--> Labeling -->

FALKEN Landair SL S112

FALKEN Landair SL S112


FALKEN Landair SL S112

FALKEN Landair SL S112 skirta SUV ir 4х4

FALKEN Landair SL S112 – žieminė nedygliuota padanga su kryptiniu protektoriaus raštu, skirta SUV ir 4х4 automobiliams. Padangos užtikrina puikų valdomumą šlapiu ir sniegu padengtu ar apledėjusiu keliu.

Тechniniai sprendimai

Naujas Silica junginys gumos mišinio sudėtyje užtikrina padangos elastingumą ir padidina jos ilgaamžiškumą. Silica buvimas sudėtyje suteikia puikų kryptinį stabilumą važiuojant tiesiai ir įvažiuojant į posūkius dideliu greičiu.

Landair SL S112 padangos garantuoja puikius valdomumo rodiklius kaip šlapiu, taip ir sniegu padengtu ar apledėjusiu keliu. Kryptinis protektoriaus raštas užtikrina efektyvų vandens ir sniego košės pašalinimą, užkirsdamas kelią akvaplanavimui.

Landair SL S112 padangos užtikrina žemą triukšmo lygį, važiavimo komfortą ir aukštą saugumo lygį.

 
 
 

Falken – oficialus rėmėjas 24 valandų lenktynėse Niurburgringe (Nürburgring)

24 valandų lenktynės ADAC Ciuriche vyksta nuo 1970 metu Nürburgring trasoje – derinys Nordschleife žiedinių lenktynių trasos (Nordschleife) ir Grand Prix ruožo – bendras ilgis daugiau kaip 25 kilometrai. Maršruto ilgis leidžia startuoti daugiau nei 200 transporto priemonių su bendru vairuotojų skaičiumi komandose daugiau kaip 700 žmonių.

Startinės aikštelės dydis ir lenktynių patrauklumas, surenkantis daugiau nei 200.000 gerbėjų, daro 24 valandų lenktynes pačiu didžiausiu autosporto renginiu pasaulyje.

 

Тechninės savybės:

  • Kryptinis protektoriaus raštas užtikrina efektyvų vandens pašalinimą iš kontakto;
  • Puikus valdomumas šlapiu ir sniegu padengtu ar apledėjusiu keliu;
  • Silica buvimas gumos mišinio sudėtyje užtikrina puikų kryptinį stabilumą ir elastingumą esant žemoms temperatūroms;
  • Komfortas važiuojant tiesiai ir įvažiuojant į posūkius dideliu greičiu;
  • Judėjimo komfortas ir aukštas saugumo lygis.

 


Falken žiemnies padangos

HS437
Nedygliuota naujos kartos žieminė padanga mikroautobusams ir lengviesiems sunkvežimiams.

daugiai >

HS435
Padanga Eurowinter HS435, sukurta kompiuterinio modeliavimo pagalba ir pagaminta naudojant naujausias technologijas, turi puikias eksploatacines savybes ir suteikia aukštą važiavimo komforto lygį.

daugiai >

HS439
Falken Eurowinter HS439 – žieminės automobilių padangos su asimetrišku protektoriaus raštu. Net ir sunkiomis oro sąlygomis žieminių padangos Eurowinter HS439 rodo nuspėjamumą ir puikias traukos harakteristikas.

daugiai >

HS449
Falken HS449 Eurowinter – nedygliuojamos žieminės padangos, kurios buvo sukurtos specialiai vairavimui ant sniego, ledo ir šlapio sniego. Kurdami šias padangas Japonijos inžinieriai daugiausia dėmesio skyrė padidinti sukibimą ant šlapios kelio dangos ir sniego.

daugiai >

SI743
SI743 lengvųjų sunkvežimių padangos sukurtos atšiaurioms šiaurės šalių klimato sąlygoms, siekiant apjungti tokius svarbius rodiklius, kaip geras traukos ir sukibimo lygis ant apsnigto ir apledėjusio kelio ir didelė keliamoji galia, reikalinga lengvosioms komercinėms transporto priemonėms.

daugiai >

HS415
Falken EurowinterHS415 – dygliuojama žieminė padanga lengviesiems automobiliams. Šis padangos modelis buvo sukurtas specialiai naudoti atšiauriomis žiemos sąlygomis šiaurės ir rytų Europoje.

daugiai >

EPZ
Žieminė padanga Falken Espia EPZ turi simetrinį protektoriaus raštą ir užtikrina automobiliui puikų sukibimą net ir esant pačioms sudėtingiausioms sąlygoms. Tai tapo įmanoma dėl specialiai sukurto lamelių kanjono, kuris leidžia padangai puikiai laikytis kelyje analogiškai dygliuotai padangai.

daugiai >