--> Labeling -->

Vasarinių padangų skirtų Tavo visureigiui TOP 4

Falken Azenis FK510

Tavo ir Tave supančių žmonių saugumui, o taip pat komfortiškam liuks lygio važiavimui mūsų specialistai parengė geriausių padangų skirtų visureigiams sąrašą. Jeigu šią vasarą Tu suplanavai trumpas arba ilgas keliones ir nenori, jog oro sąlygos arba kelių kokybė turėtų įtakos kelionės komfortui ir saugumui, išsirink savo automobiliui naujas, kokybiškas ir, svarbiausia, atitinkančias Tavo vairavimo stilių padangas.

Štai mūsų specialistų paruoštas vasarinių padangų sąrašas, tam kad Tau būtų lengviau pasirinkti padangas savo automobiliui 2016 metų vasarai.

Falken Azenis FK510

Vasarinės Premium klasės padangos
– išskirtinis efektyvumas!

“Pirelli” “Scorpion Verde”

№ 1. “Pirelli” “Scorpion Verde” –geriausias pasirinkimas miesto visureigiui

Vienas iš pirmaujančių pasaulinių padangų gamintojų- „Pirelli“ – siūlo kokybiškas vasarines padangas, užtikrinančias nepriekaištingą sukibimą ir stabdymą ant šlapio asfalto, kaip miesto keliuose, tai ir plente. Šios padangos užtikrina puikų stabilumą, komfortą ir didelę ridą netgi dideliems visureigiams.

Vasarinės “Pirelli” “Scorpion Verde” padangosypatingai skirtos miesto visureigiams, pavyzdžiui, “Toyota” “Rav 4”, “Honda” CR-V, “Kia” “Sportage”, “Audi” Q5 и Q3, BMW X5, VW “Tiguan” ir “Dacia” “Duster”.

Kaina nuo 107.10 EUR Uzzini Vairāk

Falken Azenis FK510

Vasarinės vidurinės klasės padangos
– puikus kainos ir kokybės santykis!

M-9 A-Lusion

№ 1. “Momo” “M-9 A-Lusion”

Vasarines “Momo” “M-9 A-Lusion” padangas, kaip taisyklė, renkasi automobilių savininkai teikiantys pirmenybę dinaminiam vairavimo stiliui, kuriem taip pat dažnai važiuoja teik mieste, tiek plentu.

“Momo” vasaras riepas “M-9 A-Lusion” mēdz izvēlēties dinamisku braukšanas stilu iecienījuši apvidus auto īpašnieki, kuriem vienlīdz bieži nepieciešams braukt gan pa pilsētu, gan pa šoseju.

Kaina nuo 94.90 EURFalken Azenis FK510

M-9 A-Lusion

№ 2. “GT Radial” Champiro HPY

HPY padangų gamintojas – “GT Radial“ – tarp padangų gamintojų užima 11-tą vietą pasaulyje. Šios padangos išsiskiria tuo, jog jos yra vienos iš tyliausių savo klasėje ir joms būdingas didelis atsparumas nusidėvėjimui. Padangos puikiai tarnaus tiek mieste, tiek važiuojant plentu, tačiau visgi šios padangos labiau skirtos važiuoti plentu, kur dėka keturiems vandenį šalinantiems grioveliams jos parodys tikrąją savo esmę ir privalumus būtent esant lietingoms oro sąlygoms arba ant šlapio kelio.

Vasarinės “GT Radial” HPY padangos

Kaina nuo 87,00 EUR Falken Azenis FK510

M-9 A-Lusion

№ 3. “Falken” Azenis FK453

Kuriant šias padangas gamintojas pasiskolino kai kurias savybes iš autosporto, sukurdamas padangas, kurių triukšmo lygis – žemas, ypatingas stabilumas posūkiuose ir esant staigiems manevrams.

Padangos puikiai tarnaus tiek važiuojant mieste, tiek plentu, tačiau privalumus galėsite pajausti ir važiuojant vingiuotais keliais.

Летние шины “Falken” FK453.

Kaina nuo 85,00 EUR Falken Azenis FK510