--> Labeling -->

Pirelli Chrono

Pirelli Chrono

Specialiai skirtos komerciniams automobiliams (lengviems sunkvežimiams, furgonams ir mikroautobusams), Pirelli Chrono padangos išsiskiria puikiomis eksploatacinėmis charakteristikomis ant sausų ir šlapių kelių. Jose puikiai  sujungti parametrai, kurie yra svarbūs lengviems sunkviažimiams, tokie kaip žemas pasipriešinimas riedėjimui ir žemas triukšmo lygis. Padangos Chrono ypač tinkamos komerciniam transportui ir nuo konkuruojančių modelių skiriasi ilgaamžiškumu, prailgintu tarnavimo laiku ir atsparumu sprogimui esant perkrautai transporto priemonei. 

Chrono jungia pačias geriausias savo pirmtakų charakteristikas. Šios padangos pagamintos iš unikalaus gumos mišinio, užtikrina aukštą atsparumą dėvėjimuisi ir puikų sukibimą ant sausos ir šlapios kelio dangos. Tokia išskirtinė kokybė pasiekiama dėl naudojamo asimetrinio protektoriaus rašto. Šioms padangoms būdingas mažesnis triukšmo lygis, kas garantuoja aukštą akustinio komforto lygį automobilio salone.

Nemažiau svarbus faktorius automobilių parkų savininkams yra tai, kad Chrono puikiai tinka trumpoms ir tolimoms kelionėms tiek su kroviniu, tiek ir be jo. Padangoms būdingas stabilus ir tikslus valdymas ir atsparumas dėvėjimuisi net ir esant aukštoms temperatūroms. Jos pasižymi aukštomis eksploatacinėmis charakteristikomis ant sauso ir šlapio kelio paviršiaus. Sustiprintos šoninės sienelės užtikrina aukštą padangos šonų apsaugą, užkirsdama kelią galimiems pažeidimams parkuojant prie bortelio. Be to, Chrono demonstruoja aukštą valdymą, žemą padangos triukšmo lygį, prailgintą tarnavimo laiką ir patvarumą.

Šias padangas kaip originalią gamyklinę komplektaciją pasirinko tokie automobilių gamintojai, kaip Citroen, Fiat, Iveco, Mercedes-Benz, Peugeot siūlantys platų asortimentą komercinio tipo automobilių.

 

Pagrindiniai technologiniai sprendimai

CHARAKTERISTIKOS FUNKCIJOS PRIVALUMAI
1 – Dvi tvirtos centrinės protektoriaus dalys Padidintas protektoriaus tvirtumas
  • Stabilumas posūkiuose net ir esant didelėms apkrovoms.
    Tolygus protektoriaus dėvėjimasis.
2 – Tvirtos šoninės sienelės Padidinta šoninės sienelės apsauga Papildoma apsauga nuo smūgių ir įbrėžimų į bortelius.
1&3 – Daug tvirtesnė padangos struktūra ir ypatingas protektoriaus raštas Plati kontakto su paviršiumi vieta Puikios sukibimo charakteristikos ir trumpas stabdymo kelias
EKSPLOATACINIŲ CHARAKTERISTIKŲ LENTELĖ
Ridos parodymai 4
Atsparumas apkrovai 3
Komfortas 5
Šlapias kelias 4
1 – Normaliai 2 – Gerai 3 – Labai gerai 4 – Puikai 5 – Nepriekaištingai

Kitos Pirelli vasarinės padangos

Scorpion Verde
SCORPION VERDE™ – pirmoji pasaulyje greitaeigė ekologiška SUV padanga, pagaminta specialiai dideliems visureigiams ir krosoveriams.

daugiai >

Scorpion ATR
Pirelli Scorpion ATR – padangos, skirtos važinėti bekele, užtikrinančios aukštą automobilio kontrolės lygį tiek greitkelyje tiek ir važiuojant bekelės sąlygomis. Stabili ATR protektoriaus konstrukcija leidžia padangai užtikrinti aukštą saugumo lygį važiuojant ne tik keliais, bet ir vietovėse su labai sudėtinga danga.

daugiai >

Scorpion STR
Pirelli Scorpion STR išsiskiria aukštu patikimumo lygiu, kartu su puikiomis eksploatacinėmis charakteristikomis. Tokios padangos charakteristikos kaip didelės ridos parodymai ir ilgaamžiškumas yra ypač reikalaujamos bekele važinėjančių vairuotojų, vairuojančių krosoverius ir lengvus sunkvežimius.

daugiai >