--> Labeling -->

GT RADIAL Champiro HPY

GT RADIAL Champiro HPY

Charakteristikų santrauka

Champiro HPY GT Radial Champiro HPY – vasarinės Ultra High Performance klasės padangos, skirtos lengviesiems automobiliams, sukurtos pirmiausia komfortiškam važiavimui ir siekiant patenkinti net ir pačius išrankiausius automobilių mylėtojus. Puikiai tiks vairuotojams.

Padangos GT Radial Champiro HPY užtikrina saugų ir patikimą automobilio elgesį ant kelio, stabilumą esant šlapioms oro sąlygoms, demonstruoja puikius stabdymo rezultatus ant asfalto, išsiskiria tinkamu krypties stabilumu. Padangai būdingas puikus valdymas ir žemas triukšmo lygis net ir esant dideliems greičiams.

Unikalus asimetrinis protektoriaus raštas, užtikrinantis nuostabų sukibimą ne tik ant sauso, bet ir šlapio kelio. Keturi platūs išilginiai grioveliai užtikrina efektyvų vandens išstūmimą iš padangos zonos kontaktuojančios su keliu, taip pat padeda užkirsti kelią slydimui vandens sluoksniu (akvaplaniravimui). Taip pat puikus sukibimo lygis pasiekiamas ir dėl naujos sudėties gumos mišinio SILICA, kurio sudėtyje yra didesnis kiekis silicio. 

Champiro HPY

Dar viena padangų GT Radial Champiro HPY ypatybė yra aukštas atsparumas dėvėjimuisi. Šios padangos leidžia pamiršti 3-4 aktyvaus važiavimo sezonams jų keitimą.

Subalansuota kainos ir vartojimo savybių požiūris. Šis modelis idealiai tinka naudoti ant mažų ir vidutinių klasių automobilių.

Champiro HPY

Champiro HPY


GT Radial Champiro HPY padangų savybės ir privalumai

Savybės Privalumai
Naujas asimetrinis protektoriaus raštas SAUGUMAS: Optimalus sukibimas ant šlapių ir sausų paviršių
KOMFORTAS: Žemas triukšmo lygis net ir esant dideliems greičiams
Ištisinė centrinė protektoriaus dalis KOMFORTAS IR SAUGUMAS: Tiesaus važiavimo išsaugojimas/išlaikymas ir reagavimas į vairo pasukimus
4 protektoriaus grioveliai SAUGUMAS: Užtikrina efektyvų vandens išstūmimą iš padangos zonos kontaktuojančios su danga ir apsauga nuo slydimo vandens sluoksniu (akvaplaniravimo)Krypties stabilumas esant dideliems greičiams
Sudėtis su dideliu Silica kiekiu SAUGUMAS: Pagerintas sukibimas ant šlapio paviršiaus

 

GT RADIAL

Champiro 228
GT Radial Champiro 228 — vasarinė padanga lengviesiems automobiliams. Champiro 228 apjungia savyje puikų valdymą šlapiame kelyje ir komfortą su aukšto lygio saugumu.

daugiai >

Champiro BAX2
Suteikia puikią kontrolę, komfortą ir tikrą malonumą įvairiomis vairavimo sąlygomis. Padangos protektoriaus dizainas išsiskiria asimetriniu agresyviu protektoriaus raštu. Padangos protektoriaus raštas susideda iš dviejų centrinių blokų ir dviejų skirtingo pločio šoninių zonų

daugiai >

Champiro UHP1
Padanga Champiro UHP1 buvo sukurta naudojimui bet kokiomis kelio sąlygomis. Puikus valdymas ant sausos ir šlapios kelio dangos, tikslus posukių įveikimas ir stabdymas suteikia tikrą vairavimo malonumą.

daugiai >

Champiro VP1
Champiro VP1 – tai universali visasezoninė padanga, harmoningai apjungianti komfortą, patikimą sukibimą su kelio danga, saugumą ir patvarumą bet kokiomis oro sąlygomis.

daugiai >

Champiro 728
GT-Radial Champiro 728 padangos skirtos kompaktinės klasės lengviesiems automobiliams. Padangos protektorius susideda iš standaus bloko centrinėje dalyje, dviejų eilių originalios formos atskirų blokų ir dviejų labai plačių petinių zonų.

daugiai >

Champiro ECO
GT Radial Champiro Eco – tai nauja komfortiškų vasarinių ekologiškų padangų karta High Performance klasės standartiniams ir kompaktiškiems automobiliams.

daugiai >

Champiro HPY
GT Radial Champiro HPY - vasarinės Ultra High Performance klasės padangos, skirtos lengviesiems automobiliams, sukurtos pirmiausia komfortiškam važiavimui ir siekiant patenkinti net ir pačius išrankiausius automobilių mylėtojus.

daugiai >