--> Labeling -->

GT RADIAL Champiro WinterPro

GT RADIAL Champiro WinterPro

Trumpai apibendrinant savybes

Sniegui
Šlapias kelias
Komfortas
Žieminės
M+S TUV

Naujos kartos žieminės automobilių padangos.

Naujos kartos lengvųjų automobilių padangos GT Radial –iš vieno iš 10 didžiausių pasaulio padangų gamintojų!

GT RADIAL Champiro WinterProŽieminė padanga GT Radial Champiro WinterPro specialiai sukurta dirbti esant labai žemai temperatūrai. Ši padanga save puikiai parode ant apledejusios, apsnigtos ir padengtos slapio sniego kelio dangos.

Šios padangos yra pagamintos pagal naujausias pasaulio technologijas. Į padangos gumos mišinį idetas aukščiausios kokybės Indonezijos kaučiukas, kas padidino padangos  ilgaamžiškumą. Padanga yra išskirtinis produktas, kuris suteikia vairuotojui visišką ir užtikrintą transporto priemonės kontrolę važiuojant šlapiais ir apledėjusiais keliais, ir turintys žemiausią vibracijos ir triukšmo lygį.

 

 

 

Peržiūrėti Galimi dydžiai ir kainos


 

GT Radial Champiro WinterPro padangų savybės ir privalumai

WinterPro Savybės Privalumai
Optimizuotas protektoriaus įpjovų (lamelių) dizainas Pagerintos žiemos sąlygomis greitėjimo ir stabdymo ant sniego ir šlapios dangos savybės
Kryptinis žieminis protektoriaus dizainas Pagerintas kontaktas ir efektyvumas su kelio danga
Naujas gumos mišinys «Nanotek Silica»    Pagerintas sukibimas ant slidžios kelio dangos prie kritinių žemų temperatūrų

Bandymo rezultatai:

Leidinys Data Modelis ir dydis Rezultatai
ADAC 2013 CHAMPIRO WINTERPRO 185/60 R15 Patenkinama

 

GT RADIAL žiemines padangos

Champiro WinterPro

Žieminė padanga GT Radial Champiro WinterPro specialiai sukurta dirbti esant labai žemai temperatūrai. Ši padanga save puikiai parode ant apledejusios, apsnigtos ir padengtos slapio sniego kelio dangos.

daugiai >

Champiro WT-AX

GT Radial Champiro WT-AX – tai žieminės asimetrinės padangos, skirtos lengviems automobiliams.

daugiai >

Champiro WT Plus

GT Radial Champiro WT Plus – žieminės padangos, skirtos lengviesiems automobiliams. Užtikrina puikų valdymą ant apledėjusio ir šlapio kelio, pasižymi žemu triukšmo lygiu.

daugiai >

Champiro WT

GT Radial Champiro WT – žieminė nedygliuojama radialinė padanga, skirta lengviesiems automobiliams, pasižyminti geru valdymu ant šlapio kelio ir ant sauso įkaitusio paviršiaus.

daugiai >

Champiro IcePro

Kuriant protektoriaus GT Radial Champiro IcePro raštą, inžinieriai atsižvelge į visas galimas ekstremalias situacijas, kurios gali atsirasti keliuose.

daugiai >

Maxmiler WT-1000

GT Radial Maxmiler WT-1000 – žieminės nedygliuotos padangos, skirtos mikroautobusams ir lengviems sunkvežimiams, pasižyminčios padidinta keliamąja galia, ilgaamžiškumu, puikiu elgesiu kelyje ir geru valdymu posūkiuose.

daugiai >

Maxmiler WT

GT Radial Maxmiler WT — žieminės padangos skirtos mikroautobusams ir lengviems sunkvežimiams. Padangos Maxmiler WT tai aukščiausio lygio produktas iš GT Radial, suteikiantis vairuotojams pilną automobilio kontrolę apledėjusiuose ir šlapiuose keliuose.

daugiai >

Savero WT

GT Radial Savero WT - žieminės off-road transporto priemonėms skirtos padangos. Šis modelis turi didelę paklausą tarp Europos automobilių savininkų, nes tai yra aukštos kokybės padangos pasižyminčios geromis eksploatavimo savybėmis

daugiai >