--> Labeling -->

FALKEN FK452

 

Ultra High Performance klasės padangų dvasia
„Liuks“ klasės sportinių padangų nauja karta

FK452 – tai Ultra High Performance klasės padangos, prieinamos plačiame išmierų spektre, kas daro jas universaliomis ir plataus naudojimo. Priežastis dėl kurios galima šias padangas vadinti optimaliu variantu, slypi penkiuose tiesiuose išilginiuose protektoriaus blokuose ir trimačiuose užapvalintuose blokuose, suteikiančiuose tikslią reakciją į automobilio valdymą. Ši padanga buvo sukurta remiantis lenktyninių padangų patirtimi ir adaptuota kasdieniam naudojimui miesto sąlygomis.

Gumos mišinys iš kurio susideda padangos protektorius turi savyje silicio „silica“ komponentą. Šis komponentas suteikia padangai elastingumą ir didina jos sukibimą su kelio danga, bei prailgina jos tarnavimo laiką.

Dar viena teigiama charakteristika, šios padangos yra aukšto lygio akustinis komfortas, kuris pasiekiamas triukšmo slopinimu, susidarančiu padangos kontakto metu su kelio danga važiuojant dideliais greičiais.

Padangos taip pat turi sustiprinto plieninio bortelio pagrindą ir dvigubą protektoriaus sudėtį, kas garantuoja stabilumą dideliuose greičiuose, ypač didelio skersmens padangos.

 

 

Pagrindinės savybės:

 • Tikslus valdymas ir kursinis stabilumas
 • Optimizuotas valdymas bet kokiomis akvaplanavimo situacijomis
 • Labai jautrios ant šlapios dangos ir pasižymi puikiomis savybėmis važiuojant
 • Žemas triukšmo lygis bet kokiais greičiais
 • Išskirtinis protektoriaus raštas ir šiuolaikinė išvaizda – šiuolaikiniams sportiškiems automobiliams
 • Plati išmierų gama, galimi įvairūs variantai su padidinta apkrova ir greičio indeksais skirtais įvairiems automobiliams
 

 

Falken – oficialus rėmėjas 24 – valandų lenktynių Niurburgringe (Nürburgring)

24-valandų ADAC lenktynės Ciurihe vyksta nuo 1970 metų Niurburgringo trasoje. Niurburgring – tai kombinacija lenktininės trasos Nordšliaif (Nordschleife) ir Grand-Prix ruožo, bendras trasos ilgis daugiau nei 25 kilometrai. Trasos ilgis leidžia startuoti daugiau nei 200 automobilių su bendru vairuotojų skaičiumi visose komandose daugiau nei 700 žmonių.

Starto aikštelės dydis ir lenktynių patrauklumas, surenka daugiau nei 200 000 gerbėjų, tuo darant 24-valandų lenktynes pačiu didžiausiu automobilių sporto renginiu pasaulyje.

 

Padangos Azenis FK452 protektorius ir struktūra
 1. Nereguliarus protektoriaus blokų išdėstymas
  Ženkliai mažinamas triukšmo lygis
 2. Plieninės juostos
  Storesni ir platesni plieniniai diržai garantuoja didesni protektoriaus standumą, puikų sukibimo ir stabilumo lygį važiuojant dideliais greičiais.
 3. Juostų padengimas
  Gerina stabilumą ir valdymą dideliuose greičiuose
 4. Penkios tiesios protektoriaus juostos ir trimačiai užapvalinti blokai
  Gerina reakcijos tikslumą į vairo pasukimus
 5. Keturi tūriniai išilginiai grioveliai
  Suteikia padidintą pasipriešinimą akvaplanavimui pagerinant efektyvumą šlapiu oru
 6. Sustiprintas karkasas
  Gerina stabilumą ir valdymą dideliuose greičiuose
 7. Pagrindas su poliesteriu
  Mažina nusidėvėjimą
 8. Naujas silicio komponentas ir įvairiakryptiniai griovėliai
  Gerina sukibimą ant šlapios kelio dangos, nemažinant padangos ilgaamžiškumo
 

 

 


Falken vasarines padangos

Sincera SN828
Padangos Falken Sincera SN828 skirtos ekonomiškumui, komfortui ir ilgam tarnavimo laikui, tuo pačiu darant Falken Sincera SN828 idealiu pasirinkimu taupantiems vairuotojams. Šios padangos pasižymi tyliu važiavimu ir puikiu kryptiniu stabilumu važiuojant net ir dideliais greičiais, o naujas gumos mišinys su silicio „silica“ priedu suteikia geresnį pasipriešinimą akvaplanavimui.

daugiai >

Ziex ZE912
Kompanija Falken sukūrė padangą su maksimaliai giliomis lamelėmis per visą protektoriaus plotį, derinyje su tūriniais išilginiais grioveliais išdėstytais aštriu kampu skersiniais grioveliais, kurios sudaro energingo vairavimo įspūdį.

daugiai >

Ziex ZE914
Ziex ZE914 EcoRun – tai hibridinės padangos ženkliai taupančios kurą. Dėka specialaus komponento gumos mišinyje gaunami puikūs kuro ekonomijos rodikliai. Tai visiškai nauja koncepcija naujai sportinių padangų kartai, kuri suteikia puikų valdyma sausu oru, sukibimą šlapiu oru, žemą riedėjimo pasipriešinimą visa tai papildo vairavimo komfortas.

daugiai >

Azenis FK453
Pavyzdinė Falken Azenis FK453 padanga – tai šešerių metų darbo rezultatas, tūkstančiai kilometrų lenktynių trasose ir daugybė testinių važiavimų. Įspūdingame protektoriaus rašte dominuoja išilginiai grioveliai – trys platūs ir vienas siauras. Kartu su įstrižomis lamelėmis šoninėje protektoriaus dalyje šis naujas protektoriaus raštas demonstruoja labai aukštus rezultatus stabdant akvaplanavimą.

daugiai >

Azenis FK453CC
Naujos padangos Falken Azenis FK453CC sukurtos patenkinti visureigių pagamintų Europoje poreikiams, o taip pat Amerikoje ir kitose pasaulio šalyse. To pasekoje buvo sukurta padanga, kuri suteikia aukštą efektyvumą, ilgesnį tarnavimo laiką ir nepriekaištingą išvaizdą.

daugiai >

FK07U
Puikus protektoriaus raštas suteikia vairavimo tikslumą. Protektoriaus raštas turi septynis tiesius griovelius, kurie garantuoja vairavimo komfortą. Centrinis blokas suteikia tolygų važiavimą, o unikalus W– formos šoninių segmentų protektoriaus raštas suteikia puikų valdymą.

daugiai >

Landair LA/AT T110
Falken Landair T110 – tai 4х4 padangos specialiai sukurtos visureigiams. Padangos skirtos naudoti miesto sąlygomis, greitkelyje bei ant grubios kelio dangos, tuo pačiu jos rodo gerus rezultatus ant šlapios ir sausos kelio dangos, bei įvairiomis oro sąlygomis.

daugiai >

LINAM R51
Daugiau nei 75% pervežimų automobiliais sudaro pervežimai lengvais krovininiais automobiliais ir mikroautobusais. Šiame versle yra aktualūs du klausymai: laikas ir efektyvumas.

daugiai >

Wildpeak A/T
Tvirtos, dinaminės, universalios ir efektyvios padangos bet kokiai kelio dangai. Wildpeak A/T AT 01 – galingos M+S Falken padangos bet kokiai kelio dangai, šios padangos pasižymi puikiais rodikliais, skirtos visureigiams ir pikapams.

daugiai >