--> Labeling -->

GT RADIAL Champiro 728

Champiro 728

Charakteristikų santrauka

GT Radial Champiro 728

GT-Radial Champiro 728 padangos skirtos kompaktinės klasės lengviesiems automobiliams.

Padangos protektorius susideda iš standaus bloko centrinėje dalyje, dviejų eilių originalios formos atskirų blokų ir dviejų labai plačių petinių zonų. Centrinėje rašto dalyje esantis protektoriaus blokas nepertraukiamas per visą protektoriaus ilgį, kas suteikia padangai puikias kurso laikymo charakteristikas.

Dvi kaimynystėje esančios blokų eilės išsidėsto skirtingų žingsnių santykiu viena su kita, kas visumoje leidžia originaliai konfigūracijai sumažinti padangos keliamo triukšmo lygį, tuo tarpu padidinus komforto lygį. Dvi blokų eilės kartu su centriniu bloku suteikia padangai didelį kontaktinį plotą su kelio danga, ko pasekoje GT Radial Champiro 728 demonstruoja puikius sukibimo ant sausos kelio dangos rodiklius.

Visi padangos protektoriaus blokai atskirti tarpusavyje keturiais giliais vandens nuvedimo kanalais, kurie kartu su skersinių kanalų sistema yra puikus kovos būdas su akvaplanavimu, tuo suteikiant padangai stabilumą ir saugumą važiuojant šlapia kelio danga.

Ši padanga pasižymi labai plačiomis pečių zonomis, kurių dėka suteikiamas puikus sukibimas su kelio danga posukiuose. Padangos protektoriaus šoninės zonos turi didelį kiekį skersinių kanalų išstumiančių vandenį, kurios suteikia pasitikėjimo posukiuose esant šlapiai kelio dangai.


Savybės ir privalumai padangų GT Radial Champiro 728

Savybės Privalumai
Nepertraukiami centriniai blokai Puikūs valdymo, manevringumo ir kursinio stabilumo rodikliai
Platūs nepertraukiami grioveliai Efektyvus vandens šalinimas iš kontakto dėmės, puikus sukibimas su šlapia kelio danga
Kintamojo žingsnio raštas Triukšmo lygio mažinimas

 

GT RADIAL

Champiro 228
GT Radial Champiro 228 — vasarinė padanga lengviesiems automobiliams. Champiro 228 apjungia savyje puikų valdymą šlapiame kelyje ir komfortą su aukšto lygio saugumu.

daugiai >

Champiro BAX2
Suteikia puikią kontrolę, komfortą ir tikrą malonumą įvairiomis vairavimo sąlygomis. Padangos protektoriaus dizainas išsiskiria asimetriniu agresyviu protektoriaus raštu. Padangos protektoriaus raštas susideda iš dviejų centrinių blokų ir dviejų skirtingo pločio šoninių zonų

daugiai >

Champiro UHP1
Padanga Champiro UHP1 buvo sukurta naudojimui bet kokiomis kelio sąlygomis. Puikus valdymas ant sausos ir šlapios kelio dangos, tikslus posukių įveikimas ir stabdymas suteikia tikrą vairavimo malonumą.

daugiai >

Champiro VP1
Champiro VP1 – tai universali visasezoninė padanga, harmoningai apjungianti komfortą, patikimą sukibimą su kelio danga, saugumą ir patvarumą bet kokiomis oro sąlygomis.

daugiai >

Champiro ECO
GT Radial Champiro Eco – tai nauja komfortiškų vasarinių ekologiškų padangų karta High Performance klasės standartiniams ir kompaktiškiems automobiliams.

daugiai >

Champiro HPY
GT Radial Champiro HPY - vasarinės Ultra High Performance klasės padangos, skirtos lengviesiems automobiliams, sukurtos pirmiausia komfortiškam važiavimui ir siekiant patenkinti net ir pačius išrankiausius automobilių mylėtojus.

daugiai >