--> Labeling -->

FALKEN Eurowinter HS415

FALKEN Eurowinter HS415


FALKEN Eurowinter HS415 protektors

Falken EurowinterHS415 – dygliuojama žieminė padanga lengviesiems automobiliams. Šis padangos modelis buvo sukurtas specialiai naudoti atšiauriomis žiemos sąlygomis šiaurės ir rytų Europoje. Padangos, sukurtos naudojant šiuolaikines technologijas ir kompiuterinio modeliavimo programas, todėl turi daug privalumų.

Techniniai sprendimai

Kryptinis protektoriaus raštas Falken Eurowinter HS-415 suteikia maksimalų valdomumą ir nuspėjamumą, ant bet kokio kelio paviršiaus. Specialus išdėstymas, blokų ir griovelių palengvina veiksmingą vandens ir sniego pašalinimą iš kontakto dėmės, kas padidina sukibimą ir stabdo akvaplanavimą.

Kitas privalumas padangos FalkenEurowinter HS-415 didelis lamelių skaičius, kurios suteikia patikimą sukibimą su kelio danga, kas leidžia greitą įsibėgėjimą ir kontroliuoja žymiai sumažintą stabdymo kelią. Savo ruožtu, patobulintas gumos mišinys turi aukštą elastingumą, todėl padangos yra labai efektyvios esant žemai temperatūrai.

Peržiūrėti Galimi dydžiai ir kainos


 

  

Įpatumai Falken Eurowinter HS415:

• didelis kiekis 3-D įpjovų (lamelių) sudaro daug aštrių kraštų, kas suteikia didesnį stabilumą žiemą;

• "ilica“ komponentas padangos gumos mišinyje pagerina elastingumą esant žemai temperatūrai;

• esant buferiniam sluoksniui po protektoriumi suteikia geresnį dyglių fiksavimą;

• centriniė padangos protektoriaus dalis suteikia puikų kryptinį stabilumą, važiuojant dideliu greičiu;

• padidintos protektoriaus šoninės dalys suteikia su lengvumu įveikti užsnigtus kelio ruožus, mažinant praboksavimo tikimybę.

 


Falken žiemnies padangos

HS437
Nedygliuota naujos kartos žieminė padanga mikroautobusams ir lengviesiems sunkvežimiams.

daugiai >

HS435
Padanga Eurowinter HS435, sukurta kompiuterinio modeliavimo pagalba ir pagaminta naudojant naujausias technologijas, turi puikias eksploatacines savybes ir suteikia aukštą važiavimo komforto lygį.

daugiai >

HS439
Falken Eurowinter HS439 – žieminės automobilių padangos su asimetrišku protektoriaus raštu. Net ir sunkiomis oro sąlygomis žieminių padangos Eurowinter HS439 rodo nuspėjamumą ir puikias traukos harakteristikas.

daugiai >

HS449
Falken HS449 Eurowinter – nedygliuojamos žieminės padangos, kurios buvo sukurtos specialiai vairavimui ant sniego, ledo ir šlapio sniego. Kurdami šias padangas Japonijos inžinieriai daugiausia dėmesio skyrė padidinti sukibimą ant šlapios kelio dangos ir sniego.

daugiai >

SL/S112
FALKEN Landair SL S112 – žieminė nedygliuota padanga su kryptiniu protektoriaus raštu, skirta SUV ir 4х4 automobiliams. Padangos užtikrina puikų valdomumą šlapiu ir sniegu padengtu ar apledėjusiu keliu.

daugiai >

SI743
SI743 lengvųjų sunkvežimių padangos sukurtos atšiaurioms šiaurės šalių klimato sąlygoms, siekiant apjungti tokius svarbius rodiklius, kaip geras traukos ir sukibimo lygis ant apsnigto ir apledėjusio kelio ir didelė keliamoji galia, reikalinga lengvosioms komercinėms transporto priemonėms.

daugiai >

EPZ
Žieminė padanga Falken Espia EPZ turi simetrinį protektoriaus raštą ir užtikrina automobiliui puikų sukibimą net ir esant pačioms sudėtingiausioms sąlygoms. Tai tapo įmanoma dėl specialiai sukurto lamelių kanjono, kuris leidžia padangai puikiai laikytis kelyje analogiškai dygliuotai padangai.

daugiai >