--> Labeling -->

GT Radial Champiro IcePro

Champiro IcePro

Trumpai apibendrinant savybes

Komfortas
Dygliuojama
Kryptinis
Žieminės
 

Premium klases dygliuojama žieminė padanga

Dygliuojama aukščiausios kokybės žieminė padanga GT Radial vieno iš 10 didžiausių pasaulio padangų gamintojų!

Champiro IceProKuriant protektoriaus GT Radial Champiro IcePro raštą, inžinieriai atsižvelge į visas galimas ekstremalias situacijas, kurios gali atsirasti keliuose. Sudėtingi kompiuteriniai algoritmai kuriant padangos protektoriaus raštą, padėjo efektyviai išdestyti dyglius padangos protektoriuje, ko pasekoje pavyko pasiekti puikaus sukibimo ir žemo triukšmo lygio.

Efektyviam vandens šalinimui is protektoriaus kontaktinio ploto su kelio danga padeda kruopščiai apgalvotas šoninių griovėlių išdestimas. Jie puikiai išstumia ne tik vandenį, bet ir purvą su sniegu.

Gumos mišinys kurio sudetije yra silikos ir kremnio, žymiai pagerino sukibimo koeficientą.


Peržiūrėti Galimi dydžiai ir kainos


 

Savybės ir privalumai padangų GT Radial Champiro IcePro

Savybės Privalumai
Naujas inovativus dygliuojamas dizainas Patikimumas ekstremaliomis žiemos salygomis
Specialiai sukurtasdygliu išdestimas Pagerina sukibimą ir sumažina triukšmą
Įpatingas isdestymas šoninių griovelių Efektyviai išvalo kontaktini plotą nuo sniego ir ledo
Nauja sudetis su "silica" Gerina sukibimą ant ledo ir trauką ant sniego

 

GT RADIAL žiemines padangos

Champiro WinterPro HP

GT Radial Champiro WinterPro HP – žieminė padanga, skirta lengviesiems ir SUV automobiliams high performance klasės, demonstruoja aukštas eksploatacines savybes ir komfortą ant šlapio, sauso ir apsnigto kelio.

daugiai >

Champiro WinterPro

Žieminė padanga GT Radial Champiro WinterPro specialiai sukurta dirbti esant labai žemai temperatūrai. Ši padanga save puikiai parode ant apledejusios, apsnigtos ir padengtos slapio sniego kelio dangos.

daugiai >

Champiro WT-AX

GT Radial Champiro WT-AX – tai žieminės asimetrinės padangos, skirtos lengviems automobiliams.

daugiai >

Champiro WT Plus

GT Radial Champiro WT Plus – žieminės padangos, skirtos lengviesiems automobiliams. Užtikrina puikų valdymą ant apledėjusio ir šlapio kelio, pasižymi žemu triukšmo lygiu.

daugiai >

Champiro WT

GT Radial Champiro WT – žieminė nedygliuojama radialinė padanga, skirta lengviesiems automobiliams, pasižyminti geru valdymu ant šlapio kelio ir ant sauso įkaitusio paviršiaus.

daugiai >

Maxmiler WT-1000

GT Radial Maxmiler WT-1000 – žieminės nedygliuotos padangos, skirtos mikroautobusams ir lengviems sunkvežimiams, pasižyminčios padidinta keliamąja galia, ilgaamžiškumu, puikiu elgesiu kelyje ir geru valdymu posūkiuose.

daugiai >

Maxmiler WT

GT Radial Maxmiler WT — žieminės padangos skirtos mikroautobusams ir lengviems sunkvežimiams. Padangos Maxmiler WT tai aukščiausio lygio produktas iš GT Radial, suteikiantis vairuotojams pilną automobilio kontrolę apledėjusiuose ir šlapiuose keliuose.

daugiai >

Savero WT

GT Radial Savero WT - žieminės off-road transporto priemonėms skirtos padangos. Šis modelis turi didelę paklausą tarp Europos automobilių savininkų, nes tai yra aukštos kokybės padangos pasižyminčios geromis eksploatavimo savybėmis

daugiai >