--> Labeling -->

Pirelli Cinturato P7

Cinturato P7

Pirelli Cinturato P7 – puikios, ekologiškos padangos, skirtos vidutinės bei galingos klasės automobiliams.

Pirelli  P7

Specialūs polimerai, kurie buvo sukurti gaminant Pirelli Cinturato P7, leidžia ne tik sumažinti pasipriešinimą riedėjimui, bet ir tuo pačiu sutrumpina padangos stabdymo kelią. Sumažintas pasipriešinimas riedėjimui iki 20% pasiekiamas pagerinta protektoriaus sudėtimi, šoninių dalių geometrija ir dėka specialios vidinės padangos struktūros. Galutiniame rezultate pavyko pasiekti  iki 4% mažesnes kuro sąnaudas ir CO2  emisiją.   

Dėka naujos medžiagos, iš kurios yra pagamintas protektorius, daug tolygiau paskirstoma padangos apkrova, užtikrindama didelį vairuotojo saugumą ir prailgina padangos tarnavimo laiką.

Cinturato P7 – tai labai tyli ir komfortiška padanga, pasižyminti puikiu krypties stabilumu. Smulkūs asfalto nelygumai įveikiami be didesnio rezonanso automobilio salone.

Iki minimumo sumažintas triukšmo lygis pasiekiamas dėka asimetrinio protektoriaus rašto ir blokų, išdėstytų skirtingais aukščiais. Galutiniame rezultate, važiuojant 50 km/h greičiu, padangos skleidžiamas triukšmas praktiškai nėra girdimas. Savo ruožtu, keturi gilūs išilginiai grioveliai puikiai surenka ir išstumia vandenį iš po padangos, užtikrindama efektyvią apsaugą nuo slydimo vandens sluoksniu.

Papildomai, asimetriniai protektoriaus blokai užtikrina puikų valdymą ir ant sauso ir ant šlapio asfalto, sustiprinti šoniniai blokai saugo padangas nuo šoninio slydimo.

Pagrindinės savybės

  • Užtikrina greitą ir tikslią reakciją į vairo pasukimus ir pilną automobilio kontrolę įveikiant posūkius.
  • Puikus saugumas ir automobilio kontrolė esant slydimo vandens sluoksniu grėsmei.
  • Leidžia vairuoti automobilį laisvai ir atsipalaidavus.
  • Sumažina kuro sąnaudas ir  CO2 emisiją.

 

Pagrindiniai technologiniai sprendimai:

P7 CHARAKTERISTIKOS FUNKCIJOS PRIVALUMAI KLIENTUI

1 – Atnaujintas protektoriaus raštas

Sumažintas triukšmo lygis

 

Aukštas akustinio komforto lygis

2 – Tankūs centriniai blokai

 

Sumažinta deformacija įveikiant posūkius

Aukštas valdymo ir kontroliavimo atliekant posūkius lygis

3 – 4 platūs išilginiai grioveliai Puikus vandens išstūmimas Išskirtinis saugumas ir kontrolė esant slydimui vandens sluoksniu
EKSPLOATACINIŲ CHARAKTERISTIKŲ LENTELĖ
Komfortas 5
Stabdymas 5
Ridos parodymai 5
Šlapias kelias 5
1 – normaliai 2 – gerai 3 – labai gerai 4 – puikiai 5 – nepriekaištingai

Testų rezultatai:

Žurnalas Data Modelis ir išmatavimas Rezultatai
  2014 CINTURATO™ P7™ 205/55 R16 3-OJI VIETA
2014 CINTURATO™ P7™ 205/55 R16 2-OJI VIETA
2014 CINTURATO™ P7™ 205/55 R16 2-OJI VIETA
2013 CINTURATO™ P7™ 205/55 R16 5-OJI VIETA
2013 CINTURATO™ P7™ 195/65 R15 GERAI
2012 CINTURATO™ P7™ 205/55R16  1-OJI VIETA
2012 CINTURATO™ P7™ 225/60 R17 1-OJI VIETA
2011 CINTURATO™ P7™ 205/55 R16  1-OJI VIETA
2011 CINTURATO™ P7™ 205/55R16  1-OJI VIETA
2010 CINTURATO™ P7™ 225/45R17  1-OJI VIETA
2010 CINTURATO™ P7™ 245/45R17  3-OJI VIETA

Interaktvas

   
   

Pagrindinis skirtumas

Cinturato P7 padangos pagamintos iš aplinkai nekenksmingų dalelių. Gumos mišinio sudėtyje nėra kenksmingų naftos produktų, dėl šios priežasties padangų ekspoatavimo metu yra mažesnis neigiamas poveikis aplinkai. Be to, gaminant Cinturato P7 buvo ženkliai pagerintos eksploatacinės savybės, tokios kaip rida, saugumas ir komfortas važiuojant dideliais greičiais.

Taip pat Cinturato P7 pasižymi žemu triukšmo lygiu –ženkliai žemiau nei Euro 2012 metų standartai, kas garantuoja ypatingą akustinį vairuotojo ir keleivių komfortą.

Anksčiau, 2010 metais, vokiečių auto klubo ADAC testuose padangos Cinturato P7 iškovojo lyderiaujančias pozicijas.

Cinturato P7 padangos turi homologacijas originaliai gamykliniai komplektacijai (OE) šiems automobilių gamintojams:Audi, BMW, Mercedes, Mini.

Kaip rekomenduojama naudoti antrinėje rinkoje Cinturato P7 buvo pasirinkta tokių automobilių gamintojų, kaip Alfa Romeo, Audi, BMW, Mercedes-Benz, MINI, Peugeot, Skoda  ir Volkswagen.

