--> Labeling -->

Padangos Pirelli Chrono Winter

Padangos Pirelli Chrono Winter

Chrono winter

Pirelli Chrono Winter dygliuojamos padangos skirtos komercinėms transporto priemonėms. Padangų šeima «Chrono» pakeitė padangų liniją "Citynet" turėjusios didelę sėkmę tarp klientų. Žieminės padangos Crono Winter apjungia savyje geriausias savybes jų pirmtako ir turi unikalų gumos mišinį, kuris suteikia atsparumą dilimui ir puikų sukibimą ant sauso, šlapio ar apsnigto kelio.

Chrono Winter Taip pat Pirelli Chrono Winter pasižymi puikiu valdymu ir sukibimu ant sniego ir apledėjusio kelio – tai buvo pasiekta dėl kryptinio padangos protektoriaus. Net ir ekstremaliomis žiemos sąlygomis ir esant transporto priemonės maksimaliai apkrovai Pirelli Chrono Winter padangos išlaiko savo aukštas eksploatacines savybes. Padangos taip pat turi mažesnį triukšmo lygį, užtikrinant aukštą važiavimo komfortą.

Pirelli Chrono Winter rekomenduoja visame pasaulyje žinomas automobilių gamintojas Iveco, kuris gamina ir parduoda platų asortimentą lengvų, vidutinių ir sunkiųjų komercinių transporto priemonių.

Peržiūrėti Galimi dydžiai ir kainos


Pagrindiniai technologiniai sprendimai:

Padangos Pirelli Chrono Winter YPATUMAI FUNKCINĖS VARTOTOJO PRIVALUMAI
1 – kryptinis "strėlės“ formos protektoriaus raštas. Greitas išstūmimas vandens ir purvo. Padidintas saugumas akvaplanavimo atžvilgiu ir žiemos sąlygomis.
2 – Ištisinė centrinė dalis. Padidėjęs sukibimo lygis su kelio danga ir standi protektoriaus struktūra. Kontrolė ant slidžių paviršių
3 – Padangų šoninių blokų labiau patvarus ir kompaktiškas dizainas Didelė keliamoji galia ir ilgas tarnavimo laikas. Saugumas važiuojant su didelėmis apkrovomis žiemos keliais.
  LENTELĖ EKSPOATACINIŲ SAVYBIŲ
Sniegas 5
Sausas ir šlapias kelias 3
Kombinuotos sąlygos 3
Miesto sąlygos 5
1 – Normalu 2 – Gerai 3 – Labai gerai  4 – Puiku 5 – Labai puiku

Padangos Pirelli Chrono Winter

PIRELLI žiemines padangos


Pirelli bendrovė