--> Labeling -->

Pirelli išlieka pagrindiniu padangų tiekėju prestižiniams automobiliams

Kompanija Pirelli vėl dalyvavo Ženevos autosalone kaip neginčytinas padangų, skirtų konvejerinei komplektacijai patiems geriausiems rinkoje automobilių modeliams, tiekimo sferos lyderis
2014 metais Pirelli gavo 266 naujų homologacijų, iš kurių 213 taikoma  premium klasės ir prestižiniams automobiliams, ir tai, lyginant su praėjusiais metais, yra 6% daugiau. Iš išvardinto kiekio, 118 padangų buvo pažymėtos, jog šios padangos specialiai pritaikytos konkretaus gamintojo automobiliams, tai yra jų kampuose yra tai nurodantis žymėjimas.  Kaip viso to rezultatas, bendras homologuotų Pirelli padangų kiekis visame pasaulyje pasiekė rekordinį skaičių – 1846 vienetų.
 

 

 

Šių homologacijų skaičiaus įrodymą buvo galima rasti 2015 metų (85-ojo) Ženevos automobilių salono stenduose: galingiausi super automobiliai, tokie kaip Lamborghini Aventador LP 750-4 Superveloce, o taip pat ir naujausi SUV klasės automobiliai, pristatyti parodos lankytojams su Pirelli padangomis.
Tuo pat metu Pirelli padangos linkusios pasiekti ne tik didžiausią galimą greitį. Dauguma automobilių Ženevos autosalone demonstruojami su Pirelli Inside technologija padangomis, tai kompanijos inžinierių sukurta technologija tam, kad net  po padangos pradūrimo automobiliai galėtų toliau saugiai važiuoti.
 

 

 

Tarp šių metų Ženevos autosalono ryškiausių verta įvardinti kai kuriuos prestižiškiausius SUV klasės automobilius pasaulyje – pradedant Audi Q7, debiutuojančiu Europoje, iki atnaujinto Audi Q3, jau nekalbant apie naują bei technologiškai pažangų Volvo XC90, o taip pat BMW X5M ir X6M modelius.
Siekiant pademonstruoti savo išskirtines galingumo savybes, minėtieji automobiliai komplektuojami Pirelli Scorpion (Scorpion Verde arba Scorpion Verde All Season versijomis) arba  Pirelli PZero padangomis. Kompanijos Pirelli specialistai pasiūlė specializuotas padangas, homologuotas visiems pagrindiniams SUV klasės automobiliams, garantuojančias puikų sukibimą ir stabdymo ant šlapios dangos, kartu su kursiniu stabilumu, charakteristikas. Būtent nuo šių savybių priklauso galingų automobilių viso potencialo atskleidimas.
 

 

 

Po praeitų metų gruodžio mėnesio Lamborghini Aventador LP 700-4 Pirelli Edition prezentacijos, dabar Ženevos parodoje rašomas eilinis kompanijų Lamborghini ir  Pirelli legendinio bendradarbiavimo istorijos skyrius.

Naujasis Lamborghini Aventador LP 750-4 Superveloce modelis išskirtinai komplektuojamas  Pirelli Pzero padangomis. Ženevoje vyskta pasaulinė naujojo super automobilio iš Sant'Agata Bolognese premjera, kurio pritrenkiantį variklio galingumą skirtos demonstruoti Pirelli PZero Corsa padangos.

Parodoje Ženevoje kompanija Pirelli pristato savo Seal Inside technologiją, kuri tampa sprendimų dalimi filosofijos „Išplėstinis mobilumas“ rėmuose. Ši technologija jau naudojama  gaminant Pirelli padangas, kurios tiekiamos konvejeriams daugumos naujų Volkswagen automobilių komplektacijai (nuo Touran modelio, debiutuojančio Ženevoje, iki Passat modelio, pademonstruoto Paryžiuje paeitais metais). Dabar ši technologija taip pat papildo naujausio Pirelli produkto premijinį statusą –  Cinturato All Season (visiems sezonams skirta padanga, į Europos rinką išleista sausio mėnesį).
 

 

 

Po Seal Inside pavadinimu slepiasi nauja technologija, leidžianti pratęsti kelionę be oro, esant slėgio sumažėjimui padangose ar pradūrimams, kurių diametras iki 4 mm. Pradūrimo atveju, hermetizuojanti medžiaga vidiniame padangos sluoksnyje apsilieja aplink svetimkūnį, tapusį pradūrimo priežastimi, tokiu būdu sustabdanti oro nuotėkį. Po svetimkūnio pašalinimo hermetizuojanti medžiaga užlieja kiaurymę. Ši technologija – dar vienas svarbus novatoriškas kompanijos Pirelli sprendimas saugumo užtikrinimo sferoje.

Colesa.ru