--> Labeling -->

FALKEN Azenis FK453CC

 

Optimalus protektoriaus blokų išdėstymas suteikia didelį akustinį komfortą.
Aukščiausios technologijos visureigiams keliuose

Naujos padangos Falken Azenis FK453CC sukurtos patenkinti visureigių pagamintų Europoje poreikiams, o taip pat Amerikoje ir kitose pasaulio šalyse. To pasekoje buvo sukurta padanga, kuri suteikia aukštą efektyvumą, ilgesnį tarnavimo laiką ir nepriekaištingą išvaizdą. Pasižyminti pagerintu sukibimu ir suteikianti didesnį vairavimo malonumą, padanga Falken Azenis FK453CC garantuoja puikią trauką ant šlapios ir sausos kelio dangos, neprarandant puikaus komforto.

Padangos Azenis FK453CC protektoriaus raštas susideda iš stambių šoninių blokų ir ištiso išorinio bloko geresniam valdymui ir stabilumui, tuo pačiu efektyviai mažina triukšmo lygį ir suteikią didesnį komfortą vairuojant. Be to padanga FK453CC yra patikima sunkiomis oro sąlygomis, dėka trijų plačių nepertraukiamų griovelių, kurių dėka efektyviai ir greitai pašalinamas didelis vandens kiekis iš kontakto dėmės, tuo pačiu mažina akvaplanavimo galimybę.

Apart to kompanija sukūrė stilingą padangos šonų dizainą su strėlės formos „F“ raidžių piešiniu simbolizuojančiu Falken, kuris pagerina išorinį padangos vaizdą.

 

Interaktivas

Pagrindinės savybės

 • Naujas silikos komponentas
  Geresniam sukibimui ant šlapios kelio dangos.
   
 • Išskirtinis strėlės formos „F“ raidžių piešinys simbolizuojantis Falken
  Visiškai naujas padangos šonų apipavidalinimas, dizaino gerinimas.
   
 • Trys platūs išilginiai grioveliai
  Puikiam valdymui ant šlapios kelio dangos efektyviai šalina vandenį ir ženkliai gerina pasipriešinimą akvaplanavimui..
   
 • Daugelis sustiprintų neiloninių sluoksnių
  Sukurti geresniam stabilumui dideliuose greičiuose. Kartu su nauju optimizuotu karkaso profiliu valdymui suteikia geresnį kontaktą su kelio danga, ypač atliekant rikiavimosi manevrus.
   
 • Asimetrinis protektoriaus raštas
  Su stambiais išoriniais pečių blokais ši padanga suteikia geresni posūkių įveikimą, geresnę trauką ir padangos mažesnį skleidžiamą triukšmo lygį.
   
 
 
 
 

Falken – oficialus rėmėjas 24 – valandų lenktynių Niurburgringe (Nürburgring)

24-valandų ADAC lenktynės Ciurihe vyksta nuo 1970 metų Niurburgringo trasoje. Niurburgring – tai kombinacija lenktininės trasos Nordšliaif (Nordschleife) ir Grand-Prix ruožo, bendras trasos ilgis daugiau nei 25 kilometrai. Trasos ilgis leidžia startuoti daugiau nei 200 automobilių su bendru vairuotojų skaičiumi visose komanduose daugiau nei 700 žmonių.

Starto aikštelės dydis ir lenktynių patrauklumas, surenka daugiau nei 200 000 gerbėjų, tuo darant 24-valandų lenktynes pačiu didžiausiu automobilių sporto renginiu pasaulyje.

 

Azenis FK453CC protektoriaus elementai
 

 1. Protektorius susidaro iš trijų plačių griovelių vandens išstūmimui, tuo gerindamas pasipriešinimą akvaplanavimui..
   
 2. Padangos protektoriaus pečių zonoje yra įpjovos, kurios efektyviau pramuša vandens plėvelę, negu paprasti protektoriai, kas suteikia pagerintą valdymą ant šlapios kelio dangos ir padidina stabilumą važiuojant dideliais greičiais.
   
