--> Labeling -->

GT Radial Champiro BAX2

Champiro BAX-2

Charakteristikų santrauka

GT Radial BAX2

Suteikia puikią kontrolę, komfortą ir tikrą malonumą įvairiomis vairavimo sąlygomis

Padangos protektoriaus dizainas išsiskiria asimetriniu agresyviu protektoriaus raštu. Padangos protektoriaus raštas susideda iš dviejų centrinių blokų ir dviejų skirtingo pločio šoninių zonų, viena iš jų yra vidinėje pusėje ir užima praktiškai pusę viso protektoriaus ploto. Kita protektoriaus dalis esanti arčiau centro yra nedidelio pločio ir per visą protektoriaus ilgį yra nepertraukiama. Tai leidžia padangai puikiai išlaikyti kursinį stabilumą ir ženkliai sumažinti reakcijos laiką į vairo pasukimą. Kitas centrinis blokas atskirtas išlenktais kanalais į atskirus blokus. Išlenktų kanalų forma leidžia žymiai greičiau padidinti vandens cirkuliaciją kontakto dėmėje, tuo pagerinus vandens išstūmimo efektą iš kontakto dėmės.

Vidinė protektoriaus dalis taipogi turi didelį kiekį lenktos formos kanalų. Tai leidžia padangai demonstruoti puikų sukibimą ne tik ant sausos kelio dangos, bet ir išlaikyti stabilumą ant labai šlapios dangos. Trys platūs ir gilūs išilginiai grioveliai pačiu greičiausiu ir optimaliausiu būdu šalina vandenį iš kontakto dėmės, suteikiant padangai išskirtines valdymo savybes ant šlapios kelio dangos.


Savybės ir privalumai padangų GT Radial Champiro BAX2

Savybės Privalumai
Asimetrinis protektoriaus raštas Kursinis stabilumas ir manevringumas kartu su tyliu važiavimu.
Naujas gumos mišinys su silicio komponentu Optimalus valdymas ant šlapios dangos ir mažas pasipriešinimas riedėjimui.
Standi centrinė dalis Puikus valdymas
Platūs grioveliai. Optimalus vandens šalinimas.

 

GT RADIAL

Champiro 228
GT Radial Champiro 228 — vasarinė padanga lengviesiems automobiliams. Champiro 228 apjungia savyje puikų valdymą šlapiame kelyje ir komfortą su aukšto lygio saugumu.

daugiai >

Champiro UHP1
Padanga Champiro UHP1 buvo sukurta naudojimui bet kokiomis kelio sąlygomis. Puikus valdymas ant sausos ir šlapios kelio dangos, tikslus posukių įveikimas ir stabdymas suteikia tikrą vairavimo malonumą.

daugiai >

Champiro VP1
Champiro VP1 – tai universali visasezoninė padanga, harmoningai apjungianti komfortą, patikimą sukibimą su kelio danga, saugumą ir patvarumą bet kokiomis oro sąlygomis.

daugiai >

Champiro 728
GT-Radial Champiro 728 padangos skirtos kompaktinės klasės lengviesiems automobiliams. Padangos protektorius susideda iš standaus bloko centrinėje dalyje, dviejų eilių originalios formos atskirų blokų ir dviejų labai plačių petinių zonų.

daugiai >

Champiro ECO
GT Radial Champiro Eco – tai nauja komfortiškų vasarinių ekologiškų padangų karta High Performance klasės standartiniams ir kompaktiškiems automobiliams.

daugiai >

Champiro HPY
GT Radial Champiro HPY - vasarinės Ultra High Performance klasės padangos, skirtos lengviesiems automobiliams, sukurtos pirmiausia komfortiškam važiavimui ir siekiant patenkinti net ir pačius išrankiausius automobilių mylėtojus.

daugiai >