--> Labeling -->

Pasibaigė akcija “Pirelli TYRElife siūlo dar daugiau…”

Šių metų birželio 23 dieną pasibaigė jau antroji pagal rezultatus Pirelli Key Point organizuota akcija „ Pirelli TYRElife siūlo dar daugiau…“. Šį kartą laiminguoju nugalėtoju tapo Vytautas Rumkus, kuris gavo galimybę nukeliauti į Ukmergės “Versmės” autokroso, rali-kroso trasą ir pasimėgauti įdomiu pasivažinėjimu kartu su įžymiu lenktyninku Martynu Samsonu.

IMG_3801

Visą dieną nugalėtojas turėjo galimybę ne tik mėgautis ralio pasivažinėjimu kartu su šalia esančiu pačiu greičiausiu Estijos sportininku Martynu Samsonu, bet ir pačiam išbandyti  savo jėgas bei įsisavinti įgūdžius, būtinus profesionaliam lenktyninkui.

Akcija vyko nuo 2014.09.15 iki 2014.12.31. Šioje akcijoje galėjo dalyvauti visi, kurie įsigijo Pirelli padangų komplektą (4 vnt.) ir užsiregistravo dalyvavimui programoje TYRElife.

Martins Zeymanis, Pirelli Key Point tinklo plėtros vadovas Baltijos šalyse, pabrėžia: „Jau beveik 5500 klientų tapo programos TYRElife dalyviais. Tai rodo, kad  vairuotojai saugumą iškelia į pirmąją vietą, rinkdamiesi pačias saugiausias padangas, apsaugodami  save nuo papildomų išlaidų, suprantant Estijos kelių realijas.

Kompanija Pirelli įrodė, jog yra gamintoja, kuri koncentruojasi į saugumą visose autopasaulio sferose – nuo kasdieninių kelionių automobiliu, iki pačių greičiausių pilotų, sėdinčių už lenktyninių automobilių vairo, tokiose lenktynėse kaip Formula 1, darbo. Saugumas, patvarumas ir puikus valdomumas – būtent tos savybės, kurias turi Pirelli padangos. Mes norime suteikti savo klientams galimybę sėsti už galingo automobilio vairo bei išbandyti savo jėgas tikro sportinio važiavimo sąlygomis”.

TYRElife – tai padangų centrų Pirelli Key Point siūloma  išplėstos garantijos programa visoms Pirelli padangoms, papildanti standartinę garantiją. Antrus metus iš eilės Pirelli padangų pirkėjams ir programos TYRElife dalyviams suteikiama galimybė dalyvauti loterijoje ir laimėti ekstremalų žiemos važiavimą sportiniu automobiliu lydint profesionaliam lenktyninkui.