--> Labeling -->

FALKEN EUROWINTER VAN01

Falken Azenis FK510

EUROWINTER VAN01

Falken Azenis FK510 protektors

Naujausios kartos žieminės padangos lengviesiems krovininiams automobiliams ir mikroautobusams.

EUROWINTER VAN01 užtikrina nepriekaištingą efektyvumą esant bet kokioms naudojimo sąlygoms ir puikus efektyvumas ant šlapio kelio.

Peržiūrėti galimi dydžiai ir kainosbutton

Savybės ir privalumai

„4D Nano“ dizainas *

Savybės

Privalumai

  • Gumos mišinio komponentų optimizacija (grupinis elementų sukibimas)

* „4D Nano“ dizainas sukurtas modeliavimo rezultatų pagrindu

  • Pagerintas atsparumas nusidėvėjimui ir efektyvumas ant šlapio paviršiaus
Sąlyčio taškas
  • Nuolatinis slėgis visoje paviršiaus aikštelėje
  • Puikus kryptinis stabilumas ir tolygus nusidėvėjimas
Kintantis protektorius turintis griovelius ir lameles
  • Fiksuoti skersiniai grioveliai r šachmatinis protektoriaus raštas centrinėje dalyje sustiprina suspaudimo ant sniego ir purve jėgą, bei sustiprina savaiminio išsivalymo efektą.
  • Patikimas ir nuspėjamas traukos ant sniego ir purve lygis.
Protektoriaus raštas
  • Vienos krypties protektoriaus raštas kartu su padidintu lamelių išsidėstymo tankiu stipresniam šoniniam efektui ir geresniam vandens šalinimui.
  • Aukštas sukibimo lygis ir saugumas ant šlapios dangos, turintis geresnį pasipriešinimą akvaplanavimui.


Falken žiemnies padangos

HS437
Nedygliuota naujos kartos žieminė padanga mikroautobusams ir lengviesiems sunkvežimiams.

daugiai >

HS435
Padanga Eurowinter HS435, sukurta kompiuterinio modeliavimo pagalba ir pagaminta naudojant naujausias technologijas, turi puikias eksploatacines savybes ir suteikia aukštą važiavimo komforto lygį.

daugiai >

HS439
Falken Eurowinter HS439 – žieminės automobilių padangos su asimetrišku protektoriaus raštu. Net ir sunkiomis oro sąlygomis žieminių padangos Eurowinter HS439 rodo nuspėjamumą ir puikias traukos harakteristikas.

daugiai >

HS449
Falken HS449 Eurowinter – nedygliuojamos žieminės padangos, kurios buvo sukurtos specialiai vairavimui ant sniego, ledo ir šlapio sniego. Kurdami šias padangas Japonijos inžinieriai daugiausia dėmesio skyrė padidinti sukibimą ant šlapios kelio dangos ir sniego.

daugiai >

SL/S112
FALKEN Landair SL S112 – žieminė nedygliuota padanga su kryptiniu protektoriaus raštu, skirta SUV ir 4х4 automobiliams. Padangos užtikrina puikų valdomumą šlapiu ir sniegu padengtu ar apledėjusiu keliu.

daugiai >

SI743
SI743 lengvųjų sunkvežimių padangos sukurtos atšiaurioms šiaurės šalių klimato sąlygoms, siekiant apjungti tokius svarbius rodiklius, kaip geras traukos ir sukibimo lygis ant apsnigto ir apledėjusio kelio ir didelė keliamoji galia, reikalinga lengvosioms komercinėms transporto priemonėms.

daugiai >

HS415
Falken EurowinterHS415 – dygliuojama žieminė padanga lengviesiems automobiliams. Šis padangos modelis buvo sukurtas specialiai naudoti atšiauriomis žiemos sąlygomis šiaurės ir rytų Europoje.

daugiai >

EPZ
Žieminė padanga Falken Espia EPZ turi simetrinį protektoriaus raštą ir užtikrina automobiliui puikų sukibimą net ir esant pačioms sudėtingiausioms sąlygoms. Tai tapo įmanoma dėl specialiai sukurto lamelių kanjono, kuris leidžia padangai puikiai laikytis kelyje analogiškai dygliuotai padangai.

daugiai >