--> Labeling -->

FALKEN Eurowinter HS439

FALKEN Eurowinter HS439


FALKEN Eurowinter HS439

Falken Eurowinter HS439 – žieminės automobilių padangos su asimetrišku protektoriaus raštu. Net ir sunkiomis oro sąlygomis žieminių padangos Eurowinter HS439 rodo nuspėjamumą ir puikias traukos harakteristikas.

Peržiūrėti Galimi dydžiai ir kainos


 

Techniniai sprendimai

Naujas gumos mišinys su „silica“ suteikia elastingumo padangai ir padidina jos ilgaamžiškumą. Savo ruožtu, vienu iš pagrindinių ypatumų Eurowinter HS439 padangose yra kampinių lamelių naudojimas, kad padidinti sukibimą ant sniego ir ledo.

Padangos Falken Eurowinter HS439 yra puikus pasirinkimas įnoringoms Baltijos žiemoms. Asimetrinis protektoriaus raštas leidžia išlaikyti stabilumą esand dideliam greičiui ant sausos kelio dangos, keturi grioveliai efektyviai pašalina vandenį, purvą ir sniegą iš kontakto zonos, esant nepalankioms sąlygoms. Eurowinter HS439 padangos pasižymi tokiomis pačiomis geromis savybėmis ant sausos ir šlapios kelio dangos.

 

Falken Eurowinter HS439 savybės:

  • asimetrinis protektoriaus raštas užtikrina puikų pravažumą įvairiomis vairavimo sąlygomis;
  • keturi išilginiai grioveliai užtikrina efektyvų vandens, purvo ir sniego pašalinimą;
  • naudojimas "silica" komponento protektoriaus mišinyje padidina protektoriaus tarnavimo laiką ir padidina padangų našumą esant bet kokiai temperatūrai;
  • kelios kampinės lamelės suteikia papildomą sukibimą, didinant stabilumą ant sniego ir ledo.

 

Falken HS439 Falken HS439 Falken HS439


Falken žiemnies padangos

HS437
Nedygliuota naujos kartos žieminė padanga mikroautobusams ir lengviesiems sunkvežimiams.

daugiai >

HS435
Padanga Eurowinter HS435, sukurta kompiuterinio modeliavimo pagalba ir pagaminta naudojant naujausias technologijas, turi puikias eksploatacines savybes ir suteikia aukštą važiavimo komforto lygį.

daugiai >

HS449
Falken HS449 Eurowinter – nedygliuojamos žieminės padangos, kurios buvo sukurtos specialiai vairavimui ant sniego, ledo ir šlapio sniego. Kurdami šias padangas Japonijos inžinieriai daugiausia dėmesio skyrė padidinti sukibimą ant šlapios kelio dangos ir sniego.

daugiai >

SL/S112
FALKEN Landair SL S112 – žieminė nedygliuota padanga su kryptiniu protektoriaus raštu, skirta SUV ir 4х4 automobiliams. Padangos užtikrina puikų valdomumą šlapiu ir sniegu padengtu ar apledėjusiu keliu.

daugiai >

SI743
SI743 lengvųjų sunkvežimių padangos sukurtos atšiaurioms šiaurės šalių klimato sąlygoms, siekiant apjungti tokius svarbius rodiklius, kaip geras traukos ir sukibimo lygis ant apsnigto ir apledėjusio kelio ir didelė keliamoji galia, reikalinga lengvosioms komercinėms transporto priemonėms.

daugiai >

HS415
Falken EurowinterHS415 – dygliuojama žieminė padanga lengviesiems automobiliams. Šis padangos modelis buvo sukurtas specialiai naudoti atšiauriomis žiemos sąlygomis šiaurės ir rytų Europoje.

daugiai >

EPZ
Žieminė padanga Falken Espia EPZ turi simetrinį protektoriaus raštą ir užtikrina automobiliui puikų sukibimą net ir esant pačioms sudėtingiausioms sąlygoms. Tai tapo įmanoma dėl specialiai sukurto lamelių kanjono, kuris leidžia padangai puikiai laikytis kelyje analogiškai dygliuotai padangai.

daugiai >