--> Labeling -->

Du Latvijos motociklų su šoninėmis priekabomis ekipažai ant garbės pjedestalo Kegume (Latvija)

Pasaules cempionats motokrosa blakusvagiem

Olando lenktyninko ekipažas Etjano Bakso ir latvio Kasparo Stupeliso ekipažas sekmadienį motociklų su šoninėmis priekabomis lenktynėse laimėjo dešimtąjį etapą ,,Zelta zirgs“ trasoje Kegume. Treti finišą kirto broliai Janis ir Lauris Daidierisai.

Pirmame finaliniame važiavime Baksas/Stupelis 16 ratų įveikė per 35 minutes ir 40,446 sekundes, ir 20,259 sekundėmis aplenkė Belgijos lenktynininką Beną Adrianseną.

Trečiąją vietą pirmame važiavime užėmė broliai Daidierisai penktoje vietoje finišavo Maris Rupeiks ir Heraldis Kuprinieks, o dešimtoje vietoje – estai Tanels Resna ir Ilvars Skulatns.

Be to, pirmajame važiavime 18 vietoje finišavo Mordis Stelle ir Arturs Linters 23 vietoje – Martinš ir Kaspas Krievsi, vieta žemiau finišavo lietuvis Liutauras Variakojis ir latvis Martins Antons, o nesėkmingai startavęs Belgijos Jano Hendikso ir latvio Elvio Mucenieko  ekipažas liko 25 iš 30 ekipažų.

Antrame finaliniame važiavime geriausias trejetukas nepakito: Baksui i Stupelisui šešiolikai ratų prireikė 35 minučių ir 12,149 sekundžių. Adrianseno ekipažas atsiliko 7,590 sek., o broliai Dajdersy – 10, 637 sek.

Rupeiks ir Kurpnieks antrame važiavime užėmė septintą vietą, Resna ir Skultans – 17 vietą, Chendriks ir Mucenieks – įsitvirtino 20 vietoje.

Bendroje įskaitoje Baks ir Stupelis užėmė pirmąją vietą su maksimaliai galimų taškų skaičiumi – 50, o broliai Dajderisy surinko 40 taškų ir atsidūrė trečioje vietoje.

Pasaules cempionats motokrosa blakusvagiemPasaules cempionats motokrosa blakusvagiemPasaules cempionats motokrosa blakusvagiem