--> Labeling -->

Pirelli P Zero Hero

Pirelli Zero Hero

P ZERO padangos skirtos galingiems sedanams ir vidutinės klasės automobiliams, prestižiniams “liukso” klasės limuzinams, o taip pat ir kompaktiniams sportiniams ir efektyviems naujos kartos bekele važinėjantiems automobiliams (off-road).

Asimetrinis protektoriaus raštas užtikrina daug trumpesnį stabdymo kelią, aukštą automobilio kontrolės lygį ir puikų valdymą. P ZERO lengvai apsaugo nuo slydimo vandens sluoksiu ir užtikrina aukštą saugumo lygį net ir ant šlapio asfalto, betono ir žvyrkelio. Dėl naujos gumos mišinio sudėties, pasiekiamas aukštas sukibimo lygis ir automobilio krypties tolydumas. Vientisa karkaso struktūra užtikrina tolygų dėvėjimąsi ir puikų valdymą, tai kas būtina mėgstantiems važinėti sportiškai. Specialūs S formos protektoriaus grioveliai užtikrina sumažintą triukšmo lygį ir maksimalų komforto lygį.

Aukšto efektyvumo UPH klasės padangos

P Zero padanga sukurta, užtikrinti patį geriausią komforto ir saugumo lygį net ir patiems reikliausiems automobilių mylėtojams.

P Zero yra aukščiausios technologijos padangos. Tai pažangiausias įmonės Pirelli produktas, gaminamas serijiniu būdu. Šios padangos gamybos procese buvo užregistruoti penki patentai. Padanga turi naują protektoriaus raštą, futuristiškai sujungtais blokais ir naujoviškos struktūros lamelėmis.

Dėl puikios karkaso ir protektoriaus konstrukcijos, P Zero padangas pasirinko sportinių automobilių gamintojai kaip originalią gamiklynę komplektaciją savo super automobiliams. P Zero padangas naudoja Ferrari 599 GTB Fiorano, Lamborghini Murcielago ir Gallardo, Audi R8 ir S8, Aston Martin DB9, Maserati Quattroporte, Jaguar XK, Mercedes AMG, Alfa Romeo 8C Competizione, o taip pat „karštieji“ Porsche ir BMW.

Pagrindinis P Zero bruožas yra sugebėjimas užtikrinti optimalų sukibimą su šlapia ir sausa danga. P Zero didžiuojasi ypatingais nano komponentais protektoriuje, dėl kurių pasiekiami optimalūs dinaminiai parodymai tampa įmanomi jau pirmuose kilometruose, kuomet padanga dar vis šalta.

Naujoviškas protektoriaus raštas užtikrina pačias geriausias sukibimo savybes lyjant lietui, o taip pat puikų akustinį komfortą. Asimetrinis profilis AD.Co (Dynamic Asimetric Contour) užtikrina tolydų dėvėjimąsi ir išsaugo vienodą formą prie bet kokių greičių.

P Zero padangos sukurtos teikiant ypatingą dėmesį gamtos apsaugai: praktiškai nenaudojami kenksmingi naftos produktai.

 

Pagrindiniai technologiniai sprendimai:

CHARAKTERISTIKOS FUNKCIJOS PRIVALUMAI
1 – Trys išilginės protektoriaus dalys

Optimalus ir stabilus padangos kontaktas

Pagerintas stabdymas ir sukibimo charakteristikos, net ir esant dideliems greičiams

2 – Platūs ir kieti išoriniai blokai Pagerintas protektoriaus tvirtumas, tiksli reakcija į vairo pasukimus Pagerintas valdymas važiuojant sportiniu rėžimu. Tolydus protektoriaus dėvėjimasis, sumažintas triukšmo lygis ir prailgintas tarnavimo laikas

3 – Trys platūs išilginiai grioveliai

Greitas vandens išstūmimas
 

Patikimumas ir sportinis valdymas esant didžiausiam komforto lygiui.

