--> Labeling -->

Pirelli atšventė du tūkstančius homologacijų automobilių salone Frankfurte

Pirelli pasinaudojo Frankfurto automobilių salonu, tam kad galėtų atšvęsti savotišką jubiliejų – kompanijos Premium klasės padangos jau 2000 kartų buvo patvirtintos kaip įvairių automobilių komplektacijos dalis.

Tik per pirmą 2015 metų pusmetį automobilių gamintojai kompanijos padangas homologavo  dar 200 kartų. Prabangos sektoriuje, kur Italijos prekinis ženklas yra rinkos lyderis, buvo sudarytas kontraktas paruošti padangas naujajam Bentley Bentayga visureigiui, o premium klasės segmente Pirelli padangos buvo patvirtintos, pavyzdžiui, Mercedes GLC, BMW X1 ir 7-Series, o taip pat Jaguar F-Pace krosoveriui.

Pirelli atskirai papasakojo apie padangas, patvirtintas naujajam Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio Verde, kadangi kompanijos glaudžiai bendradarbiavo kol buvo gaminamas naujas flagminis modelis, kurio debiutas taip pat įvyko Frankfurte.

Iš viso padangų paruošimui prireikė  dešimties mėnesių testų Pirelli poligone, esančiame Vizoloje  (Vizzola) ir treke priklausančiame Fiat, esančiame Balakoje (Balocco).  Padangas,  pritaikytas Alfa Romeo galima atpažinti pagal žymėjimą AR ant padangos šono. Pirelli inžinieriai naujienai sukūrė 245/35ZR19 ir 285/30ZR1 dydžio padangas, atitinkančias sportinio automobilio charakterį. Dėka asimetrinio protektoriaus rašto Pirelli galėjo optimizuoti valdomumą tiek esant nedideliems, tiek ir dideliems greičiams. Po šito darbas buvo sukoncentruotas padangoms, skirtoms galinei ašiai, kadangi buvo būtina užtikrinti aukštą traukos lygį esant bet kokioms sąlygoms, tiek ir šlapiems, tiek ir sausiems keliams

Frankfurte taip pat buvo pristatyti Audi A4 irA4 Avant automobiliai, kurie komplektuojami specialiai sukurtomis skirting tipo, priklausomai nuo metų sezono, Pirelli padangomis. Vasaros mėnesiams buvo išrinktos  Pirelli Cinturato P7 ir  labiau universalesnės Pirelli Cinturato P7 All Season, o žiemos periodui – Pirelli Sottozero Serie III. Padangos, homologuotos Audi automobiliams, gauna žymėjimą AO, reiškiantį Audi Original.


NAZ_83e52f41616944d29bd9f509265c2804