--> Labeling -->

FALKEN Espia EPZ

FALKEN Espia EPZ


Espia EPZ protektors

Žieminė padanga Falken Espia EPZ turi simetrinį protektoriaus raštą ir užtikrina automobiliui puikų sukibimą net ir esant pačioms sudėtingiausioms sąlygoms. Tai tapo įmanoma dėl specialiai sukurto lamelių kanjono, kuris leidžia padangai puikiai laikytis kelyje analogiškai dygliuotai padangai.

Taip pat išskirtinė Falken Espia EPZ ypatybė yra jų prailgintas tarnavimo laikas. Jos gali tarnauti keletą sezonų, net ir nežiūrint į eksploatacijos sąlygas. Be to ypatinga technologija „priešpriešinė konstrukcija” užtikrina Falken Espia EPZ atsparumą mechaniniams pažeidimams ir UV spinduliams.

Šios padangos protektoriaus raštas irgi yra ypatybė. Centrinėje protektoriaus rašto dalyje blokai išdėstyti tankiai. Savo ruožtu abiejuose protektoriaus rašto dalyse blokai ženkliai atskirti vienas nuo kito. Falken bendrovėje tai pavadino „dvipusiu vaizdu”, ir dėl tokio rašto pavyko sujungti Falken Espia EPZ naudojimo funkcionalumą tiek ant sniego, tiek ir ant ledo.

Peržiūrėti Galimi dydžiai ir kainos


 

Falken Espia EPZ ypatybės:

  • padanga turi dvigubą protektoriaus raštą, kuriame centrinė dalis užtikrina puikų sukibimą ant apledėjusių kelių, o šoninės lamelės ant apsnigtų;
  • zigzago formos gilus lamelių kanjonas, išdėstytas kampu vienas nuo kito, užtikrina puikų sukibimą net ir esant pačioms sudėtingiausioms oro sąlygoms;
  • šoninės lamelės užtikrina didesnį važiavimo stabilumą;
  • „Senstant” padangai iš protektoriaus apatinio į viršutinį sluoksnį skverbiasi cheminiai komponentai, kurie saugo ją nuo ultravioletinių spindulių ir užtikrina didelį patvarumą, kas leidžia prailginti padangos tarnavimo laiką.

FALKEN Espia EPZFALKEN Espia EPZFALKEN Espia EPZ


Falken žiemnies padangos

HS437
Nedygliuota naujos kartos žieminė padanga mikroautobusams ir lengviesiems sunkvežimiams.

daugiai >

HS435
Padanga Eurowinter HS435, sukurta kompiuterinio modeliavimo pagalba ir pagaminta naudojant naujausias technologijas, turi puikias eksploatacines savybes ir suteikia aukštą važiavimo komforto lygį.

daugiai >

HS439
Falken Eurowinter HS439 – žieminės automobilių padangos su asimetrišku protektoriaus raštu. Net ir sunkiomis oro sąlygomis žieminių padangos Eurowinter HS439 rodo nuspėjamumą ir puikias traukos harakteristikas.

daugiai >

HS449
Falken HS449 Eurowinter – nedygliuojamos žieminės padangos, kurios buvo sukurtos specialiai vairavimui ant sniego, ledo ir šlapio sniego. Kurdami šias padangas Japonijos inžinieriai daugiausia dėmesio skyrė padidinti sukibimą ant šlapios kelio dangos ir sniego.

daugiai >

SL/S112
FALKEN Landair SL S112 – žieminė nedygliuota padanga su kryptiniu protektoriaus raštu, skirta SUV ir 4х4 automobiliams. Padangos užtikrina puikų valdomumą šlapiu ir sniegu padengtu ar apledėjusiu keliu.

daugiai >

SI743
SI743 lengvųjų sunkvežimių padangos sukurtos atšiaurioms šiaurės šalių klimato sąlygoms, siekiant apjungti tokius svarbius rodiklius, kaip geras traukos ir sukibimo lygis ant apsnigto ir apledėjusio kelio ir didelė keliamoji galia, reikalinga lengvosioms komercinėms transporto priemonėms.

daugiai >

HS415
Falken EurowinterHS415 – dygliuojama žieminė padanga lengviesiems automobiliams. Šis padangos modelis buvo sukurtas specialiai naudoti atšiauriomis žiemos sąlygomis šiaurės ir rytų Europoje.

daugiai >