--> Labeling -->

GT RADIAL Savero HT Pius

GT RADIAL Savero HT

Charakteristikų santrauka

GT RADIAL Savero HT Savero HT Plus padangos skirtos pikapams, lengviesiems sunkvežimiams, visureigiams ir yra sukurtos siekiant suteikti komfortišk1 važiavimą bet kokiu metų laiku ir bet kokiu oru.

Naujas padangų dizainas – du pagrindiniai protektoriaus blokai padalinti skersiniais kanalais į atskirus blokus, o keturi išilginiai kanalai skirti greitam vandens šalinimui iš protektoriaus kontakto dėmės. Tai pagerino padangos charakteristikas ant sausos ir drėgnos dangos, taip pat ir ant gruntinio paviršiaus.

Padanga parodo geras akvaplanavimo savybes važiuojant net ir dideliu greičiu, kas suteikia vairuojant šlapiame kelyje stabilumą ir saugumą.

 

 

Savybės ir privalumai padangų GT Radial Savero HT Plus

Savero HT Savybės Privalumai
Šiuolaikinis S – formos simetrinis protektoriaus rašto dizainas. Geras valdomumas, suteikiantis  ramų ir komfortišką vairavimą
Keturi išilginiai kanalai skirti vandens nuvedimui. Efektyviai mažina akvaplanavimo riziką, ir padaro padangą stabilesnę ant šlapių kelio dangų.
Kruopščiai parinkta gumos sudėtis. Prailgina tarnavimo laiką, taip pat pagerina sukibimą ant sausos ir šlapios kelio dangos.

Savero HT

 

GT RADIAL padangos

maxmiler cx
Padangos GT Radial Maxmiler CX yra sukurtos siekiant suteikti maksimalų patvarumą, komfortą ir aukštą keliamąją galią. Padangos GT Radial Maxmiler CX pasižyymi padidinta apkrova, kuri suteikia stipresnę struktūrą (du plieno diržai ir nailono protektorius).

daugiau informacijos >

savero hp
Lengvųjų automobilių padangos GT-Radial Savero HP sukurtos visų tipų visureigiams atitinkantiems SUV klasę. Ši padanga priklauso naujos kartos padangoms visureigiams, savyje suderindama puikius rezultatus sukibimo ant šlapios ir sausos kelio dangos ir aukšto komforto lygio.

daugiau informacijos >

kargomax
Padangos GT Radial KARGOMAX ST-6000 skirtos lengvam komerciniam transportui, treileriams bei furgonams pasižymi patikimumu ir didelia rida.

daugiau informacijos >

adventuro a/t
Padanga GT Radial Adventuro A/T yra specialiai sukurta visureigiams. Specialus protektoriaus raštas užtikrina puikią trauką bekelėje, dėl masyvių padangos protektoriaus blokų, pasižyminčiais puikiu purvo išmetimu ir pravažumu.

daugiau informacijos >

adventuro m/t
GT-Radial Adventuro M/T – padidinto pravažumo padanga skirta visureigiams, pikapams ir kitai technikai skirtai bekelei. Simetrinis padangos protektoriaus raštas išsiskiria agresyvia išvaizda ir skirtas eksploatuoti bekelėje.

daugiau informacijos >