--> Labeling -->

GT Radial Maxmiler CX

GT RADIAL Maxmiler CX

Charakteristikų santrauka

GT RADIAL Maxmiler CX Padangos GT Radial Maxmiler CX yra sukurtos siekiant suteikti maksimalų patvarumą, komfortą ir aukštą keliamąją galią.

Padangos GT Radial Maxmiler CX pasižyymi padidinta apkrova, kuri suteikia stipresnę struktūrą (du plieno diržai ir nailono protektorius).

Vertikalūs ir atviri horizontalūs grioveliai sudarantys protektoriaus raštą, leido pasiekti puikų sukibimą ant sausų ir drėgnų kelių. Dėl naujo, specialiai sukurto gumos mišinio, padangos mažiau kaista ir pasižymi ilgaamžiškumu.

 

 

 

Savybės ir privalumai padangų GT Radial Maxmiler CX

WinterPro Savybės Privalumai
Sustiprinta padangos konstrukcija su dviem plieniniais ir vienu neiloniniu sluoksniu. Padidinta svorio apkrova.
Vertikalus ir horizontalus griovelių išdėtymas. Puikus sukibimas ant sausos ir drėgnos kelio dangos.
Specialiai sukurta protektoriaus gumos sudėtis Maksimali rida ir mažiau kaista padanga.

 

GT RADIAL padangos

savero hp
Lengvųjų automobilių padangos GT-Radial Savero HP sukurtos visų tipų visureigiams atitinkantiems SUV klasę. Ši padanga priklauso naujos kartos padangoms visureigiams, savyje suderindama puikius rezultatus sukibimo ant šlapios ir sausos kelio dangos ir aukšto komforto lygio.

daugiau informacijos >

savero ht
Savero HT Plus padangos skirtos pikapams, lengviesiems sunkvežimiams, visureigiams ir yra sukurtos siekiant suteikti komfortišk1 važiavimą bet kokiu metų laiku ir bet kokiu oru.

daugiau informacijos >

kargomax
Padangos GT Radial KARGOMAX ST-6000 skirtos lengvam komerciniam transportui, treileriams bei furgonams pasižymi patikimumu ir didelia rida.

daugiau informacijos >

adventuro a/t
Padanga GT Radial Adventuro A/T yra specialiai sukurta visureigiams. Specialus protektoriaus raštas užtikrina puikią trauką bekelėje, dėl masyvių padangos protektoriaus blokų, pasižyminčiais puikiu purvo išmetimu ir pravažumu.

daugiau informacijos >

adventuro m/t
GT-Radial Adventuro M/T – padidinto pravažumo padanga skirta visureigiams, pikapams ir kitai technikai skirtai bekelei. Simetrinis padangos protektoriaus raštas išsiskiria agresyvia išvaizda ir skirtas eksploatuoti bekelėje.

daugiau informacijos >