--> Labeling -->

FALKEN Eurowinter HS437 VAN

eurowinter hs437

Nedygliuota naujos kartos žieminė padanga mikroautobusams ir lengviesiems sunkvežimiams.

Aukštos kokybės ir didelio našumo radialinė žieminė padanga, užtikrinanti gerą sukibimą žiemos sąlygomis.

FALKEN Eurowinter HS 437 padanga turi V formos kryptinį protektoriaus raštą, kuris pagerina trauką ir sukibimą šlapiame ir apsnigtame kelyje ir puikiai pašalina vandenį, užkirsdamas kelią akvaplanavimui. Padanga užtikrina trumpą stabdymo kelią. Dėl padidėjusio sąlyčio ploto su paviršiumi, Eurowinter HS 437 užtikrina komfortą ir vairavimo stabilumą netgi esant dideliems greičiams.

Gumos mišio sudėtyje yra daug Silica, kas leidžia neprarasti savo savybių net esant labai žemai temperatūrai. Ši padangos savybė taip pat užtikrina didesnį atsparumą dilimui.

 

 

Peržiūrėti Galimi dydžiai ir kainos


 

 
 
 
 

Falken – oficialus rėmėjas 24 valandų lenktynėse Niurburgringe (Nürburgring)

24 valandų lenktynės ADAC Ciuriche vyksta nuo 1970 metu Nürburgring trasoje – derinys Nordschleife žiedinių lenktynių trasos (Nordschleife) ir Grand Prix ruožo – bendras ilgis daugiau kaip 25 kilometrai. Maršruto ilgis leidžia startuoti daugiau nei 200 transporto priemonių su bendru vairuotojų skaičiumi komandose daugiau kaip 700 žmonių.

Startinės aikštelės dydis ir lenktynių patrauklumas, surenkantis daugiau nei 200.000 gerbėjų, daro 24 valandų lenktynes pačiu didžiausiu autosporto renginiu pasaulyje.

 

 

Savybės

  • Gumos mišinio sudėtis, su dideliu kiekiu Silica užtikrina aukštą atsparumą dilimui ir puikias valdymo savybes net esant žemai temperatūrai;
  • Puikus sukibimas su šlapiu, sniegu padengtu keliu dėl V formos protektoriaus rašto su išilginiais ir šoniniais grioveliais;
  • Šiuolaikiškas profilis su kryptiniu protektoriaus raštu užtikrina patikimas eksploatacines savybes ir apsaugo nuo akvaplanavimo;
  • Trumpas stabdymo kelias, stabilumas ir valdomumas važiuojant dideliu greičiu.
 


Falken žiemnies padangos

HS435
Padanga Eurowinter HS435, sukurta kompiuterinio modeliavimo pagalba ir pagaminta naudojant naujausias technologijas, turi puikias eksploatacines savybes ir suteikia aukštą važiavimo komforto lygį.

daugiai >

HS439
Falken Eurowinter HS439 – žieminės automobilių padangos su asimetrišku protektoriaus raštu. Net ir sunkiomis oro sąlygomis žieminių padangos Eurowinter HS439 rodo nuspėjamumą ir puikias traukos harakteristikas.

daugiai >

HS449
Falken HS449 Eurowinter – nedygliuojamos žieminės padangos, kurios buvo sukurtos specialiai vairavimui ant sniego, ledo ir šlapio sniego. Kurdami šias padangas Japonijos inžinieriai daugiausia dėmesio skyrė padidinti sukibimą ant šlapios kelio dangos ir sniego.

daugiai >

SL/S112
FALKEN Landair SL S112 – žieminė nedygliuota padanga su kryptiniu protektoriaus raštu, skirta SUV ir 4х4 automobiliams. Padangos užtikrina puikų valdomumą šlapiu ir sniegu padengtu ar apledėjusiu keliu.

daugiai >

SI743
SI743 lengvųjų sunkvežimių padangos sukurtos atšiaurioms šiaurės šalių klimato sąlygoms, siekiant apjungti tokius svarbius rodiklius, kaip geras traukos ir sukibimo lygis ant apsnigto ir apledėjusio kelio ir didelė keliamoji galia, reikalinga lengvosioms komercinėms transporto priemonėms.

daugiai >

HS415
Falken EurowinterHS415 – dygliuojama žieminė padanga lengviesiems automobiliams. Šis padangos modelis buvo sukurtas specialiai naudoti atšiauriomis žiemos sąlygomis šiaurės ir rytų Europoje.

daugiai >

EPZ
Žieminė padanga Falken Espia EPZ turi simetrinį protektoriaus raštą ir užtikrina automobiliui puikų sukibimą net ir esant pačioms sudėtingiausioms sąlygoms. Tai tapo įmanoma dėl specialiai sukurto lamelių kanjono, kuris leidžia padangai puikiai laikytis kelyje analogiškai dygliuotai padangai.

daugiai >