--> Labeling -->

FALKEN Eurowinter HS435

FALKEN Eurowinter HS435


FALKEN Eurowinter HS435

Žieminė padanga lengviesiems automobiliams

Padanga Eurowinter HS435, sukurta kompiuterinio modeliavimo pagalba ir pagaminta naudojant naujausias technologijas, turi puikias eksploatacines savybes ir suteikia aukštą važiavimo komforto lygį.

Padanga užtikrina puikų sukibimą su žiemos kelio paviršiumi – su suspaustu sniegu, ant apledėjusio kelio. Tai pasiekiama dėl unikalaus protektoriaus gumos mišinio – jis turi naujausią optimizuotą Silica, kuris pagerina sukibimo charakteristikas, darydamas padangą elastingesnę netgi esant žemoms temperatūroms.

Daugybė lamelių protektoriaus rašte užtikrina puikų sukibimą.

Padangos Falken HS435 Eurowinter centrinė briauna leidžia jai išlaikyti vairavimo stabilumą važiuojant tiesiai, tiksliai reaguoja į vairo pasukimus.

Protektorius turi originalią, specialiai sukurtą struktūrą, kuri pagerina sukibimo savybes ir sumažina stabdymo ir įsibėgėjimo kelius.

Padanga turi puikias pasipriešinimo akvaplanavimui savybes dėl didesnio atstumo tarp protektoriaus blokų, ko pagalba vyksta efektyvus savaiminis išsivalymas ir dėl dviejų tiesių žiedinių kanalų pečių zonoje ir dviejų zigzaginų kanalų, kurie išsidėstę centrinėje zonoje.

 
 
 
 

Falken – oficialus rėmėjas 24 valandų lenktynėse Niurburgringe (Nürburgring)

24 valandų lenktynės ADAC Ciuriche vyksta nuo 1970 metu Nürburgring trasoje – derinys Nordschleife žiedinių lenktynių trasos (Nordschleife) ir Grand Prix ruožo – bendras ilgis daugiau kaip 25 kilometrai. Maršruto ilgis leidžia startuoti daugiau nei 200 transporto priemonių su bendru vairuotojų skaičiumi komandose daugiau kaip 700 žmonių.

Startinės aikštelės dydis ir lenktynių patrauklumas, surenkantis daugiau nei 200.000 gerbėjų, daro 24 valandų lenktynes pačiu didžiausiu autosporto renginiu pasaulyje.

 

Falken Eurowinter HS435 padangų savybės

  • Protektoriaus struktūra padeda žymiai sumažinti stabdymo ir įsibėgėjimo kelius;
  • Protektoriaus rašto dizainas – kryptinis, užtikrinantis puikų sukibimą su kelio paviršiumi;
  • Banguotos lamelės sustiprina sukibimo charakteristikas;
  • Centrinė padangos briauna užtikrina aukštą krypties stabilumą judant tiesiai;
  • Išilginių ir zigzaginių griovelių sistema efektyviai pašalina vandenį, purvą ir šlapią sniegą iš kontakto, iki minimumo sumažindama akvaplanavimo riziką;
  • Orginalus gumos mišinys, kurio sudėtyje yra Silica, sustiprina sukibimą su keliu ir padanga lieka elastinga netgi esant žemoms temperatūroms.

 


Falken žiemnies padangos

HS437
Nedygliuota naujos kartos žieminė padanga mikroautobusams ir lengviesiems sunkvežimiams.

daugiai >

HS439
Falken Eurowinter HS439 – žieminės automobilių padangos su asimetrišku protektoriaus raštu. Net ir sunkiomis oro sąlygomis žieminių padangos Eurowinter HS439 rodo nuspėjamumą ir puikias traukos harakteristikas.

daugiai >

HS449
Falken HS449 Eurowinter – nedygliuojamos žieminės padangos, kurios buvo sukurtos specialiai vairavimui ant sniego, ledo ir šlapio sniego. Kurdami šias padangas Japonijos inžinieriai daugiausia dėmesio skyrė padidinti sukibimą ant šlapios kelio dangos ir sniego.

daugiai >

SL/S112
FALKEN Landair SL S112 – žieminė nedygliuota padanga su kryptiniu protektoriaus raštu, skirta SUV ir 4х4 automobiliams. Padangos užtikrina puikų valdomumą šlapiu ir sniegu padengtu ar apledėjusiu keliu.

daugiai >

SI743
SI743 lengvųjų sunkvežimių padangos sukurtos atšiaurioms šiaurės šalių klimato sąlygoms, siekiant apjungti tokius svarbius rodiklius, kaip geras traukos ir sukibimo lygis ant apsnigto ir apledėjusio kelio ir didelė keliamoji galia, reikalinga lengvosioms komercinėms transporto priemonėms.

daugiai >

HS415
Falken EurowinterHS415 – dygliuojama žieminė padanga lengviesiems automobiliams. Šis padangos modelis buvo sukurtas specialiai naudoti atšiauriomis žiemos sąlygomis šiaurės ir rytų Europoje.

daugiai >

EPZ
Žieminė padanga Falken Espia EPZ turi simetrinį protektoriaus raštą ir užtikrina automobiliui puikų sukibimą net ir esant pačioms sudėtingiausioms sąlygoms. Tai tapo įmanoma dėl specialiai sukurto lamelių kanjono, kuris leidžia padangai puikiai laikytis kelyje analogiškai dygliuotai padangai.

daugiai >