--> Labeling -->

Čekai miesto automobiliui Škoda Citigo pasirinko Falken padangas

Falken logoSekant savo giminaičių pėdomis VW UP ir Seat MII, naujas kompaktinės klasės miesto automobilis Škoda Citigo taip pat bus komplektuojamas su Falken padangomis. 

Falken toliau tęsia savo plėtrą ir bendradarbiavimą su Volkswagen Group, po sutarčių sudarymų padangų tiekimui su VW UP ir Seat Mii, kompanija pasirašė dar vieną tiekimo sutartį vienam grupės mažyliui – Škoda Citigo. Visi trys grupės miesto mažyliai turi identiškas mechanines dalis, todėl visai nenuostabu, kad visiem trim miesto mažyliam buvo patvirtintos tos pačios padangos – Falken Sincera SN831A EkoRun. Čekų kompanijai Falken tieks 165/70R14 81T išmatavimų padangas.

Kalbant apie naują kontraktą su Volkswagen, Falken pardavimų direktorius Europoje Markus Biogner (Markus Bögner) pažymėjo, kad „Sincera SN831A EcoRun – tai padangos idealios daugelyje aspektų. Jos suteikia važiavimo saugumą, pasižymi ilgaamžiškumu ir garantuoja aukštą komforto lygį, kas daro jas patrauklias renkantis šio tipo automobiliams. Mūsų besitesiantis bendradarbiavimas su VW Group įrodo, kad Falken gamina aukštos kokybės padangas, ir mes tai skaitom tikru įvertinimo ženklu”.

Čekai miesto automobiliui Škoda Citigo pasirinko Falken padangas Čekai miesto automobiliui Škoda Citigo pasirinko Falken padangas

Be miesto automobilių Falken Europoje taip pat komplektuoja VW Polo sedanus, kuriems buvo patvirtintos žieminės padangos Falken Eurowinter HS449.