 3. Geresniam posūkių įveikimams padangos šonai yra standūs.
   
 4. Optimalus protektoriaus blokų išdėstymas suteikia didelį akustinį komfortą.
   
 


Falken vasarines padangos

Sincera SN828
Padangos Falken Sincera SN828 skirtos ekonomiškumui, komfortui ir ilgam tarnavimo laikui, tuo pačiu darant Falken Sincera SN828 idealiu pasirinkimu taupantiems vairuotojams. Šios padangos pasižymi tyliu važiavimu ir puikiu kryptiniu stabilumu važiuojant net ir dideliais greičiais, o naujas gumos mišinys su silicio „silica“ priedu suteikia geresnį pasipriešinimą akvaplanavimui.

daugiai >

Ziex ZE912
Kompanija Falken sukūrė padangą su maksimaliai giliomis lamelėmis per visą protektoriaus plotį, derinyje su tūriniais išilginiais grioveliais išdėstytais aštriu kampu skersiniais grioveliais, kurios sudaro energingo vairavimo įspūdį.

daugiai >

Ziex ZE914
Ziex ZE914 EcoRun – tai hibridinės padangos ženkliai taupančios kurą. Dėka specialaus komponento gumos mišinyje gaunami puikūs kuro ekonomijos rodikliai. Tai visiškai nauja koncepcija naujai sportinių padangų kartai, kuri suteikia puikų valdyma sausu oru, sukibimą šlapiu oru, žemą riedėjimo pasipriešinimą visa tai papildo vairavimo komfortas.

daugiai >

FK452
FK452 – tai Ultra High Performance klasės padangos, prieinamos plačiame išmierų spektre, kas daro jas universaliomis ir plataus naudojimo. Priežastis dėl kurios galima šias padangas vadinti optimaliu variantu, slypi penkiuose tiesiuose išilginiuose protektoriaus blokuose ir trimačiuose užapvalintuose blokuose, suteikiančiuose tikslią reakciją į automobilio valdymą. Ši padanga buvo sukurta remiantis lenktyninių padangų patirtimi ir adaptuota kasdieniam naudojimui miesto sąlygomis.

daugiai >

Azenis FK453
Pavyzdinė Falken Azenis FK453 padanga – tai šešerių metų darbo rezultatas, tūkstančiai kilometrų lenktynių trasose ir daugybė testinių važiavimų. Įspūdingame protektoriaus rašte dominuoja išilginiai grioveliai – trys platūs ir vienas siauras. Kartu su įstrižomis lamelėmis šoninėje protektoriaus dalyje šis naujas protektoriaus raštas demonstruoja labai aukštus rezultatus stabdant akvaplanavimą.

daugiai >

FK07U
Puikus protektoriaus raštas suteikia vairavimo tikslumą. Protektoriaus raštas turi septynis tiesius griovelius, kurie garantuoja vairavimo komfortą. Centrinis blokas suteikia tolygų važiavimą, o unikalus W– formos šoninių segmentų protektoriaus raštas suteikia puikų valdymą.

daugiai >

Landair LA/AT T110
Falken Landair T110 – tai 4х4 padangos specialiai sukurtos visureigiams. Padangos skirtos naudoti miesto sąlygomis, greitkelyje bei ant grubios kelio dangos, tuo pačiu jos rodo gerus rezultatus ant šlapios ir sausos kelio dangos, bei įvairiomis oro sąlygomis.

daugiai >

LINAM R51
Daugiau nei 75% pervežimų automobiliais sudaro pervežimai lengvais krovininiais automobiliais ir mikroautobusais. Šiame versle yra aktualūs du klausymai: laikas ir efektyvumas.

daugiai >

Wildpeak A/T
Tvirtos, dinaminės, universalios ir efektyvios padangos bet kokiai kelio dangai. Wildpeak A/T AT 01 – galingos M+S Falken padangos bet kokiai kelio dangai, šios padangos pasižymi puikiais rodikliais, skirtos visureigiams ir pikapams.

daugiai >