--> Labeling -->

GT Radial prekinis ženklas pradedamas naudoti OE segmente, Europos rinkoje

Bendrovė Giti pirmą kartą atėjo su savo prekiniu ženklu  GT Radial į Europos rinkos gamyklinę originalią komplektaciją, pasirašydama sutartis su Renault Nissan ir PAS Peugeot Citroen.

Bendrovė Giti patekusi į pirmąjį didžiausių pasaulyje padangų gamintojų dešimtuką, patvirtino, kad ateina ir į Europos rinkos OE segmentą. Pirmąją Giti sutartį iš karto pasirašė dvi bendrovės – Renault Nissan ir PAS Peugeot Citroen. Nors prekinis ženklas GT Radial pakankamai gerai įsitvirtino antrinėje Europos rinkoje, ypač sunkvežimių segmente, tačiau homologacija viename iš stipriausiai reguliuojamų rinkos sektorių – yra žingsnis į priekį. Tai dar kartą įrodo aukštą šio prekinio ženklo padangų kokybę

PSA PeugeotCitroen bendrovei bus tiekiamos GT Radial Champiro VP1 padangos 195/65R15 dydžio, kurios bus naudojamos praktiškai ant identiškų mikroautobusų PeugeotPartner ir CitroenBerlingo.

Be to Nissan Renault naudos GT Radial Champiro VP1 padangas 185/65 R15 dydžio savo Sandero ir Logan automobiliams nepriklausomai nuo to, kokiu prekiniu ženklų jie bus leidžiami – Dacia ar Renault.  

„Išėjimas į Europos rinkos OE segmentą su prekiniu ženklu GT Radial–jau yra rimtas pasiekimas, o kad tai mes padarėme pasirašydami sutartis su dviem žymiais Europos automobilių gamintojais – kurie naudos mūsų padangas savo populiariems modeliams – tai jau kažkas išskirtinio“, – pareiškė Giti direktorius OE segmentui AmauryPouzet.

Giti Europos padalinio generalinis direktorius RichardLyons, komentuodamas pasirašytas naujas sutartis, pažymėjo: „Giti tiekia padangas pirmajai komplektacijai lengviesiems automobiliams ir lengviesiems sunkvežimiams visame pasaulyje ir tai, kad dabar tą darysime ir Europoje, padės mums ir toliau didinti GT Radial prekinio ženklo vertę. Dėl nuolat didėjančios konkurencijos OE segmente visi padangų gamintojai turi stengtis, kad jų produkcija atitiktų augančius šios rinkos reikalavimus ir aš esu įsitikinęs, kad kaip pasaulinė organizacija, stabiliai investuojanti į mokslinius tyrimus ir infrastruktūrą, mes susitvarkysime su šiais iššūkiais ir sudarysime vis naujas sutartis“.

GT RadialChampiro VP1 padangos pasižymi komfortu, puikiu valdymu, saugumu ir prailgintu tarnavimo laiku. Gumos mišinio sudėtis pagaminta siekiant padidinti sukibimą tiek ant sauso, tiek ir ant šlapio paviršiaus, o taip pat sumažinti pasipriešinimą riedėjimui. Keturi gilūs grioveliai efektyviai saugo nuo akvaplanavimo rizikos, o optimizuotas blokų dizainas su skersiniais grioveliais ir lamelėmis pageriną reakciją posūkiuose.