--> Labeling -->

GT Radial Maxmiler EX

Charakteristikų santrauka

 

Naujos kartos aukšto spaudimo padanga daugumai lengvųjų krovininių automobilių.

Dėka naujų gamybos technologijų ir medžiagų, padangos tapo 10% lengvesnės negu jų pirmtakai. Be to 15% sumažėjo riedėjimo pasipriešinimas.

GT Radial Maxmiler EX padangos pasižymi ne tik puikiomis ekonomiškumo savybėmis, bet ir pagerinta važiavimo kokybe, žemu triukšmo lygiu ir pagerintu sukibimu ant šlapios kelio dangos. Tarnavimo ilgaamžiškumą ir važiavimo saugumą užtikrina naujos kartos gumos mišinys silicio pagrindu ir borto konstrukcija.

Projektuojant padangą buvo atsižvelgiama į tai, jog komercinis transportas didžiąja dalimi eksploatuojamas ekstremaliomis sąlygomis, todėl inžinierių išskirtinis dėmesys buvo skiriamas padangos šonų konstrukcijai. Dėka dviejų metalo kordo brekerių sustiprintų naujų apsauginių neilono sluoksnių, pavyko sukurti tikrai tvirtas ir saugias padangas. Apart to, šonai ir bortai sukurti taip, kad važiavimo metu padangos kaistų mažiausiai.

 

Savybės ir privalumai padangų GT RADIAL Maxmiler EX

Savybės Privalūmai
Išlengvinta padangos konstrukcija Ekonomiškumas ir komfortas: mažesnės kuro sąnaudos ir aukštas komforto lygis
Sustiprinta brekerio konstrukcija Ekonomiškumas ir saugumas: padidinta apkrova ir saugumas važiuojant dideliais greičiais
Naujas padangos šono dizainas Ekonomiškumas: esant didelėm apkrovom sumažinta perkaitimo galimybė
Naujas gumos mišinys silicio pagrindu Ekonomiškumas ir saugumas:  gero valdymo derinys ant šlapios ir sausos kelio dangos, padangos perkaitimo mažinimas, kuro ekonomija.

GT RADIAL

Champiro 228
GT Radial Champiro 228 — vasarinė padanga lengviesiems automobiliams. Champiro 228 apjungia savyje puikų valdymą šlapiame kelyje ir komfortą su aukšto lygio saugumu.

daugiai >

Champiro BAX2
Suteikia puikią kontrolę, komfortą ir tikrą malonumą įvairiomis vairavimo sąlygomis. Padangos protektoriaus dizainas išsiskiria asimetriniu agresyviu protektoriaus raštu. Padangos protektoriaus raštas susideda iš dviejų centrinių blokų ir dviejų skirtingo pločio šoninių zonų

daugiai >

Champiro UHP1
Padanga Champiro UHP1 buvo sukurta naudojimui bet kokiomis kelio sąlygomis. Puikus valdymas ant sausos ir šlapios kelio dangos, tikslus posukių įveikimas ir stabdymas suteikia tikrą vairavimo malonumą.

daugiai >

Champiro VP1
Champiro VP1 – tai universali visasezoninė padanga, harmoningai apjungianti komfortą, patikimą sukibimą su kelio danga, saugumą ir patvarumą bet kokiomis oro sąlygomis.

daugiai >

Champiro 728
GT-Radial Champiro 728 padangos skirtos kompaktinės klasės lengviesiems automobiliams. Padangos protektorius susideda iš standaus bloko centrinėje dalyje, dviejų eilių originalios formos atskirų blokų ir dviejų labai plačių petinių zonų.

daugiai >

Champiro ECO
GT Radial Champiro Eco – tai nauja komfortiškų vasarinių ekologiškų padangų karta High Performance klasės standartiniams ir kompaktiškiems automobiliams.

daugiai >

Champiro HPY
GT Radial Champiro HPY - vasarinės Ultra High Performance klasės padangos, skirtos lengviesiems automobiliams, sukurtos pirmiausia komfortiškam važiavimui ir siekiant patenkinti net ir pačius išrankiausius automobilių mylėtojus.

daugiai >