--> Labeling -->

GT Radial Champiro WT Plus

Champiro IcePro


GT Radial Champiro WT Plus – žieminės padangos, skirtos lengviesiems automobiliams. Užtikrina puikų valdymą ant apledėjusio ir šlapio kelio, pasižymi žemu triukšmo lygiu.

Lamelių dizainas kruopščiai suprojektuotas ir užtikrina gerą sukibimą stabdant ir įsibėgėjant, taip pat, padidina pasipriešinimą šoniniam slydimui. Keturi išilginiai bangos formos grioveliai užtikrina puikų šoninį sukibimą ant sniego ir ištižusio sniego, garantuoja efektyvią apsaugą nuo slydimo vandens sluoksniu (akvaplaniravimo). Speciali žieminė gumos mišinio sudėtis užtikrina efektyvų sukibimą su apledėjusiu ir šlapiu kelio paviršiumi ir pagerina krypties tolydumą esant dideliam greičiui. Kieta centrinė zigzago formos protektoriaus dalis užtikrina gerą manevringumą.

Netolygus protektoriaus blokų išdėstymas sumažina triukšmo lygį, užtikrindamas tolygų kontaktą su keliu, pagerina sukibimą ir sumažina kuro sąnaudas.

Trumpai apie savybes

Sniegui
Šlapias kelias
Komfortas
Žieminės
 

Peržiūrėti Galimi dydžiai ir kainos


 


GT Radial Champiro WT Plus savybės ir privalumai

Savybės Privalumai
Specialiai suprojektuotas lamelių dizainas Geras sukibimas ir trauka stabdant ir įsibėgėjant
Puikus atsparumas šoniniam slydimui
Speciali gumos mišinio sudėtis Efektyvus sukibimas su šlapia ir padengta ledu kelio danga
Krypties tolydumas esant dideliam greičiui
Kieta centrinė zigzago formos protektoriaus dalis Puikus manevringumas
Netolygus protektoriaus blokų išdėstymas Žemas triukšmo lygis
Tolydus kontaktas su keliu
Pagerintas sukibimas
Kuro ekonomija

GT RADIAL žiemines padangos

Champiro WinterPro HP

GT Radial Champiro WinterPro HP – žieminė padanga, skirta lengviesiems ir SUV automobiliams high performance klasės, demonstruoja aukštas eksploatacines savybes ir komfortą ant šlapio, sauso ir apsnigto kelio.

daugiai >

Champiro WinterPro

Žieminė padanga GT Radial Champiro WinterPro specialiai sukurta dirbti esant labai žemai temperatūrai. Ši padanga save puikiai parode ant apledejusios, apsnigtos ir padengtos slapio sniego kelio dangos.

daugiai >

Champiro WT-AX

GT Radial Champiro WT-AX – tai žieminės asimetrinės padangos, skirtos lengviems automobiliams.

daugiai >

Champiro WT

GT Radial Champiro WT – žieminė nedygliuojama radialinė padanga, skirta lengviesiems automobiliams, pasižyminti geru valdymu ant šlapio kelio ir ant sauso įkaitusio paviršiaus.

daugiai >

Champiro IcePro

Kuriant protektoriaus GT Radial Champiro IcePro raštą, inžinieriai atsižvelge į visas galimas ekstremalias situacijas, kurios gali atsirasti keliuose.

daugiai >

Maxmiler WT-1000

GT Radial Maxmiler WT-1000 – žieminės nedygliuotos padangos, skirtos mikroautobusams ir lengviems sunkvežimiams, pasižyminčios padidinta keliamąja galia, ilgaamžiškumu, puikiu elgesiu kelyje ir geru valdymu posūkiuose.

daugiai >

Maxmiler WT

GT Radial Maxmiler WT — žieminės padangos skirtos mikroautobusams ir lengviems sunkvežimiams. Padangos Maxmiler WT tai aukščiausio lygio produktas iš GT Radial, suteikiantis vairuotojams pilną automobilio kontrolę apledėjusiuose ir šlapiuose keliuose.

daugiai >

Savero WT

GT Radial Savero WT - žieminės off-road transporto priemonėms skirtos padangos. Šis modelis turi didelę paklausą tarp Europos automobilių savininkų, nes tai yra aukštos kokybės padangos pasižyminčios geromis eksploatavimo savybėmis

daugiai >

able>