--> Labeling -->

Pirelli – premium/prestižinių tiuningo studijų pasirinkimas

Prestižinės tuningo studijos vis dažniau įtraukia Pirelli prekinio ženklo padangas į savo naujų premium klasės automobilių komlektaciją.

  

2014 metų pradžioje Bulgarijos studija Vilner, garsi dėl savo tiuningo liukso paketų, pristatė modifikuotą 4-rių durų Jeep Wrangler Sahara Unlimited. Vilner versija išsiskiria blizgia juoda spalva, naujais diodiniais priekiniais ir galiniais žibintais, o taip pat chromuotomis radiatoriaus grotelėmis, veidrodėliais ir durų rankenėlėmis. Galia 2,8 litro variklio buvo padidinta nuo 197 iki 257 AG. Visureigis gavo 20-ies colių juodus ratlankius ir žiemines premium klasės padangas Pirelli Scorpion Ice & Snow 275/50 R20 dydžio.

Naujiena metus pradėjo ir Vokietijos studija Vorsteiner, pristačiusi savo super automobilio Lamborghini Aventador versiją, kurio galia buvo padidinta iki 740 AG. Automobilis gavo 20-ies colių priekinius ir 21 colio galinius ratlankius, ant kurių sumontuotos Pirelli Pzero padangos 255/30 R20 ir 255/30 R21 dydžio atitinkamai. 

Taip pat Italijos prekinio ženklo padangos neseniai buvo įtrauktos į Mayback 57 tuningo paketą, kurio kaina yra apie 1 milijoną dolerių. Floridos įmonė Knight Luxury sumontavo ant automobilio iš karbono pagamintus priekinį ir galinį bamperius, stogą, kapotą ir bagažinės dangtį, o taip pat diodinį dugno apšvietimą. Galia buvo padidinta nuo 612 iki 712 AG. Ant šios Maybach versijos buvo sumontuoti 24-ių colių ratlankiai su Pirelli Pzero Nero padangomis 285/30 R24 dydžio.