--> Labeling -->

Falken SINCERA SN832 ECORUN

Falken SN832 Eco Run

Sincera SN832

Falken SINCERA serija aprūpina ekonomija, komfortu ir patvarumu, SINCERA geriausias pasirinkimas automobilių vairuotojams, kuriems svarbus kainos ir kokybės santykis.

Eco Run

Kuriant efektyvias ir nekenksmingas aplinkai padangas SINCERAS N832 ECORUN, japonų Falken inžnieriams pavyko pasiekti puikias techninias harakterisitikas, įtraukiant 4D Nano-Design technologiją, taip pat naudojant naujos kartos gumos masės mišinį Silica.

Šios padangos aprūpina kuro sąnaudų taupymu, ir ypač tinka vidutinio segmento transporto priemonėms. Padangos rėmas ir asimentrinis protektoriaus raštas užtikrina puikų kryptinį stabilumą ir kontrolę, bei akustinį komfortą.

 


Charakteristikos:

 1. Kelio užkirtimas akvaplanui.
  Padidintas atsparumas akvaplanui dėka plačių išilginių ir šoninių griovelių.
 2. Puikūs rodikliai tiek ant sausos, tiek ant šlapios kelio dangos.
  Maži lameliai ir specialiai sukurtas protektoriaus mišinys pagerina sukibimą su šlapia kelio danga.
 3. Stabilumas ir valdomumas.
  Padidėjusio standumo išorinės padangos zonos pagerina valdomumą ant sausų kelio paviršių. Užapvalintas padangos profilis pagerina padangos elgesį esant didelėms apkrovoms.
 4. Kuro sąnaudų taupymas.
  Pagerinta gumos masės mišinio sudėtis aprūpina mažesne vidine trintimi, kuri sumažina kaitimą, taip sumažindama pasipriešinimą riedėjimui.
 
 

 

 
 
 
 

Falken on Nürburgringi 24-tunnise võidusõidu ametlik sponsor

24-valandų ADAC lenktynės Ciurihe vyksta nuo 1970 metų Niurburgringo trasoje. Niurburgring – tai kombinacija lenktininės trasos Nordšliaif (Nordschleife) ir Grand-Prix ruožo, bendras trasos ilgis daugiau nei 25 kilometrai. Trasos ilgis leidžia startuoti daugiau nei 200 automobilių su bendru vairuotojų skaičiumi visose komandose daugiau nei 700 žmonių

Starto aikštelės dydis ir lenktynių patrauklumas, surenka daugiau nei 200 000 gerbėjų, tuo darant 24-valandų lenktynes pačiu didžiausiu automobilių sporto renginiu pasaulyje.

 

 


Falken vasarines padangos

Ziex ZE912
Kompanija Falken sukūrė padangą su maksimaliai giliomis lamelėmis per visą protektoriaus plotį, derinyje su tūriniais išilginiais grioveliais išdėstytais aštriu kampu skersiniais grioveliais, kurios sudaro energingo vairavimo įspūdį.

daugiai >

Ziex ZE914
Ziex ZE914 EcoRun – tai hibridinės padangos ženkliai taupančios kurą. Dėka specialaus komponento gumos mišinyje gaunami puikūs kuro ekonomijos rodikliai. Tai visiškai nauja koncepcija naujai sportinių padangų kartai, kuri suteikia puikų valdyma sausu oru, sukibimą šlapiu oru, žemą riedėjimo pasipriešinimą visa tai papildo vairavimo komfortas.

daugiai >

FK452
FK452 – tai Ultra High Performance klasės padangos, prieinamos plačiame išmierų spektre, kas daro jas universaliomis ir plataus naudojimo. Priežastis dėl kurios galima šias padangas vadinti optimaliu variantu, slypi penkiuose tiesiuose išilginiuose protektoriaus blokuose ir trimačiuose užapvalintuose blokuose, suteikiančiuose tikslią reakciją į automobilio valdymą. Ši padanga buvo sukurta remiantis lenktyninių padangų patirtimi ir adaptuota kasdieniam naudojimui miesto sąlygomis.

daugiai >

Azenis FK453
Pavyzdinė Falken Azenis FK453 padanga – tai šešerių metų darbo rezultatas, tūkstančiai kilometrų lenktynių trasose ir daugybė testinių važiavimų. Įspūdingame protektoriaus rašte dominuoja išilginiai grioveliai – trys platūs ir vienas siauras. Kartu su įstrižomis lamelėmis šoninėje protektoriaus dalyje šis naujas protektoriaus raštas demonstruoja labai aukštus rezultatus stabdant akvaplanavimą.

daugiai >

Azenis FK453CC
Naujos padangos Falken Azenis FK453CC sukurtos patenkinti visureigių pagamintų Europoje poreikiams, o taip pat Amerikoje ir kitose pasaulio šalyse. To pasekoje buvo sukurta padanga, kuri suteikia aukštą efektyvumą, ilgesnį tarnavimo laiką ir nepriekaištingą išvaizdą.

daugiai >

FK07U
Puikus protektoriaus raštas suteikia vairavimo tikslumą. Protektoriaus raštas turi septynis tiesius griovelius, kurie garantuoja vairavimo komfortą. Centrinis blokas suteikia tolygų važiavimą, o unikalus W– formos šoninių segmentų protektoriaus raštas suteikia puikų valdymą.

daugiai >

Landair LA/AT T110
Falken Landair T110 – tai 4х4 padangos specialiai sukurtos visureigiams. Padangos skirtos naudoti miesto sąlygomis, greitkelyje bei ant grubios kelio dangos, tuo pačiu jos rodo gerus rezultatus ant šlapios ir sausos kelio dangos, bei įvairiomis oro sąlygomis.

daugiai >

LINAM R51
Daugiau nei 75% pervežimų automobiliais sudaro pervežimai lengvais krovininiais automobiliais ir mikroautobusais. Šiame versle yra aktualūs du klausymai: laikas ir efektyvumas.

daugiai >

Wildpeak A/T
Tvirtos, dinaminės, universalios ir efektyvios padangos bet kokiai kelio dangai. Wildpeak A/T AT 01 – galingos M+S Falken padangos bet kokiai kelio dangai, šios padangos pasižymi puikiais rodikliais, skirtos visureigiams ir pikapams.

daugiai >