--> Labeling -->

FALKEN Azenis FK453

 

Geriausios technologijos keliuose
Visiškai nauja sportinė padanga

Pavyzdinė Falken Azenis FK453 padanga  – tai šešerių metų darbo rezultatas, tūkstančiai kilometrų lenktynių trasose ir daugybė testinių važiavimų.

Įspūdingame protektoriaus rašte dominuoja išilginiai grioveliai – trys platūs ir vienas siauras. Kartu su įstrižomis lamelėmis šoninėje protektoriaus dalyje šis naujas protektoriaus raštas demonstruoja labai aukštus rezultatus stabdant akvaplanavimą. Užapvalintas protektoriaus kraštas tam, kad padidinti padangos kontakto dėmę, o technologija «NUR-Spec» (gumos mišinys ir protektoriaus raštas sukurtas remiantis gautais duomenimis ir patirtimi dalyvaujant 24 valandų lenktynėse Niurburgringe (Nürburgring)) su dvigubu padengimo sluoksniu ženkliai didina stabilumą važiuojant tiesiu keliu dideliu greičiu. Standesnis padangos šonas gerina posūkių įveikimą, o paslinkti protektoriaus blokai mažina triukšmo lygį.

Sukūrus Azenis FK453 buvo išspręsta paieškų problema tarp balanso padangos minkštumo geram sukibimui ant šlapios kelio dangos ir padangos ilgaamžiskumo su maksimaliu efektyvumu kelyje. Pridėjus silicio komponentą prie naujos sudėties NUR-Spec* pagerino valdymą ir puikų sukibimą ant bet kokių kelio dangų.

Azenis FK453 – tai ambicinga dešimtmečių Falken patirties autosporte kulminacija.

 

Maksimalus technologijų lygis High Performance

Pagrindinės savybės:

 • Maksimalus jautrumas vairo pasukimams
 • Žemas triukšmo lygis važiuojant bet kokiais greičiais
 • Aukštas stabilumo ir saugumo lygis
 • Saugumas ir patikimumas rikiuojantis iš vienos eismo juostos į kitą
 • Puikus stabilumas posūkiuose važiuojant dideliu greičių
 • Itin maža akvaplanavimo rizika
 • Pagerintas valdymas ant šlapios kelio dangos
 • Mažesnis stabdymo kelias
 • Greičio indeksas «Y» (daugiau kaip 300 km/v)
 
 
 
 

Falken – oficialus rėmėjas 24 – valandų lenktynių Niurburgringe (Nürburgring)

24-valandų ADAC lenktynės Ciurihe vyksta nuo 1970 metų Niurburgringo trasoje. Niurburgring – tai kombinacija lenktyninės trasos Nord&scaron

;liaif (Nordschleife) ir Grand-Prix ruožo, bendras trasos ilgis daugiau nei 25 kilometrai. Trasos ilgis leidžia startuoti daugiau nei 200 automobilių su bendru vairuotojų skaičiumi visose komandose daugiau nei 700 žmonių.

Starto aikštelės dydis ir lenktynių patrauklumas, surenka daugiau nei 200 000 gerbėjų, tuo darant 24-valandų lenktynes pačiu didžiausiu automobilių sporto renginiu pasaulyje.

 

Azenis FK453 padangos struktūros ypatumai
 1. Suapvalinti padangos protektoriaus rašto kraštai gerina reakcijos laiką į vairo komandas. Tai suteikia žymiai geresnį stabilumą važiuojant dideliais greičiais.
 2. «NUR-Spec» technologija charakterizuojama dvigubu sustiprintu besiūliu neiloniniu padengimu, dėka jo padanga parodo puikias savybes dideliuose greičiuose.
 3. Kraštinis neiloninis sluoksnis.
Azenis FK453 protektoriaus elementai
 

 1. Protektorius susidaro iš trijų plačių griovelių vandens išstūmimui, tuo gerindamas pasipriešinimą akvaplanavimui.
 2. Padangos protektoriaus pečių zonoje yra įpjovos, kurios efektyviau pramuša vandens plėvelę, negu paprasti protektoriai, kas suteikia pagerintą valdymą ant šlapios kelio dangos ir padidina stabilumą važiuojant dideliais greičiais.
 3. Geresniem posūkių įveikimams padangos šonai yra standus.
 4. Optimalus protektoriaus blokų išdėstymas suteikia didelį akustinį komfortą.
 


