--> Labeling -->

FALKEN Eurowinter HS449

FALKEN Eurowinter HS449


 Eurowinter HS449 protektors

Falken HS449 Eurowinter – nedygliuojamos žieminės padangos, kurios buvo sukurtos specialiai vairavimui ant sniego, ledo ir šlapio sniego. Kurdami šias padangas Japonijos inžinieriai daugiausia dėmesio skyrė padidinti sukibimą ant šlapios kelio dangos ir sniego. Bandymai atliekami Japonijos salyno Hokkaido saloje, įrodė gebėjimą Falken Eurowinter HS449 susidoroti su atšiauriomis žiemos sąlygomis.

Pavadinimas «HS449» nurodo dešimt patobulinimų, lyginant su ankstesniu modeliu HS439, apjungiant savyje pakeitimus protektoriuje, mišinyje ir padangos konstrukcijoje.

Peržiūrėti Galimi dydžiai ir kainos


 

Techniniai sprendimai

Gumos mišinyje Falken Eurowinter HS449 yra padidintas kiekis komponento «silica», o tai padidina stabdymo sukibimą 11%, palyginti su ankstesniu modeliu. Savo ruožtu, naujų polimerų naudojimas leido 13% pagerinti padangos atsparumą, lyginant su ankstesniu modeliu.

Be to, Falken kompanijos inžinieriai ypač stengėsi pagerinti stabdymą ant sniego ir padangos griovelių tūrį padidino 45%. Buvo atlikti patobulinimai ir padangos protektoriuje, kuriame naudojamas naujas trimatis zigzago įpjovos principas, siekiant pagerinti sukibimą ant sniego ir ledo. Savo ruožtu, trimatė stabilizuojanti protektoriaus dalis optimizavo padangų nusidėvėjimą, kad jis taptų vienodas. Taip pat Falken inžinieriai pasirūpino vairuotojų komfortu, sumažinant išorinio padangos triukšmo lygį, naudojant  penkių tarpusavyje sujudintų protektoriaus blokų principą.

 

FALKEN Eurowinter HS449

Falken Eurowinter HS449 padangos savybės:

Siekiant sumažinti stabdymo kelią ant sniego padangų protektoriaus griovelių tūris padidėjo 45%.

Naujas trimatis zigzago protektoriaus sluoksnis taip pat padeda padidinti trauką ir sukibimą ant sniego ir ledo.

Optimizuotas trimačių įpjovų išdėstymas parodo trumpesnį stabdymo kelią, optimaliam valdymui ir tolygiam dėvėjimuisi.

Perstumtas kas penktas protektoriaus blokas mažina padangos triukšmą ir pageriną važiavimo komfortą.

Dėka optimizuotos konstrukcijos Falken Eurowinter HS449 garantuoja puikų kryptinį stabilumą

 


Falken žiemnies padangos

HS437
Nedygliuota naujos kartos žieminė padanga mikroautobusams ir lengviesiems sunkvežimiams.

daugiai >

HS435
Padanga Eurowinter HS435, sukurta kompiuterinio modeliavimo pagalba ir pagaminta naudojant naujausias technologijas, turi puikias eksploatacines savybes ir suteikia aukštą važiavimo komforto lygį.

daugiai >

HS439
Falken Eurowinter HS439 – žieminės automobilių padangos su asimetrišku protektoriaus raštu. Net ir sunkiomis oro sąlygomis žieminių padangos Eurowinter HS439 rodo nuspėjamumą ir puikias traukos harakteristikas.

daugiai >

SL/S112
FALKEN Landair SL S112 – žieminė nedygliuota padanga su kryptiniu protektoriaus raštu, skirta SUV ir 4х4 automobiliams. Padangos užtikrina puikų valdomumą šlapiu ir sniegu padengtu ar apledėjusiu keliu.

daugiai >

SI743
SI743 lengvųjų sunkvežimių padangos sukurtos atšiaurioms šiaurės šalių klimato sąlygoms, siekiant apjungti tokius svarbius rodiklius, kaip geras traukos ir sukibimo lygis ant apsnigto ir apledėjusio kelio ir didelė keliamoji galia, reikalinga lengvosioms komercinėms transporto priemonėms.

daugiai >

HS415
Falken EurowinterHS415 – dygliuojama žieminė padanga lengviesiems automobiliams. Šis padangos modelis buvo sukurtas specialiai naudoti atšiauriomis žiemos sąlygomis šiaurės ir rytų Europoje.

daugiai >

EPZ
Žieminė padanga Falken Espia EPZ turi simetrinį protektoriaus raštą ir užtikrina automobiliui puikų sukibimą net ir esant pačioms sudėtingiausioms sąlygoms. Tai tapo įmanoma dėl specialiai sukurto lamelių kanjono, kuris leidžia padangai puikiai laikytis kelyje analogiškai dygliuotai padangai.

daugiai >