--> Labeling -->

GT RADIAL SAVERO SUV

GT RADIAL SAVERO SUV

Naujos kartos charakteristikos!

GT RADIAL SAVERO SUV

Produktyvi SUV padanga sukurta automobiliams, kurie ieško gero valdomumo su važiavimo tolygumu, mažu riedėjimo triukšmu ir ribotu pasipriešinimu riedėjimui derinio. Saugumo, valdomumo ant šlapio paviršiaus ir stabdymo parametrai specialiai prisiderina prie šiuolaikinių SUV klasės automobilių reikalavimų.

Peržiūrėti Galimi dydžiai ir kainos

Savybės ir privalumai

Produkto savybės Efektas Privalumai klientui
High Performance klasės protektoriaus raštas su plačiais periferiniais grioveliais ir daugybe lamelių Šoniniai blokai:Kieti blokai stabilumui posūkiuose, traukai ir stabdymui užtikrinti. Centrinė dalis: Kieti periferiniai šonai optimaliam stabdymui ir geram kursiniam stabilumui užtikrinti. Vidinė dalis:Atdarų griovelių sistema geram vandens šalinimui užtikrinti.

Saugumas stabdant ir malonumas važiuojant. Žemas triukšmo lygis. Sumažinta akvaplanavimo rizika.
Optimalus padangos profilis Tolygus slėgio pasiskirstymas ir optimalus sąlyčio taškas. Padidintas sukibimas ir pagerintas stabdymas. Tolygus nusidėvėjimas.
Patobulinta sudėtis Optimalus sukibimas ir padangos kontaktas su keliu. Puikus sukibimas ant sauso ir šlapio paviršiaus bei mažas pasipriešinimas riedėjimui.

GT RADIAL

Champiro 228
GT Radial Champiro 228 — vasarinė padanga lengviesiems automobiliams. Champiro 228 apjungia savyje puikų valdymą šlapiame kelyje ir komfortą su aukšto lygio saugumu.

daugiai >

Champiro BAX2
Suteikia puikią kontrolę, komfortą ir tikrą malonumą įvairiomis vairavimo sąlygomis. Padangos protektoriaus dizainas išsiskiria asimetriniu agresyviu protektoriaus raštu. Padangos protektoriaus raštas susideda iš dviejų centrinių blokų ir dviejų skirtingo pločio šoninių zonų

daugiai >

Champiro UHP1
Padanga Champiro UHP1 buvo sukurta naudojimui bet kokiomis kelio sąlygomis. Puikus valdymas ant sausos ir šlapios kelio dangos, tikslus posukių įveikimas ir stabdymas suteikia tikrą vairavimo malonumą.

daugiai >

Champiro VP1
Champiro VP1 – tai universali visasezoninė padanga, harmoningai apjungianti komfortą, patikimą sukibimą su kelio danga, saugumą ir patvarumą bet kokiomis oro sąlygomis.

daugiai >

Champiro 728
GT-Radial Champiro 728 padangos skirtos kompaktinės klasės lengviesiems automobiliams. Padangos protektorius susideda iš standaus bloko centrinėje dalyje, dviejų eilių originalios formos atskirų blokų ir dviejų labai plačių petinių zonų.

daugiai >

Champiro ECO
GT Radial Champiro Eco – tai nauja komfortiškų vasarinių ekologiškų padangų karta High Performance klasės standartiniams ir kompaktiškiems automobiliams.

daugiai >

Champiro HPY
GT Radial Champiro HPY - vasarinės Ultra High Performance klasės padangos, skirtos lengviesiems automobiliams, sukurtos pirmiausia komfortiškam važiavimui ir siekiant patenkinti net ir pačius išrankiausius automobilių mylėtojus.

daugiai >