Falken vasarines padangos

Sincera SN828
Padangos Falken Sincera SN828 skirtos ekonomiškumui, komfortui ir ilgam tarnavimo laikui, tuo pačiu darant Falken Sincera SN828 idealiu pasirinkimu taupantiems vairuotojams. Šios padangos pasižymi tyliu važiavimu ir puikiu kryptiniu stabilumu važiuojant net ir dideliais greičiais, o naujas gumos mišinys su silicio „silica“ priedu suteikia geresnį pasipriešinimą akvaplanavimui.

daugiai >

Ziex ZE912
Kompanija Falken sukūrė padangą su maksimaliai giliomis lamelėmis per visą protektoriaus plotį, derinyje su tūriniais išilginiais grioveliais išdėstytais aštriu kampu skersiniais grioveliais, kurios sudaro energingo vairavimo įspūdį.

daugiai >

Ziex ZE914
Ziex ZE914 EcoRun – tai hibridinės padangos ženkliai taupančios kurą. Dėka specialaus komponento gumos mišinyje gaunami puikūs kuro ekonomijos rodikliai. Tai visiškai nauja koncepcija naujai sportinių padangų kartai, kuri suteikia puikų valdyma sausu oru, sukibimą šlapiu oru, žemą riedėjimo pasipriešinimą visa tai papildo vairavimo komfortas.

daugiai >

FK452
FK452 – tai Ultra High Performance klasės padangos, prieinamos plačiame išmierų spektre, kas daro jas universaliomis ir plataus naudojimo. Priežastis dėl kurios galima šias padangas vadinti optimaliu variantu, slypi penkiuose tiesiuose išilginiuose protektoriaus blokuose ir trimačiuose užapvalintuose blokuose, suteikiančiuose tikslią reakciją į automobilio valdymą. Ši padanga buvo sukurta remiantis lenktyninių padangų patirtimi ir adaptuota kasdieniam naudojimui miesto sąlygomis.

daugiai >

Azenis FK453CC
Naujos padangos Falken Azenis FK453CC sukurtos patenkinti visureigių pagamintų Europoje poreikiams, o taip pat Amerikoje ir kitose pasaulio šalyse. To pasekoje buvo sukurta padanga, kuri suteikia aukštą efektyvumą, ilgesnį tarnavimo laiką ir nepriekaištingą išvaizdą.

daugiai >

FK07U
Puikus protektoriaus raštas suteikia vairavimo tikslumą. Protektoriaus raštas turi septynis tiesius griovelius, kurie garantuoja vairavimo komfortą. Centrinis blokas suteikia tolygų važiavimą, o unikalus W– formos šoninių segmentų protektoriaus raštas suteikia puikų valdymą.

daugiai >

Landair LA/AT T110
Falken Landair T110 – tai 4х4 padangos specialiai sukurtos visureigiams. Padangos skirtos naudoti miesto sąlygomis, greitkelyje bei ant grubios kelio dangos, tuo pačiu jos rodo gerus rezultatus ant šlapios ir sausos kelio dangos, bei įvairiomis oro sąlygomis.

daugiai >

LINAM R51
Daugiau nei 75% pervežimų automobiliais sudaro pervežimai lengvais krovininiais automobiliais ir mikroautobusais. Šiame versle yra aktualūs du klausymai: laikas ir efektyvumas.

daugiai >

Wildpeak A/T
Tvirtos, dinaminės, universalios ir efektyvios padangos bet kokiai kelio dangai. Wildpeak A/T AT 01 – galingos M+S Falken padangos bet kokiai kelio dangai, šios padangos pasižymi puikiais rodikliais, skirtos visureigiams ir pikapams.

daugiai >