--> Labeling -->

GT RADIAL Champiro 228

Champiro 228

Charakteristikų santrauka

Champiro 228

GT Radial Champiro 228 — vasarinė padanga lengviesiems automobiliams.

Champiro 228 apjungia savyje puikų valdymą šlapiame kelyje ir komfortą su aukšto lygio saugumu.

Aukštas saugumo lygis, komfortabilus vairavimas ir ekonomiškumas, tai patenkina kiekvieną vairuotoją.

Pagrindinė padangos savybė –tai padidintas silicio kiekis padangos gumos mišinyje. Dėka naujausių technologijų naudojamų padangų gamyboje, pavyko pasiekti aukščiausių sukibimo rezultatų ant šlapios ir sausos dangos.

Išskirtinis protektoriaus raštas, o didelis kiekis išilginių plačių griovelių praktiškai sumažina akvaplanavimo galimybę iki minimumo.

 

 

 
Savybės ir privalumai padangų GT Radial Champiro 728

Savybės Privalumai
Naujas gumos mišinys  su silicio nanotek technologija Komfortas ir saugumas, puikus sukibimas ant šlapios ir sausos kelio dangos, mažas pasipriešinimas riedėjimui ir kuro ekonomiškumas
Unikalus protektoriaus raštas Komfortas: žemas triukšmo lygis ir tolygus važiavimas
Komfortas: žemas triukšmo lygis ir tolygus važiavimas Komfortas ir saugumas: žemas triukšmo lygis kartu su puikiu automobilio manevravimu
Keturi platūs išilginiai grioveliai Saugumas: geras vandens išstūmimas stabdo akvaplanavimo galimybę

 

 

Padangos protektoriaus ypatumai:
 

"Garso bangų naikinimo technologija" – mažina garsą, tuo darydama tylesnį važiavimą. "Z" formos lamelės centrinėje protektoriaus dalyje mažina triukšmą, tuo nemažinant stabilumą posūkiuose.
Keturi platūs išilginiai grioveliai greitai išstumia vandenį iš kontakto dėmės ir tuo mažina akvaplanavimo galimybę. Vibracija transporto priemonės viduje
Specialus protektoriaus skyrius ir vidaus struktūros dizainas mažina smūginį poveikį ir vibraciją, taip darydami komfortinį važiavimą.

Vibracijos lygis ant kelio dangos

GT RADIAL

Champiro BAX2
Suteikia puikią kontrolę, komfortą ir tikrą malonumą įvairiomis vairavimo sąlygomis. Padangos protektoriaus dizainas išsiskiria asimetriniu agresyviu protektoriaus raštu. Padangos protektoriaus raštas susideda iš dviejų centrinių blokų ir dviejų skirtingo pločio šoninių zonų

daugiai >

Champiro UHP1
Padanga Champiro UHP1 buvo sukurta naudojimui bet kokiomis kelio sąlygomis. Puikus valdymas ant sausos ir šlapios kelio dangos, tikslus posukių įveikimas ir stabdymas suteikia tikrą vairavimo malonumą.

daugiai >

Champiro VP1
Champiro VP1 – tai universali visasezoninė padanga, harmoningai apjungianti komfortą, patikimą sukibimą su kelio danga, saugumą ir patvarumą bet kokiomis oro sąlygomis.

daugiai >

Champiro 728
GT-Radial Champiro 728 padangos skirtos kompaktinės klasės lengviesiems automobiliams. Padangos protektorius susideda iš standaus bloko centrinėje dalyje, dviejų eilių originalios formos atskirų blokų ir dviejų labai plačių petinių zonų.

daugiai >

Champiro ECO
GT Radial Champiro Eco – tai nauja komfortiškų vasarinių ekologiškų padangų karta High Performance klasės standartiniams ir kompaktiškiems automobiliams.

daugiai >

Champiro HPY
GT Radial Champiro HPY - vasarinės Ultra High Performance klasės padangos, skirtos lengviesiems automobiliams, sukurtos pirmiausia komfortiškam važiavimui ir siekiant patenkinti net ir pačius išrankiausius automobilių mylėtojus.

daugiai >