--> Labeling -->

Pirelli Cinturato P1

Cinturato P1

Pirelli Cinturato P1 – yra auščiausios kokybės sprendimas, skirtas naudoti miesto sąlygomis – šiuolaikinė radialinė padanga, skirta naudoti vasaros sezonu, nedideliems ir mažiems miesto automobiliams. Gaminant padangą buvo naudojamos naujausios medžiagos, ypatinga padangos struktūra ir specialus protektoriaus raštas. Padanga užtikrina kuro ekonomiją, apsaugą aplinkai, komfortą ir saugumą ant kelių su bet kokia danga.

Pirelli Cinturato

Pirelli Cinturato P1 pagaminta iš aplinkai nekensmingų medžiagų nenaudojant kensmingų naftos produktų gumos mišinyje. Dėka šių priežasčių padanga daro minimalų poveikį aplinkai, tiek gamybos procese, tiek ir visu padangos tarnavimo metu.  

Pagrindinės savybės:

  • Puikus valdymas dėl optimaliai suprojektuotų  protektoriaus elementų ir naudojamos specialios gumos mišinio sudėties.
  • Žemos kuro sąnaudos, kurios pasiekiamos naudojant naujausias technologijas protektoriaus gamyboje.
  • Puikus atsparumas slydimo vandens sluoksniu rizikai dėl esamų trijų plačių išilginių griovelių.
     

Pagrindiniai technologiniai sprendimai:

Cinturato YPATUMAI FUNKCIJOS PRIVALUMAI

1 – Mišrios medžiagos ir inovatyvus protektoriaus raštas

Tolydus padangos dėvėjimasis visą padangos tarnavimo laiką

Saugiau sausose ir drėgnose keliais

Padangos valdymas ir naujas bangos formos protektoriaus raštas

Sumažinta išorinių poveikių įtaka

Padidintas komforto lygis važiuojant

2 – Optimalus protektoriaus raštas su ypatingais daugiapakopiais blokais. Sumažintas triukšmo lygis Žemas vidinio triukšmo lygis
Naujos medžiagos ir naujos sudėties gumos mišinys, aerodinaminės šoninės sienelės ir sumažintas padangos svoris Sumažintas pasipriešinimas riedėjimui Sumažintos kuri sąnaudos ir CO2 išmetimas į atmosferą
EKSPLOATACINIŲ CHARAKTERISTIKŲ LENTELĖ
Efektyvumas ant sausos dangos 4
Efektyvumas ant šlapios dangos 4
Rida 4
Komfortas 5
1 – normaliai 2 – gerai 3 – labai gerai  4 – puikai 5 – nepriekaištingai

Testu rezultatai:

Žurnalas Data Modelis ir išmatavimas Rezultatai
Cinturato P1 03/12 CINTURATO™ P1™ 195/65 R 15 H TESTO NUGALĖTOJA
03/12 CINTURATO™ P1™ 185/60 R14 LABAI GERA
01/11 CINTURATO™ P1™ 185/60 R 15 T LABAI REKOMENDUOJAMA
03/11 CINTURATO™ P1™ 185/60 R 15 LABAI GERA
03/11 CINTURATO™ P1™ 195/65 R 15 V REKOMENDUOJAMA
03/11 CINTURATO™ P1™ 175/65 R 14 V REKOMENDUOJAMA

Interaktivas

P1 P1 P1 P1

Pirelli Cinturato istorija

Cinturato„Cinturato“ buvo pirmoji padanga su radialinės konstrukcijos karkasu, aplink kurį montuojami brekeriniai diržai (Cinturato – reiškia „diržas“, verčiant iš italų kalbos), leidžiantys padangai geriau išlaikyti formą lyginant su diagonaline konstrukcija. Būtent dėka savo konstrukcijos, Cinturato tapo ypatinga padanga automobilių sporto istorijoje. Vėliau Cinturato konstrukciją pradėjo naudoti pramoninių ir žemės ūkio padangų gamyboje.

Pirmąją Cinturato padangą, Pirelli sukūrė 50-aisiai praeito šimtmečio metais, Juan Manuel Fangio pavadino išskirtiniu produktu, tapo lūžiu padangų pramonėje. Įžymus Argentinos autolenktynininkas buvo nustebintas absoliučiu tikslumu į vairo pasukimus, iš esmės skirėsi nuo tuo metu populiarių diagonalinių padangų.

