--> Labeling -->

GT Radial Adventuro A/T

GT RADIAL Adventuro AT

Charakteristikų santrauka

 

GT RADIAL Adventuro AT Padanga GT Radial Adventuro A/T yra specialiai sukurta visureigiams. Specialus protektoriaus raštas užtikrina puikią trauką bekelėje, dėl masyvių padangos protektoriaus blokų, pasižyminčiais puikiu purvo išmetimu ir pravažumu.

Universalus visiems sezonams pritaikytas protektoriaus raštas leidžia eksploatuoti šias padangas visus metus. Trijų masyvių centrinių blokų eilė užtikrina puikų vairavimo stabilumą bei kurso laikymą ant bet kokio kelio paviršiaus. Specialiai atitaikytas atstumas tarp protektoriaus blokų iki minimumo sumažino akvaplanavimą.

Specialios sudedamosios dalys gumos mišinyje suteikia didesnį patvarumą ir keičiantis temperatūroms išsaugo gumos elastingumą. Padanga pasižymi puikiomis valdymo, traukos bei sukibimo savybėmis.

Stambūs protektoriaus blokai esantys protektoriaus kraštuose, puikiai apsaugo nuo išorinių pažeidimų, kurie nuolat gali atsirasti važiuojant bekelėje ir padidina vairavimo tikslumą posūkiuose.

Derinys iš specialios gumos mišinio ir specialaus protektoriaus rašto leido padidinti kontakto dėmę, dėl to padidėjo stabilumas ir kontrolė.

Padangos GT Radial Adventuro A/T turi daug įvairių lamelių skirtingų gylių ir formų, tai ne tik padidino sukibimo savybes, bet ir suteikė daugiau komforto važiuojant, sumažino garso efektą.

Savybės ir privalumai padangų GT RADIAL Adventuro AT

GT RADIAL Adventuro AT Savybės Privalumai
Specialūs protektoriaus blokai su dideliu kiekiu lamelių Geriausios eksploatacinės savybės bekelėje
Sustiprintas karkasas Suteikia padidintą patvarumą ir leidžia padangai išlaikyti padidintas apkrovas, kurios atsiranda važiuojant bekelia.
Specialūs priedai gumos mišinyje Ilgaamžiškumas, elastingumas, pagerintos sukibimo bei stabdymo charakteristikos esant didelėms temperaturos perkritimams
Lamelės skirtingos formos ir platūs vingiuoti kanalai. Puikiai susidoroja su akvaplanavimu

 

 

GT RADIAL padangos

maxmiler cx
Padangos GT Radial Maxmiler CX yra sukurtos siekiant suteikti maksimalų patvarumą, komfortą ir aukštą keliamąją galią. Padangos GT Radial Maxmiler CX pasižyymi padidinta apkrova, kuri suteikia stipresnę struktūrą (du plieno diržai ir nailono protektorius).

daugiau informacijos >

savero hp
Lengvųjų automobilių padangos GT-Radial Savero HP sukurtos visų tipų visureigiams atitinkantiems SUV klasę. Ši padanga priklauso naujos kartos padangoms visureigiams, savyje suderindama puikius rezultatus sukibimo ant šlapios ir sausos kelio dangos ir aukšto komforto lygio.

daugiau informacijos >

savero ht
Savero HT Plus padangos skirtos pikapams, lengviesiems sunkvežimiams, visureigiams ir yra sukurtos siekiant suteikti komfortišk1 važiavimą bet kokiu metų laiku ir bet kokiu oru.

daugiau informacijos >

kargomax
Padangos GT Radial KARGOMAX ST-6000 skirtos lengvam komerciniam transportui, treileriams bei furgonams pasižymi patikimumu ir didelia rida.

daugiau informacijos >

adventuro m/t
GT-Radial Adventuro M/T – padidinto pravažumo padanga skirta visureigiams, pikapams ir kitai technikai skirtai bekelei. Simetrinis padangos protektoriaus raštas išsiskiria agresyvia išvaizda ir skirtas eksploatuoti bekelėje.

daugiau informacijos >