--> Labeling -->

GT Radial Savero HP

GT RADIAL Savero HP

Charakteristikų santrauka

GT RADIAL Savero HP Lengvųjų automobilių padangos GT-Radial Savero HP sukurtos visų tipų visureigiams atitinkantiems SUV klasę.

Ši padanga priklauso naujos kartos padangoms visureigiams, savyje suderindama puikius rezultatus sukibimo ant šlapios ir sausos kelio dangos ir aukšto komforto lygio.

Simetrinis protektoriaus dizainas būdingas padangoms skirtoms naudoti greitkeliuose, važiuojant dideliais greičiais. Centrinėje protektoriaus rašto dalyje yra plati dalis, kuri suteikia padangai puikų kryptinį stabilumą, ir labai greitai atsako į vairo judesius. Ant padangos protektoriaus paviršiaus yra daug išilginių ir skersinių įpjovų, kurios didina kiekvieno atskiro protektoriaus elemento standumą, gerina visas pagrindines darbinės padangos savybes, įskaitant greitėjimą ir stabdymą.

Siekiant kovoti su akvaplanavimu, padangų protektorius turi keturis išilginius griovelius padidinto pločio, kurie kartu su išilginiais grioveliais padeda efektyviai pašalinti vandenį iš kontakto dėmės.

Platūs sustiprinti protektoriaus šonai leidžia važiuoti posūkiuose dideliu greičiu, o jų suapvalintas profilis yra veiksminga priemonė spręsti netolygų susidėvėjimą, kas prailgina padangos gyvenimą.

Savybės ir privalumai padangų GT Radial Savero HP

Savero HP Savybės Privalumai
Šiuolaikiškas raštas su keturiais grioveliais ir patobulintomis lamelėmis. Nepriekaištingas kurso laikymas ir valdomumas
Naujas ir patobulintas gumos mišinys. Labai trumpas stabdymo kelias šlapiame kelyje.
Optimaliai suderinti įvairių dydžių protektoriaus blokai. Tylus ir minkštas važiavimas.
Lengva padanga su šiuolaikišku raštu. Komfortiškas valdymas suderintas su mažomis kuro sąnaudomis ir tyliu važiavimu

 

GT RADIAL padangos

maxmiler cx
Padangos GT Radial Maxmiler CX yra sukurtos siekiant suteikti maksimalų patvarumą, komfortą ir aukštą keliamąją galią. Padangos GT Radial Maxmiler CX pasižyymi padidinta apkrova, kuri suteikia stipresnę struktūrą (du plieno diržai ir nailono protektorius).

daugiau informacijos >

savero ht
Savero HT Plus padangos skirtos pikapams, lengviesiems sunkvežimiams, visureigiams ir yra sukurtos siekiant suteikti komfortišk1 važiavimą bet kokiu metų laiku ir bet kokiu oru.

daugiau informacijos >

kargomax
Padangos GT Radial KARGOMAX ST-6000 skirtos lengvam komerciniam transportui, treileriams bei furgonams pasižymi patikimumu ir didelia rida.

daugiau informacijos >

adventuro a/t
Padanga GT Radial Adventuro A/T yra specialiai sukurta visureigiams. Specialus protektoriaus raštas užtikrina puikią trauką bekelėje, dėl masyvių padangos protektoriaus blokų, pasižyminčiais puikiu purvo išmetimu ir pravažumu.

daugiau informacijos >

adventuro m/t
GT-Radial Adventuro M/T – padidinto pravažumo padanga skirta visureigiams, pikapams ir kitai technikai skirtai bekelei. Simetrinis padangos protektoriaus raštas išsiskiria agresyvia išvaizda ir skirtas eksploatuoti bekelėje.

daugiau informacijos >