1968 metais įmonė Pirelli pradėjo Cinturato prekybą daugiau nei 137 pasaulio šalyse.     

Cinturato šiandien

Cinturato P1Vasarinių padangų Cinturo serija – Tai puikus derinys naujausių technologijų, valdymo parametrų ir pasiekimų aplinkos apsaugos srityje. Padangos gaminamos įvairių išmatavimų su greičio indeksais nuo T iki Y, tai leidžia jas naudoti praktiškai ant bet kokių automobilių – nuo mažiausių t.y. miesto iki limuzinų.

Gaminant Green Performance Cinturato padangas naudojamas gumos mišinys, pagamintas iš ekologiškų medžiagų. Dėl naujausios karkaso struktūros, sumažinamas poveikis aplinkai, tuo pačiu važiavimo saugumas ir komfortas išlieka nepakitęs tiek ant sauso, tiek ir šlapio paviršiaus. Žemas triukšmo lygis, atitinkantis EC 2012 reikalavimus, daro važiavimą daug komfortiškesnį: Green Performance Cinturato padangos vidutiniškai 1 dB tylesnės lyginant su ankstesnės kartos padangomis.

Technologija Green Performance Cinturato leidžia sumažinti pasipriešinimą riedėjimui beveik 20%, kas garantuoja 4% mažesnes kuro sąnaudas, o taip pat ir sumažina CO2 išmetamų dalelių kiekį.

Kitos Pirelli vasarinės padangos

Pirelli P7
Specialūs polimerai, kurie buvo sukurti gaminant Pirelli Cinturato P7, leidžia ne tik sumažinti pasipriešinimą riedėjimui, bet ir tuo pačiu sutrumpina padangos stabdymo kelią.

daugiai >

Pirelli P7 Blue
Cinturato P7 Blue – pirmoji padanga pasaulyje, gavusi aukščiausią įvertinimą „AA“ saugumo ir kuro ekonomijos srityje, pagal Europos Sąjungos teritorijoje privalomus nuo 2012 metų lapkričio mėnesio, naujų padangų ženklinimo reikalavimus. Padanga buvo pristatyta visuomenei 2012 metų birželio mėnesį.

daugiai >

Pirelli P Zero
P ZERO padangos skirtos galingiems sedanams ir vidutinės klasės automobiliams, prestižiniams “liukso” klasės limuzinams, o taip pat ir kompaktiniams sportiniams ir efektyviems naujos kartos bekele važinėjantiems automobiliams (off-road).

daugiai >

Pirelli P Nero
Pirelli PZero Nero – tai padanga, kuri idealiai tinka tiuningui ir Jūsų automobilio išvaizdos pagerinimui. Jos atitinka pačius įmantriausius išvaizdos ir techninių chatakteristikų reikalavimus, o taip pat suteikia automobiliui ypatingą estetinį rafinuotumą ir individualumą.

daugiai >

Pirelli P Nero GT
P ZERO NERO GT padangos– populiarių, tarp tiuningo ir greičių mylėtojų, padangų Pzero Nero evoliucija. Tai padanga pasižyminti naujausiomis technologijomis, skirtos sportiniams automobiliams ir atitinka pačius aukščiausius dinaminių savybių reikalavimus ir išsikiriančios patraukliu dizainu.

daugiai >

Pirelli P Rosso
Pirelli P Zero Rosso padangos, skirtos naudoti automobiliams su vidutinio ir didelio galingumo varikliais ir šiuolaikiniams sportiniams automobiliams, kuriuose yra įrengta elektroninė stabilumo ir kontrolės sistema, o taip pat vykdomosios klasės sedanams. P ZERO ROSSO™ padangos užtikrina puikų valdymą ir tikslią automobilio elgseną net ir ant šlapios dangos.

daugiai >

Pirelli P Zero Silver
Po daugelio sėgmingų padangų gaminimo metų Formulė 1 bolidams, įmonė Pirelli nusprendė padaryti pasiekiamus pažangius ir naujoviškus techninius sprendimus, kurie iki šiol buvo siūlomi tik geriausiems pasaulio lenktynininkams ir su jų pagalba pagaminti pačias kokybiškiausias ir efektyviausias padangas, skirtas daugiau reikalaujantiems ir daug galingesniems automobiliams.

daugiai >