--> Labeling -->

Pirelli gavo apdovanojimą Global Champion iš bendrovės Volkswagen

Pirelli atzīts par „globālo čempionu”

Pirelli pripažinta viena iš geriausių bendrovės Volkswagen metų tiekėju dėl bendradarbiavimo tarptautiniu mastu, produkcijos kokybės, konkurencingumo ir lankstumo.

Pasak Pirelli atstovų, Italijos prekinio ženklo padangos buvo daugiau kaip 200 kartų homologuotos VW ir buvo naudojamos pačių prestižiškiausių Vokietijos koncerno modelių gamyklinėje komplektacijoje, kurių daugelis dar tik atsiras rinkoje ateinančiais metais.

Per metus Pirelli pateikė apie šešis milijonus Ultra-High Performance (UHP) padangų į VW gamyklą, kurios montuojamos ant tokių modelių kaip Porsche Carrera, Boxster, Cayenne ir Panamera, Lamborghini Aventador ir Gallardo, Bentley Continental GT ir Flying Spur, Audi TT ir RS6,  taip pat VW Touareg ir Phaeton.  

Be to bendrovė pareiškė, kad plečia savo bendradarbiavimą tarptautiniu mastu ir be Europinės rinkos Pirelli ir VW kartu dirba tokiuose svarbiuose regionuose, kaip Lotynų Amerika, Meksika, Kinija, JAV ir Rusija.

Bendrovė VW pažymėjo, kad Pirelli gavo apdovanojimą už savo „konkurencingumą ir norą diegti naujoves”, ir kad „savaiminio remonto padangų  (ang. Self Repairing Tyres) technologija yra viena iš geriausių know-how Pirelli technologijų ir jų siekis susidoroti su naujais iššūkiais”.

Volkswagen Tiguan Volkswagen Tuareg