Aukščiausios technologijos

Asimetrinis protektoriaus raštas

Optimizuotas padangos kontaktas esant dideliems greičiams

Padidintas saugumo lygis ir valdymas, esant slydimo vandens sluoksniu rizikai
EKSPLOATACINIŲ CHARAKTERISTIKŲ LENTELĖ
Sportas 4
Stabdymas 5
Šlapias kelias 5
Komfortas 4
1 – Normaliai 2 – Gerai 3 – Labai gerai 4 – Puikai 5 – Nepriekaištingai

Interaktivas

Testu rezultatai

Žurnalas Data Modelis ir išmatavimas Rezultatai

2014 P ZERO 225/45 R17 2 VIETA
2013 P ZERO 225/40 R18 4 VIETA
2012 P ZERO 235/35R19 LABAI REKOMENDUOJAMA
2012 P ZERO 245/45R1 3-OJI VIETA
2011 P ZERO 245/40R18 Y 2-OJI VIETA
03/11 P ZERO 225/40R18 2-OJI VIETA
03/11 P ZERO 225/45R17 1-OJI VIETA
07/10 P ZERO 235/40/R18 1-OJI VIETA
04/10 P ZERO 235/35R19, 255/30R19 PUIKI
04/09 P ZERO 225/40/18 & 255/35/18 LABAI REKOMENDUOJAMA
05/09 P ZERO 245/40R18 REKOMENDUOJAMA
2008 P ZERO 225/45 R17 Y TESTO NUGALĖTOJA
04/08 P ZERO 235/35 ZR 19Y AUKŠTOS KOKYBĖS
08/08 P ZERO 225/40R 18 Y LABAI REKOMENDUOJAMA

Kitos Pirelli vasarinės padangos

Pirelli P1
Pirelli Cinturato P1 – yra auščiausios kokybės sprendimas, skirtas naudoti miesto sąlygomis – šiuolaikinė radialinė padanga, skirta naudoti vasaros sezonu, nedideliems ir mažiems miesto automobiliams. Gaminant padangą buvo naudojamos naujausios medžiagos, ypatinga padangos struktūra ir specialus protektoriaus raštas. Padanga užtikrina kuro ekonomiją, apsaugą aplinkai, komfortą ir saugumą ant kelių su bet kokia danga.

daugiai >

Pirelli P7
Specialūs polimerai, kurie buvo sukurti gaminant Pirelli Cinturato P7, leidžia ne tik sumažinti pasipriešinimą riedėjimui, bet ir tuo pačiu sutrumpina padangos stabdymo kelią.

daugiai >

Pirelli P7 Blue
Cinturato P7 Blue – pirmoji padanga pasaulyje, gavusi aukščiausią įvertinimą „AA“ saugumo ir kuro ekonomijos srityje, pagal Europos Sąjungos teritorijoje privalomus nuo 2012 metų lapkričio mėnesio, naujų padangų ženklinimo reikalavimus. Padanga buvo pristatyta visuomenei 2012 metų birželio mėnesį.

daugiai >

Pirelli P Nero
Pirelli PZero Nero – tai padanga, kuri idealiai tinka tiuningui ir Jūsų automobilio išvaizdos pagerinimui. Jos atitinka pačius įmantriausius išvaizdos ir techninių chatakteristikų reikalavimus, o taip pat suteikia automobiliui ypatingą estetinį rafinuotumą ir individualumą.

daugiai >

Pirelli P Nero GT
P ZERO NERO GT padangos– populiarių, tarp tiuningo ir greičių mylėtojų, padangų Pzero Nero evoliucija. Tai padanga pasižyminti naujausiomis technologijomis, skirtos sportiniams automobiliams ir atitinka pačius aukščiausius dinaminių savybių reikalavimus ir išsikiriančios patraukliu dizainu.

daugiai >

Pirelli P Rosso
Pirelli P Zero Rosso padangos, skirtos naudoti automobiliams su vidutinio ir didelio galingumo varikliais ir šiuolaikiniams sportiniams automobiliams, kuriuose yra įrengta elektroninė stabilumo ir kontrolės sistema, o taip pat vykdomosios klasės sedanams. P ZERO ROSSO™ padangos užtikrina puikų valdymą ir tikslią automobilio elgseną net ir ant šlapios dangos.

daugiai >

Pirelli P Zero Silver
Po daugelio sėgmingų padangų gaminimo metų Formulė 1 bolidams, įmonė Pirelli nusprendė padaryti pasiekiamus pažangius ir naujoviškus techninius sprendimus, kurie iki šiol buvo siūlomi tik geriausiems pasaulio lenktynininkams ir su jų pagalba pagaminti pačias kokybiškiausias ir efektyviausias padangas, skirtas daugiau reikalaujantiems ir daug galingesniems automobiliams.

daugiai >