--> Labeling -->

Federal Himalaya Iceo

Federal Glacier GC01

Federal Glacier GC01

Simetriška nekryptinė nedygliuota padanga, kurios kūrime buvo naudojamos naujausios žieminių padangų gaminimo technologijos. Gumos mišinio sudėtis, konstrukcija, protektoriaus raštas ir jo koncepcija bei dizainas – viskas buvo padaryta siekiant užtikrinti pasitikėjimą už vairo ir efektyvumą esant atšiauros žiemos sąlygoms.


Naujausia žieminio protektoriaus gumos mišinio sudėtis su Silica, dėka savo papildomam ingredientui – korėtai gumai, užtikrina efektyvų sukibimą, leisdama padangai išlikti elastingai esant ekstremaliai žemoms temperatūroms, ir sumažina riziką akvaplanavimui.

Federal Glacier GC01 Federal Glacier GC01 Federal Glacier GC01 Federal Glacier GC01 Federal Glacier GC01

Gumos mišinio sudėtis su Silica

Pagaminta Taivane

Sukibimas ant
šlapio paviršiaus

Purvas ir sniegas

Specialūs išvalyti tepalai

Peržiūrėti galimi dydžiai ir kainos

Savybės ir privalumai

  • Geresnis padangos efektyvus ant ledo – korėta gumos mišinio sudėtis su Silica ir mikro-pompos ant protektoriaus blokų sugeria vandens plėvę nuo ledo paviršiaus, minimizuodama slydimą ir pagerindama sukibimą.
  • Naujas inovatyvus zig-zago formos 3D lamelių dizainas padidina protektoriaus blokų kietumą tam kad maksimizuotų sąlyčio tašką ir sumažintų griovelių formos pakitimo galimybę dėl geresnio vandens ir patežusio sniego šalinimo.
  • Centriniai blokai turi tuščius ruoželius, už kurių seka ilgi ir siauri, o po to platūs ir trumpi ruoželiai , kas pagerina trauką įsibėgėjant, sumažina triukšmą, o taip pat S formos lamelės, kurios pagerina trauką įsibėgėjant.
  • Platūs išilginiai ir skersiniai grioveliai efektyviai šalina vandenį ir patežusį sniegą.
  • Šoniniai W formos blokai su mikro grioveliais padidina atsakomąją reakciją posūkiuose ir pagerina šoninės zonos išorinės dalies padangos dizainą.
  • Devyni skirtingi protektoriaus blokai mažesniam triukšmo lygiui.