--> Labeling -->

GT Radial KARGOMAX ST-6000

Kargomax ST-6000

Charakteristikų santrauka

 

Kargomax ST6000

Padangos GT Radial KARGOMAX ST-6000 skirtos lengvam komerciniam transportui, treileriams bei furgonams pasižymi patikimumu ir didelia rida.

 

 

 

 

 

 

 

 
Savybės ir privalumai padangų GT Radial KARGOMAX ST-6000

Savybės Privalumai
Protektoriaus raštas sukurtas specialiai lengviems sunkvežimiams ir furgonams. Pasižymi ilgaamžiškumu ir žemu pasiprešinimu siūbavimui.
Sustiprinta šonų apsauga ir specialus gumos mišinys Atsparumas pažeidimams ir ilgaamžiškumas
Vidaus sluoksnio speciali sudėtis Ilgesnis tarnavimo laikas

 

GT RADIAL padangos

maxmiler cx
Padangos GT Radial Maxmiler CX yra sukurtos siekiant suteikti maksimalų patvarumą, komfortą ir aukštą keliamąją galią. Padangos GT Radial Maxmiler CX pasižyymi padidinta apkrova, kuri suteikia stipresnę struktūrą (du plieno diržai ir nailono protektorius).

daugiau informacijos >

savero hp
Lengvųjų automobilių padangos GT-Radial Savero HP sukurtos visų tipų visureigiams atitinkantiems SUV klasę. Ši padanga priklauso naujos kartos padangoms visureigiams, savyje suderindama puikius rezultatus sukibimo ant šlapios ir sausos kelio dangos ir aukšto komforto lygio.

daugiau informacijos >

savero ht
Savero HT Plus padangos skirtos pikapams, lengviesiems sunkvežimiams, visureigiams ir yra sukurtos siekiant suteikti komfortišk1 važiavimą bet kokiu metų laiku ir bet kokiu oru.

daugiau informacijos >

adventuro a/t
Padanga GT Radial Adventuro A/T yra specialiai sukurta visureigiams. Specialus protektoriaus raštas užtikrina puikią trauką bekelėje, dėl masyvių padangos protektoriaus blokų, pasižyminčiais puikiu purvo išmetimu ir pravažumu.

daugiau informacijos >

adventuro m/t
GT-Radial Adventuro M/T – padidinto pravažumo padanga skirta visureigiams, pikapams ir kitai technikai skirtai bekelei. Simetrinis padangos protektoriaus raštas išsiskiria agresyvia išvaizda ir skirtas eksploatuoti bekelėje.

daugiau informacijos >