--> Labeling -->

GT Radial Champiro WT

GT Radial Champiro WT – žieminė nedygliuojama radialinė padanga, skirta lengviesiems automobiliams, pasižyminti geru valdymu ant šlapio kelio ir ant sauso įkaitusio paviršiaus.

Simetrinio nekryptinio S formos protektoriaus raštas išsiskiria originalia išorine išvaizda. Protektoriaus rašto centrinėje dalyje yra kieta ištisinė dalis, kuri užtikrina puikų padangos krypties tolydumą, taip pat ženkliai padeda sumažinti pasipriešinimą riedėjimui. Dvi likusios eilės išdėstytos taip pat centrinėje protektoriaus dalyje, sudaryti iš dviejų eilių stačiakampių blokų. Tarpusavyje šie blokai išdėstyti šachmatiniu principu, kas yra patikimas ir patikrintas būdas siekiant sumažinti triukšmo lygį. Atskiri blokai dėl savo aštrių briaunų pagerina padangos pravažumo parodymus gyliame sniege. Papildomam pagrindinių eksploatacinių savybių pagerinimui važiuojant apsnigtais ir apledėjusiais keliais, protektorius turi skersines S formos lameles, kurios tiesiog įkimba į slidų kelią, suteikdamos padangai stabilumo, patikimumo ir svarbiausia saugumo ant apledėjusių paviršių.

Šoninės protektoriaus zonos, sudarytos iš dviejų eilių atskirų blokų, kurių išskirtinė savybė yra ertmės jų profilyje, kurios iš esmės užkerta kelią galimiems pradurimams ir supjaustymams.

Dėl keturių plačių ir gylių išilginių ir skersinių griovelių sistemos, kurių dėka vykdomas efektyvus vandens, tirpstančio sniego ir purvo pašalinimas. GT Radial Champiro WT demonstruoja puikius savaiminio protektoriaus išsivalymo parodymus.

GT Radial Champiro WT padangos savybės ir privalumai
Savybės Privalumai
Originalus S formos nekryptinis simetrinis protektoriaus raštas Puikus sukibimas su apsnigtais paviršiais, stabilus elgesys ant apledėjusių paviršių.
Vientisa kieta šoninė dalis Užtikrinimas puikus krypties tolydumas ir sumažintas pasipriešinimas riedėjimui
Didelis kiekis atskirų blokų su aštriomis stačiakampio formos briaunomis Geri pravažumo parodymai snieguotuose keliuose
Didelis kiekis bangelių formos lamelių su aštiomis briaunomis Papildomai pagerintas sukibimas su slydžia danga
Kintamo žingsnio blokų paskirstymas Sumažintas triukšmo lygis, aukštas akustinis komfortas

GT RADIAL žiemines padangos

Champiro WinterPro HP

GT Radial Champiro WinterPro HP – žieminė padanga, skirta lengviesiems ir SUV automobiliams high performance klasės, demonstruoja aukštas eksploatacines savybes ir komfortą ant šlapio, sauso ir apsnigto kelio.

daugiai >

Champiro WinterPro

Žieminė padanga GT Radial Champiro WinterPro specialiai sukurta dirbti esant labai žemai temperatūrai. Ši padanga save puikiai parode ant apledejusios, apsnigtos ir padengtos slapio sniego kelio dangos.

daugiai >

Champiro WT-AX

GT Radial Champiro WT-AX – tai žieminės asimetrinės padangos, skirtos lengviems automobiliams.

daugiai >

Champiro WT Plus

GT Radial Champiro WT Plus – žieminės padangos, skirtos lengviesiems automobiliams. Užtikrina puikų valdymą ant apledėjusio ir šlapio kelio, pasižymi žemu triukšmo lygiu.

daugiai >

Champiro IcePro

Kuriant protektoriaus GT Radial Champiro IcePro raštą, inžinieriai atsižvelge į visas galimas ekstremalias situacijas, kurios gali atsirasti keliuose.

daugiai >

Maxmiler WT-1000

GT Radial Maxmiler WT-1000 – žieminės nedygliuotos padangos, skirtos mikroautobusams ir lengviems sunkvežimiams, pasižyminčios padidinta keliamąja galia, ilgaamžiškumu, puikiu elgesiu kelyje ir geru valdymu posūkiuose.

daugiai >

Maxmiler WT

GT Radial Maxmiler WT — žieminės padangos skirtos mikroautobusams ir lengviems sunkvežimiams. Padangos Maxmiler WT tai aukščiausio lygio produktas iš GT Radial, suteikiantis vairuotojams pilną automobilio kontrolę apledėjusiuose ir šlapiuose keliuose.

daugiai >

Savero WT

GT Radial Savero WT - žieminės off-road transporto priemonėms skirtos padangos. Šis modelis turi didelę paklausą tarp Europos automobilių savininkų, nes tai yra aukštos kokybės padangos pasižyminčios geromis eksploatavimo savybėmis

daugiai >