--> Labeling -->

Naujojo Jaguar XE sedano komplektacijoje Pirelli padangos

Kai Jaguar rinkosi padangas savo sportiniam sedanui, kompanija reikalavo stabilumo važiuojant dideliu greičiu bei gerų reakcijų į vairo pasukimus važiuojant šlapiu keliu, todėl ruošiant padangas, o paruošimas truko aštuonis mėnesius, padangos Pirelli Pzero buvo pratestuotos Didžiosios Britanijos, Ispanijos ir Vokietijos trekuose.

Pirelli Pzero pradžioje buvo pagamintos su pagrinde akcentuojamais sukibimu ir valdomumu, o jų dizainą daugiausia įtakojo Formula 1 čempionato technologijos. Išsiskiriančios S formos asimetriniu protektoriaus raštu su trimis vientisomis centrinėmis briaunomis, Pirelli  padidina stabdymo efektyvumą  bei trauką važiuojant dideliu greičiu, pagerina manevringumą ir kontrolę, sumažina triukšmo lygį ir pasižymi ilgaamžiškumu, todėl nenuostabu, jog būtent šios padangos buvo parinktos naujajam Jaguar.  

XE modeliui, atitinkamai, buvo homologuotos 235/35 R20 ir 265/30 R20 dydžio padangos priekinei ir galinei ašims, tai yra jeigu modeliui bus pritaikyti 20-ties colių ratlankiai, ant kurių  reikės sumontuoti vasarines padangas, tai Pirelli padangos bus vienintelis tinkantis variantas.

Pirelli jau seniai bendradarbiauja su garsiu britų prekiniu ženklu, ir kompanijos padangos iki šiol buvo montuojamos ant F-Type, o taip pat C-X75 koncepto, kurį greitu metu bus galima pamatyti naujame Bondo filme.

 

 „Mes jau keletą metų dirbame kartu su Jaguar ir gaminame padangas jų atskiriems prestižiniams modeliams, – sakė Didžiosios Britanijos Pirelli padalinio  vykdantysis direktorius Dominic Sandivasci. – Mes labai džiaugiamės, jog kompanija pasirinko mūsų PZero padangas naujajam XE, ir mes ypatingai didžiuojamės tuo, kaip greitai mes galėjome pagaminti padangas, tinkančias šio automobilio ypatybėms”.

Jaguar XE  buvo pristatytas Paryžiaus automobilių parodoje 2014 metų spalį ir per šį laiką gavo daug liaupsinančių (giriamų) atsiliepimų ne tik dėka dizaino, bet ir dėl to, jog jau tapo vienu iš savo klasės lyderių pagal likutinės vertės išsaugojimą.

Colesa.ru