TS 16949:2002 akreditaciją. Visos TBR padangos (radialinės padangos sunkvežimiams ir autobusams) ir PCR (radialinės padangos lengviesiems automobiliams), pagamintos GT Radial kompanijos eksportui į Europą, atitinka reikalavimams, nurodytiems visose Europos Sąjungos direktyvose, normose ir standartuose.

GT Radial и аutosportas

Tarptautinėje autosporto arenoje GT Radial kompanija aktyviai remia įvairias automobilių varžybas Azijoje, Australijoje, Europoje, Lotynų Amerikoje ir Afrikoje.

GT Radial Team

GT Radial Team lenktynių komanda buvo įkurta daugiau nei prieš 10 metų, ir iki šios dienos yra pati prestižiškiausias komanda Kinijojos ralio istorijoje. Pastaraisiais dešimtmečiais, lenktynių komanda dalyvavo įvairiuose čempionatuose, tame tarpe Pasaulio ralio čempionate, Azijos-ramiojo vndenyno ralio čempionate, nacionalinėse ralio varžybose ir daugelyje kitų.

Tarptautiniai sportiniai renginiai dalyvaujant GT Radial:

Australian Drift Pro

Kompanija GT Radial aktyviai remia australų drifterį Josh Boettcher (Josh Boettcher), kuris 2010 metais tapo Australijos Drift Pro čempionu.

Germany IDS

Germany IDS (International Drift Series) varžybose GT Radial kompanija remia MPS Racing drifto komandą. 2011 m. sezono metu komanda MPS Racing pasiekė gerų rezultatų, kai drifteris Philip Steydzhman (Filipas Stagemann) kategorijoje PRO užėmė šeštą vietą.

Drift Allstars European Champion

Kompanija GT Radial remia drifterį Bolbsą Benjaminą (Benjamin Boulbes), kuris dalyvauja Drift Allstars Europos čempionato serijose. Benjaminas varžosi BMW V8 lenktyniniu automobiliu, kuris turi GT Radial sportines padangas. 2010 m. Benjaminas laimėjo Prancūzijos driftingo čempionatą .

Indonezijos Mercedes-Benz C-klasės čempionatas

Padangos GT Radial SX-1 buvo pasirinktos kaip oficialios Indonezijos Mercedes-Benz C-klasės čempionato padangos.

Formula Drift Asia

2011 metais dalyvauti Formula Drift Asia buvo suformuota lenktynių komanda GT Radial, kurią sudaro Indonezijos, Singapūro, Malaizijos ir Australijos drifteriai. 2011 metais komanda laimėjo bendrą trečią vietą serijoje Formula Drift Asia, o apdovanojimas „Metų naujokasatiteko drifteriui Josh Boettcher iš Australijos GT Radial.

Kita veikladalyvaujant ar palaikant GT Radial

Kompanijos istorija

1993
Buvo įkurta kompanija Giti Tire bendra su Anhui Tire Factory įmone.

1996
Pradėta lengvųjų automobilių padangų gamyba Giti Anhui gamykloje.

2000
Baigta Fujian lengvųjų automobilių padangų gamybos įmonės statyba.

2001
GITI Anhui gamykla pradėjo radialinių padangų sunkvežimiams ir autobusams gamybą.

2005
Giti Tire tapo 13-oji pagal dydį padangų gamintoja pasaulyje pagal pelno iš pardavimų apimtis.

2009
Dukterinių įmonių Jungtinėje Karalystėje ir Vokietijoje kūrimas, siekiant plėsti eksporto pardavimus.

2006, 2007, 2008 un 2010
Kompanija buvo pripažinta General Motors «Geriausia metų tiekėja».

2011
Bendrovė užima 9 vietą pasaulio padangų gamyboje.

Aplinkos apsauga ir socialinės programos

Nuo GT Tire įkūrimo, svarbi dalis jos korporacinės filosofijos yra socialinė atsakomybės - bendrovė vykdo projektus, kuriais siekiama apsaugoti aplinką, taip pat visada pasirengę ištiesti pagalbos ranką žmonėms, kuriems jos reikia.

GT Tire paaukojo 1 mln JAV dolerių projektų šiaurinėje Sumatros saloje (Indonezija) ir pietvakarių Kinijojos kalnų regione plėtrai, siekiant apsaugoti miškus nuo pavertimo žemės ūkio paskirties žeme. Įmonė taip pat bendradarbiauja su Kinijojos okeanografijos mokslinių tyrimų įstaiga jūrų ir vandenynų išteklių apsaugos klausimais. GITI finansuoja programas, skirtas kovai prieš infekcijų plitimą, kurios kyla prekiaujant laukiniais augalais ir gyvūnais.

Be to kompanija vykdo labdaringą akciją bendradarbiaudama su Kinijos invalidų draugija. 2010 m. GITI Tire padovanojo 6 milijonų juanių, siekiant padėti žmonėms, kuriems reikia kataraktos gydymo. Kaip rezultatas, apie 10.000 pacientų galės gauti nemokamą operacija regėjimui atkurti .

Peržiūrėti padangų GT Radial dydžius ir kainas

« atgal