Pirelli Cinturato istorija

Cinturato„Cinturato“ buvo pirmoji padanga su radialinės konstrukcijos karkasu, aplink kurį montuojami brekeriniai diržai (Cinturato – reiškia „diržas“, verčiant iš italų kalbos), leidžiantys padangai geriau išlaikyti formą lyginant su diagonaline konstrukcija. Būtent dėka savo konstrukcijos, Cinturato tapo ypatinga padanga automobilių sporto istorijoje. Vėliau Cinturato konstrukciją pradėjo naudoti pramoninių ir žemės ūkio padangų gamyboje.

Pirmąją Cinturato padangą, Pirelli sukūrė 50-aisiai praeito šimtmečio metais, Juan Manuel Fangio pavadino išskirtiniu produktu, tapo lūžiu padangų pramonėje. Įžymus Argentinos autolenktynininkas buvo nustebintas absoliučiu tikslumu į vairo pasukimus, iš esmės skirėsi nuo tuo metu populiarių diagonalinių padangų.

1968 metais įmonė Pirelli pradėjo Cinturato prekybą daugiau nei 137 pasaulio šalyse.     

Cinturato šiandien

Cinturato P1Vasarinių padangų Cinturo serija – Tai puikus derinys naujausių technologijų, valdymo parametrų ir pasiekimų aplinkos apsaugos srityje. Padangos gaminamos įvairių išmatavimų su greičio indeksais nuo T iki Y, tai leidžia jas naudoti praktiškai ant bet kokių automobilių – nuo mažiausių t.y. miesto iki limuzinų.

Gaminant Green Performance Cinturato padangas naudojamas gumos mišinys, pagamintas iš ekologiškų medžiagų. Dėl naujausios karkaso struktūros, sumažinamas poveikis aplinkai, tuo pačiu važiavimo saugumas ir komfortas išlieka nepakitęs tiek ant sauso, tiek ir šlapio paviršiaus. Žemas triukšmo lygis, atitinkantis EC 2012 reikalavimus, daro važiavimą daug komfortiškesnį: Green Performance Cinturato padangos vidutiniškai 1 dB tylesnės lyginant su ankstesnės kartos padangomis.

Technologija Green Performance Cinturato leidžia sumažinti pasipriešinimą riedėjimui beveik 20%, kas garantuoja 4% mažesnes kuro sąnaudas, o taip pat ir sumažina CO2 išmetamų dalelių kiekį.

Kitos Pirelli vasarinės padangos

Pirelli P1
Pirelli Cinturato P1 – yra auščiausios kokybės sprendimas, skirtas naudoti miesto sąlygomis – šiuolaikinė radialinė padanga, skirta naudoti vasaros sezonu, nedideliems ir mažiems miesto automobiliams. Gaminant padangą buvo naudojamos naujausios medžiagos, ypatinga padangos struktūra ir specialus protektoriaus raštas. Padanga užtikrina kuro ekonomiją, apsaugą aplinkai, komfortą ir saugumą ant kelių su bet kokia danga.

daugiai >

Pirelli P7 Blue
Cinturato P7 Blue – pirmoji padanga pasaulyje, gavusi aukščiausią įvertinimą „AA“ saugumo ir kuro ekonomijos srityje, pagal Europos Sąjungos teritorijoje privalomus nuo 2012 metų lapkričio mėnesio, naujų padangų ženklinimo reikalavimus. Padanga buvo pristatyta visuomenei 2012 metų birželio mėnesį.

daugiai >

Pirelli P Zero
P ZERO padangos skirtos galingiems sedanams ir vidutinės klasės automobiliams, prestižiniams “liukso” klasės limuzinams, o taip pat ir kompaktiniams sportiniams ir efektyviems naujos kartos bekele važinėjantiems automobiliams (off-road).

daugiai >

Pirelli P Nero
Pirelli PZero Nero – tai padanga, kuri idealiai tinka tiuningui ir Jūsų automobilio išvaizdos pagerinimui. Jos atitinka pačius įmantriausius išvaizdos ir techninių chatakteristikų reikalavimus, o taip pat suteikia automobiliui ypatingą estetinį rafinuotumą ir individualumą.

daugiai >

Pirelli P Nero GT
P ZERO NERO GT padangos– populiarių, tarp tiuningo ir greičių mylėtojų, padangų Pzero Nero evoliucija. Tai padanga pasižyminti naujausiomis technologijomis, skirtos sportiniams automobiliams ir atitinka pačius aukščiausius dinaminių savybių reikalavimus ir išsikiriančios patraukliu dizainu.

daugiai >

Pirelli P Rosso
Pirelli P Zero Rosso padangos, skirtos naudoti automobiliams su vidutinio ir didelio galingumo varikliais ir šiuolaikiniams sportiniams automobiliams, kuriuose yra įrengta elektroninė stabilumo ir kontrolės sistema, o taip pat vykdomosios klasės sedanams. P ZERO ROSSO™ padangos užtikrina puikų valdymą ir tikslią automobilio elgseną net ir ant šlapios dangos.

daugiai >

Pirelli P Zero Silver
Po daugelio sėgmingų padangų gaminimo metų Formulė 1 bolidams, įmonė Pirelli nusprendė padaryti pasiekiamus pažangius ir naujoviškus techninius sprendimus, kurie iki šiol buvo siūlomi tik geriausiems pasaulio lenktynininkams ir su jų pagalba pagaminti pačias kokybiškiausias ir efektyviausias padangas, skirtas daugiau reikalaujantiems ir daug galingesniems automobiliams.

daugiai >