--> Labeling -->

GT RADIAL Sportactive

GT RADIAL Sportactive

Naujos kartos produktyvumas!

GT RADIAL Sportactive protektors

Sportactive padanga specialiai sukurta galingiems galiniais ratais varomiems ir priekiniais ratais varomiems premium klasės automobiliams. Užtikrina puikią trauką, greitus atsakus į vairo pasukamumą ir visišką judėjimo, sausomis ir šlapiomis sąlygomis, kontrolę.

Peržiūrėti Galimi dydžiai ir kainos

Savybės ir privalumai

Savybės Privalumai
Naujoviškas profilis Stabilus valomumas važiuojant dideliu greičiu ir maksimalus sukibimas
Specialus plačių griovelių ir lamelių dizainas Trumpas stabdymo kelias ant šlapio ir sauso kelio
Naujų blokų kietumas Optimalus efektyvumas posūkiuose ir valdomumas

GT RADIAL

Champiro 228
GT Radial Champiro 228 — vasarinė padanga lengviesiems automobiliams. Champiro 228 apjungia savyje puikų valdymą šlapiame kelyje ir komfortą su aukšto lygio saugumu.

daugiai >

Champiro BAX2
Suteikia puikią kontrolę, komfortą ir tikrą malonumą įvairiomis vairavimo sąlygomis. Padangos protektoriaus dizainas išsiskiria asimetriniu agresyviu protektoriaus raštu. Padangos protektoriaus raštas susideda iš dviejų centrinių blokų ir dviejų skirtingo pločio šoninių zonų

daugiai >

Champiro UHP1
Padanga Champiro UHP1 buvo sukurta naudojimui bet kokiomis kelio sąlygomis. Puikus valdymas ant sausos ir šlapios kelio dangos, tikslus posukių įveikimas ir stabdymas suteikia tikrą vairavimo malonumą.

daugiai >

Champiro VP1
Champiro VP1 – tai universali visasezoninė padanga, harmoningai apjungianti komfortą, patikimą sukibimą su kelio danga, saugumą ir patvarumą bet kokiomis oro sąlygomis.

daugiai >

Champiro 728
GT-Radial Champiro 728 padangos skirtos kompaktinės klasės lengviesiems automobiliams. Padangos protektorius susideda iš standaus bloko centrinėje dalyje, dviejų eilių originalios formos atskirų blokų ir dviejų labai plačių petinių zonų.

daugiai >

Champiro ECO
GT Radial Champiro Eco – tai nauja komfortiškų vasarinių ekologiškų padangų karta High Performance klasės standartiniams ir kompaktiškiems automobiliams.

daugiai >

Champiro HPY
GT Radial Champiro HPY - vasarinės Ultra High Performance klasės padangos, skirtos lengviesiems automobiliams, sukurtos pirmiausia komfortiškam važiavimui ir siekiant patenkinti net ir pačius išrankiausius automobilių mylėtojus.

daugiai >