--> Labeling -->

FALKEN SI743

FALKEN SI743


FALKEN si743

Lengvųjų sunkvežimių žieminės padangos atšiaurioms šiaurės žiemos sąlygoms

SI743 lengvųjų sunkvežimių padangos sukurtos atšiaurioms šiaurės šalių klimato sąlygoms, siekiant apjungti tokius svarbius rodiklius, kaip geras traukos ir sukibimo lygis ant apsnigto ir apledėjusio kelio ir didelė keliamoji galia, reikalinga lengvosioms komercinėms transporto priemonėms.

Nedygliuotos padangos SI743 protektorius yra pagamintas iš specialiaus žieminio gumos mišinio su dideliu kiekiu Silica, kuris užtikrina efektyvų darbą, išlaiko trauką ir sukibimą kaip ant sauso ir drėgno kelio paviršiaus, taip ir ant sniego bei ledo, net esant labai žemoms temperatūroms. Padangoms būdingi aukšti, nepriklausomi blokai protektoriuje, turintys gerus savaiminio išsivalymo ir traukos ant sniego rodiklius. Zigzaginės lamelės sukuria daugybę pjaunančių briaunų ant protektoriaus blokų traukos ir stabdymo kelio ant ledo pagerinimui. Tvirta padangos konstrukcija su plieno diržais užtikrina geresnį jos homogeniškumą, o sustiprintas karkasas užtikrina patikimumą ir ilgą tarnavimo laiką neprarandant valdymo ir važiavimo kokybės.

Peržiūrėti Galimi dydžiai ir kainos


 

 
 
 
 

Falken – oficialus rėmėjas 24 valandų lenktynėse Niurburgringe (Nürburgring)

24 valandų lenktynės ADAC Ciuriche vyksta nuo 1970 metu Nürburgring trasoje – derinys Nordschleife žiedinių lenktynių trasos (Nordschleife) ir Grand Prix ruožo – bendras ilgis daugiau kaip 25 kilometrai. Maršruto ilgis leidžia startuoti daugiau nei 200 transporto priemonių su bendru vairuotojų skaičiumi komandose daugiau kaip 700 žmonių.

Startinės aikštelės dydis ir lenktynių patrauklumas, surenkantis daugiau nei 200.000 gerbėjų, daro 24 valandų lenktynes pačiu didžiausiu autosporto renginiu pasaulyje.

 


Falken žiemnies padangos

HS437
Nedygliuota naujos kartos žieminė padanga mikroautobusams ir lengviesiems sunkvežimiams.

daugiai >

HS435
Padanga Eurowinter HS435, sukurta kompiuterinio modeliavimo pagalba ir pagaminta naudojant naujausias technologijas, turi puikias eksploatacines savybes ir suteikia aukštą važiavimo komforto lygį.

daugiai >

HS439
Falken Eurowinter HS439 – žieminės automobilių padangos su asimetrišku protektoriaus raštu. Net ir sunkiomis oro sąlygomis žieminių padangos Eurowinter HS439 rodo nuspėjamumą ir puikias traukos harakteristikas.

daugiai >

HS449
Falken HS449 Eurowinter – nedygliuojamos žieminės padangos, kurios buvo sukurtos specialiai vairavimui ant sniego, ledo ir šlapio sniego. Kurdami šias padangas Japonijos inžinieriai daugiausia dėmesio skyrė padidinti sukibimą ant šlapios kelio dangos ir sniego.

daugiai >

SL/S112
FALKEN Landair SL S112 – žieminė nedygliuota padanga su kryptiniu protektoriaus raštu, skirta SUV ir 4х4 automobiliams. Padangos užtikrina puikų valdomumą šlapiu ir sniegu padengtu ar apledėjusiu keliu.

daugiai >

HS415
Falken EurowinterHS415 – dygliuojama žieminė padanga lengviesiems automobiliams. Šis padangos modelis buvo sukurtas specialiai naudoti atšiauriomis žiemos sąlygomis šiaurės ir rytų Europoje.

daugiai >

EPZ
Žieminė padanga Falken Espia EPZ turi simetrinį protektoriaus raštą ir užtikrina automobiliui puikų sukibimą net ir esant pačioms sudėtingiausioms sąlygoms. Tai tapo įmanoma dėl specialiai sukurto lamelių kanjono, kuris leidžia padangai puikiai laikytis kelyje analogiškai dygliuotai padangai.

daugiai >