--> Labeling -->

GT Radial Adventuro M/T

Adventuro MT

Charakteristikų santrauka

 

Adventuro MT GT-Radial Adventuro M/T – padidinto pravažumo padanga skirta visureigiams, pikapams ir kitai technikai skirtai bekelei.

Simetrinis padangos protektoriaus raštas išsiskiria agresyvia išvaizda ir skirtas eksploatuoti bekelėje.

Protektoriaus raštas susidaro iš dviejų eilių masyvių atskirų blokų piramidės formos protektoriaus centrinėje dalyje ir dvieju šoninių zonų su masyviais blokais skirtais kabintis į dirvą.

Padangos protektorius puikiai išsivalo nuo purvo dėka didelio rašto gylio ir didelių atstumų tarp protektoriaus elementų. Tai leidžia greitai ir efektyviai pašalinti purvą iš kontakto dėmės.

Stambūs blokai protektoriaus šonuose suteikia gerą sukibimą važiuojant bekele ir ypač sunkiomis sąlygomis. Didelis jų dydis apsaugo padangą nuo šoninių pažeidimų.

Gumos mišinio sudėtis buvo taip pat parinkta įvertinus eksploatavimo salygas kurioms skirta ši padanga, tai suteikė geresnę apsaugą nuo pramušimo ir pagerino padangos ilgaamžiškumą.

 

Savybės ir privalumai padangų GT Radial Adventuro M/T

Savybės Privalumai
Agresyvus protektoriaus raštas skirtas bekelei. Puikus sukibimas bet kokiomis oro sąlygomis.
Piramidžių formos blokai su daugeliu briaunų. Suteikia aukščiausią efektyvumą bekelėje.
Dideli tarpai tarp protektoriaus blokų. Puikus išsivalymas nuo purvo.
Optimizuotas šoninės protektoriaus dalies profilis. Pagerinti trauką ir sukibimą sunkiose situacijose, pavyzdžiui kertant vėžes.
Sustiprinta karkaso konstrukcija. Padangos tvirtumas ir atsparumas ypač sunkiomis sąlygomis.

 

GT RADIAL padangos

maxmiler cx
Padangos GT Radial Maxmiler CX yra sukurtos siekiant suteikti maksimalų patvarumą, komfortą ir aukštą keliamąją galią. Padangos GT Radial Maxmiler CX pasižyymi padidinta apkrova, kuri suteikia stipresnę struktūrą (du plieno diržai ir nailono protektorius).

daugiau informacijos >

savero hp
Lengvųjų automobilių padangos GT-Radial Savero HP sukurtos visų tipų visureigiams atitinkantiems SUV klasę. Ši padanga priklauso naujos kartos padangoms visureigiams, savyje suderindama puikius rezultatus sukibimo ant šlapios ir sausos kelio dangos ir aukšto komforto lygio.

daugiau informacijos >

savero ht
Savero HT Plus padangos skirtos pikapams, lengviesiems sunkvežimiams, visureigiams ir yra sukurtos siekiant suteikti komfortišk1 važiavimą bet kokiu metų laiku ir bet kokiu oru.

daugiau informacijos >

kargomax
Padangos GT Radial KARGOMAX ST-6000 skirtos lengvam komerciniam transportui, treileriams bei furgonams pasižymi patikimumu ir didelia rida.

daugiau informacijos >

adventuro a/t
Padanga GT Radial Adventuro A/T yra specialiai sukurta visureigiams. Specialus protektoriaus raštas užtikrina puikią trauką bekelėje, dėl masyvių padangos protektoriaus blokų, pasižyminčiais puikiu purvo išmetimu ir pravažumu.

daugiau informacijos >